Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kurucinfónak azért volt baj...

A kurucinfónak azért volt baj a tegnapi Globális Marihuána Menet, mert az ott lévők békésen eltöltötték a vasárnapjukat, és nem gyújtották fel a tv székházat?

Figyelt kérdés

A cikkjük címe "Itt nézegethet kendermagos deviánsokat". Ezzel az a baj, hogy egy deviáns sincs a képeken. Kákán is csomót?

[link]


2010. máj. 10. 10:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerűen azért mert szánalmas drogos/drogot istenítű vadbarmok, és a fű illegális. Kb. ennyi.

Még mielőtt jössz a füvesek kedvenc dumájával hogy a dohányzás meg a szesz is káros, a szesz vagy dohányzás menetről is ez lenne a véleményem, hogy szánalmas.

2010. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Az emberek nagy része nem is füvezett ott, hála a rendőröknek és azoknak a jobbikos...khm...úriembereknek hála, akiknek nem volt jobb dolguk, mint kamerázni az embereket és a rendőrbácsikhoz szaladni, hogy "jajj tessék nézni mit csinálnak". El volt kerítve az egész, ergo akit nem érdekel nem megy be. A zene meg nem hiszem, hogy zavart volna bárkit is.
2010. máj. 10. 10:39
 3/48 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy nem isteníteni mentek ki az emberek, hanem azért, hogy ésszerű drogpolitika legyen.
2010. máj. 10. 10:39
 4/48 anonim ***** válasza:
58%
Oké, de ezt most mire mondod? Én nem állítottam hogy füveztek. Akkor is szánalmas, hogy egy drog miatt menetet rendeznek. Lehet itt jönni a dumával hogy egészségesebb mint a cigi meg a pia, meg ilyen olyan jótékony hatása van. Nekem van füves haverom, nem is egy, amelyik már 4-5 éve nyomja, olyan mint egy ufó, levan lassulva, figyelmetlen, szétszórt. Ne mondja nekem senki hogy ez nem a napi 2-3 spanglitól van. Ja, és nem isznak, nem dohányoznak, mondván, hogy a fű sokkal jobb, és egészségesebb. Hát látom.
2010. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Ez a rendezvény nem azt akarja elérni, hogy mindenki minden nap betépjen 2-3X. A kendermag sem teljes legalizálást akar.

Ezen a linken le van írva, mit szeretnének elérni, pozitív és negatív következményekkel együtt:

[link]

2010. máj. 10. 10:53
 6/48 anonim ***** válasza:
22%

Ne erősködj,nem a Jobbik a kormányalapító párt.

Egyébként Semjén ZSolt nagyon helyesen megmondta,hogy szigorítva lesz,nem megengedve,törvény lesz arról,hogy a népszerűsítésért is börtön fog járni.

Úgyhogy a kendermag egyesület mehet kotkodácsolni a nehézfiuk közé.(Igazából majd szívnak egy kis füvet,ellazulnak a záróizmaik is,aztán lehet még élvezni is fogják)

2010. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy szánalmas leírás... elolvastam. Pattogó füvesek fröcsögése. Én úgy gondolom, hogy itthon nem lenne "kultúrája" ennek úgy mint mondjuk Hollandiában. Itt mindenki orrba szájba éjjel nappal füvezne aki amúgy is füvezett, csak immáron legálisan tenné, hurrá, mégtöbb idióta ufó legyen. Ez a legjobb:


- A kannabisz otthoni termesztése csak csekély mennyiségben legális.


Az lenne belőle hogy mindenki termeszti, kiviszi olyan országba ahol ellehet adni, vagy itthon a kanabisz shopoknál olcsóbban adná, puff megenné a penész az egész bizniszt.

2010. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
39%
Ésszerű drogpolitika van most is: TILOS DROGOZNI. Ha valaki meg akar dögleni az válasszon olyan módszert ami másnak nem kerül semmibe, pl kössön magára egy sziklát és irány a Duna. Vagy nevezzünk ki nekik egy dögkutat, ahová leugranak és viszlát. És szintén: mielőtt az alkohol+cigivel jönne valaki... Ők szintén mehetnének arrafelé...
2010. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Mezei termesztő nem adhat el kannabiszt hivatalos árusítóknak. Semjén Zsolt azt is mondta, hogy ha csökken a munkanélküliség, csökken a drogfogyasztás. Erre csak azt mondom, hogy nagyon sok munkavállaló alkesz, nagyon sok munkavállaló füvezik.

Miből szűröd le, hogy nem lenne kultúrája? Akik nem azért füveznek, mert az hűdemenő, azok az emberek kulturáltan fogyasztják. Legalizálás esetén pedig a hűdemenő emberek valószínűleg abbahagynák, mert legális dolgot nem olyan menő csinálni.

2010. máj. 10. 11:06
 10/48 anonim ***** válasza:
40%
ezt nem csak a kuruc ítéli el, hanem minden normális ember. ennyi. hiába köpködsz, a drogok nem elfogadottak, ennyi. pont.
2010. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!