Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akár fel is robbanthatják a...

Akár fel is robbanthatják a Fidesz székházát?

Figyelt kérdés

[link]

A riadólánc biztos nem lesz elég a robbanószerekkel felszerelt kommunista bányászhordák ellen...


De komolyra fordítva a szót, mit gondoltok a megnyilvánulásról, és a cikkről?



2013. márc. 9. 14:19
 1/9 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Végre lesz valami izgalmas.
2013. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem tudom, hogy Kubatov most Munkásőrséget vagy SA-t szervez?
2013. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akkora szerencsénk, ne éld bele magad xD
2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

just do it


Amúgy az meg van hogy a fityiszéknél amikor a diákokra támadó biztoboyok kitörtek egy 1*2-es méretű üvegablakot, akkor azt mondták hogy fél milliós kár keletkezett. :D

2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Asszitem a hortobágyi délibábbal kezdik majd, sebaj a Fidesz székház is jó lesz....
2013. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem hallottam, hogy fél milla, csak azt hogy vér folyt. Az a hüyle gyerek mondta ezt, aki korábban MIÉP tag volt és onnan nyalta be magát a Fideszbe. Nevét nem tudom (asszem Máté és polgi is valamelyik kerületben), de Gabikával ő vitte a nápolyit.

Tévében láttam. Ott mondta riporternek, hogy vér folyt a székháznál. Riportert meglepte hogy milyen vér és akkor mondta, hogy kitört egy ablak és ott elvágta valaki a kezét. (Csak azt felejtette el elmondani, hogy az ő benga barmai tőrték ki az ablakot.)

2013. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Csak robbantanák már...
2013. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó, végre valami jó is történik az országunkban.
2013. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, de remélem akkor csinálják, amikor bent van az összes idióta politikus is, élükön a Viktátorral.
2013. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!