Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg lovas...

Orbán Viktor tényleg lovas szobrot akarta magáról csináltatni Sopronban, vagy ez a hír egy kacsa?

Figyelt kérdés

Vagy Sopron városa.


Olvastam jobboldalhoz és baloldalhoz kötődő portálokon is de egyszerűen nem akarom elhinni.


Utoljára nem is tudom melyik "vezérünk" csináltatott magáról szobrot.Talán Rákosi?


Általában a halott nagy történelmi személyeknek szoktunk szobrot állítani.



2013. márc. 6. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP-s képviselők javasolták a lovas szobrot poénból. Mivel Orbán Viktor kap majd egy köszönet oklevelet azért, hogy átvállalja az állam Sopron város adósságát az adófizetők pénzéből. Hát ilyen alapon minden adófizető megérdemli az oklevelet.
2013. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sz1u ***** válasza:
66%
Nem hallottam még róla... De festmény(ek) már készült(ek) Vitya és brancsáról és okosságaikról. Tehát egy percig sem csodálkoznék! :)
2013. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Általában a halott nagy történelmi személyeknek szoktunk szobrot állítani."


Ezen ne múljon.


Najó ez morbid volt. Egyébként igen, a szocik poénkodtak egyet, szerintem szellemes is volt. Legalábbis jól parodizálja ezt a nevetséges Orbán kultuszt.

2013. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sz1u ***** válasza:
87%

23:29


Azért jó úton haladunk a lovasszobor felé: :) :) :)


[link]

2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Még ez is elképzelhető. Az első kormányzása alatt készíttetett egy nagy méretű festményt az akkor kormányáról. Csak éppen a festőt elfelejtette kifizetni.
2013. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
tényleg jó poén, de hát aki a magyar koronát a fejére meri tenni, arról bármit el lehet hinni.
2013. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gyurcsánynak meg bajnai ácsolja majd az akasztófát

...

2013. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pro Patria ***** válasza:
32%
Ahogy elhangzott, ezt a soproni mszp-sek vetették oda sértődötten, amikor államiba lett átvállalva a város adósságállománya, hogy "jó' van, emeltess magadnak lovasszobrot". Mert ők is tudják, hogy nem nagyon tudnak mit mondani ilyenkor, de muszáj ekkor is rúgni egyet.:)
2013. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sz1u ***** válasza:
100%

Íme a szobortervezet: :) :) :)


[link]

2013. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem megérdemelné.Ennyi acsarkodó s.eggfej miniszterelnökének lenni ennyi gyökérséget és rosszindulatot nap mint nap eltürni kettönek is elég lenne.Én biztos nem vállalnám semmi pénzért.
2013. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!