Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár Oszkár liberálisból...

Molnár Oszkár liberálisból lett jobboldali?

Figyelt kérdés

Hogy lesz egy liberálisból jobboldali illetve nemzeti radikális?


Molnár Oszkár SZDSZ tag volt , majd Fideszes , és a mostani helyzetével leginkább a Jobbikhoz állna a legközelebb.


Ahogy elnézem a Fidesz tagok elég vegyes nézeteket vallanak.Sokuk abszolút nem illik egy jobboldali pártba hanem inkább balliberálisok , némelyik pedig inkább a Jobbikba illene.



2013. márc. 2. 22:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Talán kiismerte a rafinált, okoskodó liberálisokat.


Lásd Bobby Fischert, aki zsidó létére utálta őket. Az IQ-ja 180 felett volt, csak ha valaki leprimitív újfasisztázná.

2013. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1. Megnéztem a wikipediában ezt a Bobby Fischert.Hát igen érdekes dolgokat írnak róla.


Zsidó létére holokauszt tagadó?Antiszemita?


Ezért szoktam mondani hogy nem minden zsidó egyforma , nem szabad egy kalap alá venni őket a cionistákkal.

2013. márc. 2. 22:46
 3/20 anonim ***** válasza:

Gondolom azért a nagy fordulat, mert halálos beteg.

Sokan tudnak sok mindenről, de a szájuk be van fogva, mert akkor ők is belebuknak.

Neki ettől már nem kell tartani.

2013. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Oszi beteg?
2013. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, de elég ránézni.

De nem 100%, szal én se jól fogalmaztam.

2013. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Évek óta ilyen sápadt.Elszívja a cigi.Egyébként ez egy normális fejlődésmenet is lehetne politikailag.Én is majdnem a SzDsZ-re szavaztam 90-ben,jó nagy dumájuk volt,és egy év alatt kiderült,kik is ők.És azóta se győzött meg Kerékgyártó Ildi,meg Gúr elvtárs se.Oszi őszinte ember,vállalja a konfliktusokat,pedig annyi ellensége van ,mint égen a csillag...
2013. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lendvai Ildikó retteg a Fidesztől mert azt hiszi hogy Molnár Oszkárok vannak benne.
2013. márc. 2. 23:12
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Egy jobb oldali miért ne lehetne liberális??? Azért, mert az elb.szott magyar politikán nőttél fel, attól még a világ nem így működik. A liberális ellentéte a konzervatív, a jobb oldalnak, pedig a bal oldal. Ne tessék keverni őket!
2013. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor is liberálisból nemzeti-konzervatív-keresztény lett, mit kell az ilyeneken csodálkozni? Mindig épp azt vallják, amit könnyű eladni.
2013. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele.


Csak nem mind1 milyen liberális értékeket képvisel.


Az eredeti liberális eszméket vagy azt amivé a liberalizmus ma vált.

Amivé ma vált azt képviseli például az MSZP.


Nyugat-Európában a nemzeti radikálisok magukat klasszikus liberálisnak mondják.

Tehát liberalizmus nemzet pusztítás nélkül.

2013. márc. 2. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!