Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homoszexuálisoknak melyik...

A homoszexuálisoknak melyik pártra érdemes szavazniuk 2014-ben?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
71%
Ne várj a politikusokra, vedd a kezedbe az ügyedet. Ne reklámozd magad, de ne is bújj el. Fogd meg a párod kezét az utcán, és egyáltalán, viselkedj úgy, mint bárki más. Amíg a melegek nem eléggé láthatóak a hétköznapi életben, mert elbújnak (=saját maguk vonulnak gettóba), addig nem is fogják figyelembe venni őket a döntéshozók.
2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

18:00


Utánanéztem helyetted is. A melegolimpia "nem kirekesztő, hanem mindenki számára teljesen nyitott nemtől, fajtól, szexuális és nemi identitástól függetlenül. A rendezvény célja az amatőr sport népszerűsítése, és a sport összefogó erején keresztül küzdeni a megkülönböztetés és kirekesztés ellen, legyen az faji, származási, nemi, vallási vagy bőrszín alapján való."

Te is odamehetsz, a pároddal is. :-)

2013. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
93%

Haggard!


A jobbikos törvénytervezet a melegek 95%-át börtönbe küldte volna.

Én minimum 9 évet kapnék, mivel a 11 éves unokahúgom tudja, hogy meleg vagyok, mellette még több szabályt áthágtam volna, csak mert nem tagadom, hogy meleg vagyok.


A szomszédok is simán feljelenthettek volna, mert nem az éj leple alatt, padláson keresztül közlekedem a párommal.


A törvénytervezet betarthatatlan volt.

2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
93%

"Látod, ezért is utál titeket mindenki, mert még pártot is a hajlamotok alapján választotok"


nincs más választásunk. Nekünk nem adatik meg az a luxus, hogy nagyon válogassunk, mert ha nem figyelünk, kicsinálnak minket.

2013. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
100%
jaj persze mert egy meleget nem lehetne lecsukni.. nem kell messzire menni és van ahol halállal büntetik. inkább ti nézzetek körül. max az eu felháborodna, de azt a jobbik meg hol nem szrná le.
2013. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen LMP
2013. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy törvény tiltaná, hogy a melegek kezenfogva setaljanak stb. Az meg engedtessék mar meg, hogy mindenki azt gondoljon erről amit akar. Ráadásul az ilyen akciókkal amivel ti el akarjátok fogadtatni magatokat, csak azt eritek el, hogy meg jobban fognak titeket utalni.
2013. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:

23:52


mégis mire akarsz kilyukadni?

Melegeket is le lehet csukni, ha elkövetnek valami bűntényt, de nehogy már azért csukjanak le minket, mert melegek vagyunk. Mégis mért szavazzon így egy homoszexuális ember a Jobbikra? Börtönbe akar kerülni?

A Jobbiknak meg nem lesz ideje félni az EU-tól, mert ha amúgy is börtönbe kerülünk, akkor már nem gond szétloccsantani néhány jobbikos politikus fejét.

Nincs mit vesztenünk.

2013. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
100%

09:50


A Jobbikos törvénytervezet szerint a kézen fogva sétálás már a jéghegy csúcsa. Azért is börtönbe kerültünk volna, ha megemlítjük valakinek, hogy melegek vagyunk.

2013. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:

09:50


Sőt, még azért is börtön járna, ha valaki (pl. szomszéd) észre veszi, leesik neki, hogy melegek vagyunk.


Ha valaki rájön arra, hogy én meleg vagyok, az azt jelenti, hogy tudtomon kívül valami információt adtam át az illetőnek a szexualitásomról (talán látott valami olyat rajtam, amiről aszt következtette le, hogy melege vagyok). Ez a Jobbik szerint reklámozás, így megyek a dutyiba.

Oroszországban is azért jelentettek fel egy tejipari céget, mert a tejes dobozon egy szivárvány volt látható, ami a homoszexualitás propagálásának tekinthető.

2013. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!