Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homoszexuálisoknak melyik...

A homoszexuálisoknak melyik pártra érdemes szavazniuk 2014-ben?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
47%
Na most én elitélem a homoszexualitást mer én hetero vagyok és számomra ez undorító DE semmi bajom nincs azzal aki meleg én ezzel úgy vagyok hogy mindenki azt csinál amit akar nekem aztán teljesen mindegy de a legfontosabb szerintem az hogy nem kell reklámozni ezt az egészet mivel a reklám célja vminek az elterjesztése és mivel(minden előitélet nélkül)a homoszexualitás nem természetes dolog nemlenne jó ha elterjedne túlságosan.Mivel ha mindeki meleg lenne kihalna az emberiség :)
2013. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell reklámozni ezt az egészet mivel a reklám célja vminek az elterjesztése"


:))))


Hát ez nagy poén.

Olyasmiről írsz, ami sohase történt, ráadásul a végeredmény is lehetetlen.

2013. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
100%

14:29

Komolyan azt hiszed hogy azért lenne több meleg mert "reklámozzák"? Ugye fizetnek neked érte hogy ennyire hülye vagy?

2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
100%

19:07


Majd a Lázáréknél a CBA-ban akciósan meg lehet vásárolni a homoszexuális enzimet.

2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
Azért az vicces, hány választ töröltek már ki innen időközben XD
2013. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
100%
én próbáltam divatból heteró lenni, de nem működött... hála a természetnek, mert természetes jelenség, hogy meleg vagyok. és nem, nem akarok senkit "elcsábítani"... úgy sem menne...
2013. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
63%
Szavazni ne menjetek, mert semmit nem fogtok elérni vele, az egész politika és a parlament egy ócska bábszínház. Nem a nép dönt a sorsáról, hanem néhány nagyon gazdag ember.
2013. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:

14:29 vaagyok

Én normálisan leírtam mit gondolok úgy hogy azzal ne sértsek meg senkit ti (arra gondolok aki meleg) betámadtok hogy mien hülye vagyok meg mittudomén. És ugyebár az egyenjogúságért küzdötök és ezt nyilván így kell csinálni hogy letámadni az embert grat.!

2013. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
100%
Meleg meg heteró ember is írhat butaságokat, nem értem hol a probléma?
2013. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ígyvan.A másik meg hogy az oké hogy nem a bizonyos értelemben vett reklám mert aki nem meleg az nemis lesz az attól hogy lát mondjuk egy melegfelvonulást DE! gondoljunk például a gyerekekre! Sztem nem lenne szabad a gyerekeknek azt látni hogy férfiak kisminkelve vagy nőnek öltözve vagy meztelenül táncol. És ez nem a homoszexuálisok ellen szól hanem azellen a tény ellen hogy félmeztelen férfiakat látnak a gyerekek sőt azok is akik nem akarnak ilyet látni.persze lehet aztmondani hogy akit nemérdekel nenézze de ennyi erővel szeretkezni is lehetne az utcán és aki nemakarja látni ne nézzen oda persze azt tudom hogy nem ugyanaz de annyi értelemben ugyanaz hogy ha valaki nem akar látni valamit akkor annak joga van ahoz hogy ezt nyíltan kimondhassa ahogy a homoszexuálisoknak is joga van nyíltan felválalni másságukat. lényeg a lényeg a helyzet bonyolult és ahelyett hogy mindenki a másikat szidja meg a saját jogait ecseteli egy olyan megoldást kéne tallálni ami mindenkinek jó viszont ilyen sosem lesz mert az emberi természet ilyen ami valakinek jó az a másiknak nem.Remélem az viszont tiszta hogy amint már mondtam nincsenek előitéleteim de az én véleményem szerint ez nem helyes de mindenkinek szive joga aztcsinálni az életével amit csak akar és én mivel heteroszexuális vagyok és a fiú lány kapcsolatnak vagyok a híve aztakarom hogy a gyerekem is ha felnő ezt kövesse és nemakarom hogy mégcsak lásson is ilyesmit.
2013. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!