Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is megérdemelné...

Szerintetek is megérdemelné Orbán Viktor hogy ujra válaszák?

Figyelt kérdés

Szerintem sokat tesz az országért. Most is azon fáradozik hogy nekünk jobb legyen.

Nem egyezkedik az IMF-el hogy azok ne használjanak ki minket.

Szerintem csodálatos ember a sok "támadás" ellenére se törik meg.

Hanem inkább küzd harcol egy szebb világért.

Én szurkolok neki remélem az emberek is mellé állnak, de szerintem ezzel nem lesz gond már számtalanszor bìzonyìtotta jóságát.



2013. febr. 25. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek! Még húsz évig Orbánt, bárcsak mire a baloldalnak újra esélye lenne hatalomra jutni, már az összes vén komcsi kihalna és maximum az ilyen Cheguevarás, anarchista, hippiskedő fiatalok jelentenék a legnagyobb veszélyt az országra.
2013. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
74%
Persze, ahelyett hogy alacsony kamattal kaptuk volna az IMF hitelt Viktor durcas lett es allampapirokat bocsajtott ki, ezert az olcso IMF hitel helyett evek ota a piacrol finanszirozzuk magunkat tripla olyan nagy kamattal. Bravo.
2013. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:

Igy van komcsik nem kellenek!

Orbán Viktor egy maga többet ér mint az egész komunista ember.

De ezt a hipi dolgot nem értem -_-'

2013. febr. 25. 17:50
 4/111 anonim ***** válasza:
67%

Jujjjj...

Rózsadombiak vagytok? Szerintetek nekünk mit kell eltűrnünk itt?

Orbánt SOHA TÖBBÉ!!!

2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:
2-es ezt te nem értheted Orbán Viktor hosszú távra tervez és olyan dolgokat csinál amit te nem értesz.
2013. febr. 25. 17:52
 6/111 anonim ***** válasza:
70%
Nem, Orbán is a régi rendszer csökevénye és volt KISZ titkár. Másrészt az az ámokfutás amit véghezvittek a jogrendszer lebontásában és főként a gazdaságban elképesztő. Ép eszű ember még a parlamentbe sem szavazná be, nemhogy a miniszterelnöki székbe.
2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 sheex válasza:
75%
Orbánnak eddig az egyetlen pozitívuma, hogy csökkentette 10%-al a gázt és a villanyt. Átnevezte az utcákat és tereket, mert az ugye, nagggggyon fontos volt és egyéb nyalánkságok.
2013. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem érdemli meg - csakhogy senki más se, aki jelenleg a politikában mozog, nem érdemli meg.


No és ilyenkor mit tegyünk? :) Pártot kéne csinálni, de azt két emberrel meg nem lehet. Egyéb ötlet?

2013. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
63%
Orbánc egy tudatlan barom, akit szépen leváltunk. Remélhetőleg a felelősségre vonás sem marad el a nép ellen elkövetett bűnei miatt és felakasztják.
2013. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:

4-es mindenkinek türni kell egy szebb világért.

6-os te akkor nem tudod ki az az Orbán Viktor.

2013. febr. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!