Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog erre az elszólásra...

Ki fog erre az elszólásra emlékezni a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 2. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
miért lenne igazság?
2013. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez már nem a szocializmus.

Az államnak nem a társadalmi különbségeket kell kiegyenlítenie az állampolgárok között, hanem az esélyt a jólétre.

2013. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hollófernyiges ***** válasza:
79%

"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, én dolgozok keményen, én abban a miliőbe nőttem föl, hogy a munka nem szégyen"

Mondja az a Lázár aki életében nem dolgozott, politikusként lopta össze amije van.

2013. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Az idézet ékes bizonyítéka Lázár határtalan pofátlanságának. Ő és a valódi munkavégzés... -.-


"akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben."


Kis pofám, ezt majd a választók döntik el, hogy kit szeretnének képviselőnek! Lehet, hogy ők a (szinte) vagyontalan embert tartanák a legmegfelelőbbnek.

2013. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Kis pofám, ezt majd a választók döntik el, hogy kit szeretnének képviselőnek! Lehet, hogy ők a (szinte) vagyontalan embert tartanák a legmegfelelőbbnek."


És nagyon rosszul tennék... A (szinte) vagyontalan ember majdnem biztosan azt jelenti, hogy még a saját élete is nagy falat volt neki. Az enyémre ilyen ember ne legyen befolyással.

2013. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ma napi 6 perc munkával meglehet keresni 1 ember napi kalóriaszükségletét. /búza/


Maradt 11óra 54perc naponta.


Ennyi lehetősége az utóbbi 10 000 évben nem volt az embereknek. Élni kell vele.

2013. márc. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindig volt és lesz teteje,közepe,alja.És az alja az ,akit a másik kettő segélyez.Mondtak ehhez hasonlókat mszp-sek is,van néhány prominenstől egy-két igencsak erős félmondatom adathordozón.El se hinnétek,egy féllityi tokaji után milyen beszédes egy balos munkaügyi hivatalnok.
2013. márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!