Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak a 2014-es...

?NÉV? kérdése:

Kire szavazzak a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egyre jobban érdekel most a politika, hogy jövőre szavazni fogok de nem értem az egészet, mindenki gyalázza a fideszt de a magyar olyan nép, hogy nálunk nemzeti sport a panaszkodás, semmi sem jó nekünk és mindig gyalázni kell mindenkit. Az mszp sokat ígér de túlzottan szapulja a fidesz minden mozzanatát és túl sokat ígérnek de azoknak 3/4-ét nem fogják tudni teljesíteni mert nincs rá pénz.

Nem értem hogy most akkor ki mit akar és melyik párt végzi rosszul a dolgát


2013. márc. 3. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezt csak te magad tudod eldönteni, hogy milyen szempontok fontosak neked.

Én arra fogok szavazni aki megígéri, hogy eltörli a hallgatói szerződést. Nekem már enni is elég, mert bőven hazudik minden párt.

2013. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

"a magyar olyan nép, hogy nálunk nemzeti sport a panaszkodás, semmi sem jó nekünk és mindig gyalázni kell mindenkit"


- Ez nem igaz. Nem jobban jellemző, mintm ás népeknél.


"Az mszp sokat ígér de túlzottan szapulja a fidesz minden mozzanatát és túl sokat ígérnek de azoknak 3/4-ét nem fogják tudni teljesíteni mert nincs rá pénz."


- Ezt tette a Fidesz is az elmúlt 10 évben, és sokan mások is.


Ha tényleg érdekel a politika, és foglalkozol is vele, akkor nem lesz neked kérdés.

De nekem kissé már unalmas a politika manapság pusztán gazdasági kérdésekről szól.

2013. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Akik eddig kormányoztak, azok leszerepeltek.


TRÓGEREK


Csak olyanra szavazz akik még nem kormányoztak és nem is voltak soha a hatalom közelében sem.

Lehet hogy azok sem hozzák el a csodát, de minél többen akarják lehúzni az országot annál nagyobb lesz köztük a feszültség és annál nehezebb lesz nekik.

2013. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
azért a jobbikot beállítani kommunistának elég erős, hiszen mindenhonnan az folyik ők mennyi egy náci párt...
2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

a jobbik azért kommunista, mert az mszp hozta létre abból a célból, hogy jobboldalról ellopja a fidesz-kdnp szavazatait, bezsebelje és megakadáyozza a 2/3-ot, de nem sikerült, mert a nép okos volt!!!

a másik célja az volt a jobbik létrehozásával, hogy együtt az eu-val és másokkal tudják összemosni a jobbikot orbánnal, nácizni és az egész országot, a magyar nemzetet nácizni és gyalázni, ez egy nagyon agyafúrt terv volt az mszp komcsik részéről!

itt egy tanulságos riport csurkával (rip): http://www.youtube.com/watch?v=R3lC0LRQ9fs (NÉZZÉTEK MEG!)

2013. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Maradj független. Ez a legfontosabb, legalább is szerintem. Tájékozódj a pártok politikai programjáról és amelyikkel a legjobban tudsz azonosulni, azt válaszd. Fontos az objektivitás! És ha később úgy gondolod, hogy az egyik fél jobban érdekel, mint a másik vagy inkább azzal értesz egyet, válaszd azt és akár el is kötelezheted magad egyik vagy másik, vagy akár a harmadik oldalon. Ez a szép a demokráciában, hogy senki nem befolyásolhatja véleményed, ha te magad nem engeded.


Egy jó tanács: mindig legyél nyitott egy új ötletre és ne ítélj el mindent azonnal, ha másik oldalról jön. Próbálj politikai kérdésekben mindig objektív maradni.


Ez az én tanácsom. A döntés a kezedben, meg fogadod vagy nem.

2013. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Szépen kérlek: bárkire, csak NE a fidesz-kdnp jelöltjére!
2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 demy01 ***** válasza:
65%

bocs, de szerintem ne menj el szavazni. !

Aki itt teszi fel ezt a kérdést másoknak , hogy kire szavazzon az egyáltalán nem érdemes , hogy szavazzon.


érezned kell a saját bőrödön, látni, olvasni tájékozodni, minden irányba. ennyi, és eldöntöd ki szimpatikus, ki hitelesebb a számodra.


amúgy az itteni poltikai kérdéseknek a fele legalább baromság, propaganda, vagy lejáratás.

szégyen. Kormánytrollok.

2013. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ki a szavazást 2014-ben,ha már ilyen bizonytalan vagy.

Mindenki úgyis csak ráakar beszélni a saját szimpatizánsára.Az pedig nem a te döntésed lenne,hanem az övék.

Ha nem szavazol,akkor leszel a legtudatosabb.

2013. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

A millások komoly ellenzéki erőnek titulálják magukat.

Lehet hinni nekik, hiszen Dopeman lett az alternatív köztársasági elnökük.

Én rájuk szavazok, ha Kiszel Tündét, Győzikét is beveszik a csapatba.



Magyarország, 2013. Ez az ellenzék!

Sírjak vagy nevessek?

Adjatok egy böllérkést!

2013. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!