Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Felgyújtottak egy Jobbik...

Felgyújtottak egy Jobbik székházat. Ennyire el akarják őket távolítani?

Figyelt kérdés

Szerintem valamelyik baloldali vagy egy más gonosz vallású volt.


Félnek hogy rend lenne ha nyernek?


Akik a Jobbikot terrorista barátnak gondolják most el lehetne gondolkozni hogy kik is a terroristák.



2013. febr. 11. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok pártja semmilyen erőszaknak, így elítélem a Jobbik székház felgyújtást is, azonban ha a Jobbik nyerne, akkor sok minden lenne az országban, csak rend nem. A Jobbik programja a cigányok, zsidók, melegek, stb elleni gyűlöletre épül, "gazdasági programjuk" pedig még viccnek is rossz, inkább mesekönyv, mint program. A Jobbik nem terrorista, de erősen uszító, idegen és minden ellenes párt, ezért komolyan venni nem lehet őket. Támogatottságuk megrekedt, és ahogyan a válság múlik, úgy fog elmúlni a Jobbik is. A szélsőséges pártok mindig válság időben a legerősebbek, lévén hogy nincsen normális programjuk, ezért az emberek összeugrasztása és a gyűlölet mozgatja őket. Kelet-Magyarországon erősek, lévén ott a legnagyobb a szegénység.
2013. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Kinek ez kinek az a terrorizmus.Nekik terrorizmus az,hogy Magyarországon egy párt a magyarok érdekeit veszi figyelembe, nekem terrorizmus mikor 30 cigány támad rám.


Megtudnám őket érteni, csakhogy ez Magyarország és nem gondolom,hogy egy országnak fontosabb kell,hogy legyen az,hogy hogyan élnek a kisebbségek itt.Persze nem azt mondom,hogy tiporjuk el őket, de ők csak másodikuk,viszont nagyon úgy érzik,hogy előbbre valóak mint a magyarok és nekem ez rohadtul nem tetszik.

2013. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

2-es vagyok.


Visszaolvasva nem egészen egyértelmű az írásom: Természetesen azokról írtam akik felgyújtották, elsősorban a "gonosz vallású" egyénekre.

2013. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tetro ***** válasza:
36%

Ez alapján mondjuk ez simán lehet egyszerű betörés, amiből a jobbik szerint több ezer történik naponta. Akkor a nagy számok törvénye alapján egyszer egyszer egy jobbik iroda is sorra kerül.

[link]

2013. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Tetro azért a hajléktalanok vinyót ritkán szoktak pláne önmagában elvin.
2013. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Elküldte a fenébe, valaki jelentse a modoknak kérem.


Tetro azért a hajléktalanok vinyót ritkán szoktak, pláne csak úgy önmagában elvinni, utána meg a helyszínt még ritkábban égetik porig. Ennek tényleg politikai indittatásunak kellett lennie, a kérdés hogy egy szimpla fanatikusról, vagy valaki pénzelte őket.

2013. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Felgyújtották anno a gyöngyöspatai polgármester nem tudom milyen házát.

A statisztikát nézve, ha már tetro így gondolkodik tuti cigányok voltak.

Szánalmas, aztán a bal oldal beszél toleranciáról mikor gyújtogatnak...

2013. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 tetro ***** válasza:
18%
Kivéve ha ez egy mobil winyó az asztalon a géphez csatlakoztatva, és úgy ránézésre értékesnek tűnik. Nem mert winyó, hanem mert valami ezüst színű ketyere... A monitor meg túl nagy, hogy zsebre vágja... Ha ez a csávó egy titkos ügynök és nem hajléktalan, akkor miért nem észrevétlenül ment be és lopta el a winyót, meg miért gyújtott tüzet?
2013. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 tetro ***** válasza:
16%
De most komolyan. A jobbik szerint folyamatosan cigányok fosztanak ki házakat. Naponta több ezret. De ha a napi sok ezer feltört ingatlan között egy jobbikos iroda is van, akkor az már kormányzati összeesküvés? :D Na ne már...
2013. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Azért tartom azt valószínűbbnek, hogy egy fanatikus baloldlaival van csupán dolguk. Mert a szimpla tolvaj sem gyújtja fel sz irodát, mert neki sem érdeke az hogy nagy figyelmet kapjon. Valamint a lokális hajléktalanok sem ismerik a fickót.
2013. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!