Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs akkora igény a...

Miért nincs akkora igény a bulizásra mint a 80-90-es években?

Figyelt kérdés

Elolvastam ezt:

[link]

Aztán beszélgettem a szülőkkel és mondták, hogy a Balaton parton 20 éve nagyságrendekkel több ember szórakozott nyaranta mint manapság.

Ez úgy érzem nagyon rossz irány, ha az embernek még bulizni, ismerkedni sincs kedve. Mi van a magyar fiatalokkal??

A hülye facebook, tv, meg internet miatt van ez esetleg vagy miért???


2013. márc. 10. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ember elvannak fásulva.


Érzik az ország pusztulását.

2013. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, buliznak rendesen, csak a balatoni gagyi a lehúzós árakkal már keveseket vonz. Nézz szét, Budapest belvárosa sosem volt pörgősebb hely mint most.
2013. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
Pont hogy fel kéne számolni ezt a bulizgatós "kultúrát"...
2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 Azért nézd meg Pesten, Fehérváron, vagy a Balaton parton is hány komoly hely bezárt az utóbbi években!! :(
2013. márc. 10. 22:46
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Ezelőtt 20 évvel 2× ennyi pénze volt az átlagnak, igaz a jövedelem olló is fele ekkorára volt kinyílva.

Így statisztikailag ugyan annyi a reálbér, de természetben, valójában, sajnos a felső 20% tollasodott kb 20% maradt a szinten, a maradék 60% meg zuhan a semmibe.


Pfff neked bulizás, éhesen miközben a rezsire is alig jön össze!

2013. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokkal jobbak voltak a bulik. Egy szórakozóhelyen nem éjfél-egy óra tájban volt a tömeg, hanem már 9-10 fele tele volt. És nem 1000 forint volt egy whiskey-kóla.
2013. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamarocker vagyok én is - bevallom félévente vagy évente ha elmegyek egy koncertre vagy motorostalálkozóra azzal már lehet sokat mondtam. De minek menjek? A 80-as 90-es években valószínűleg még nem kötöttek bele az emberbe a bumburnyákok tinédzserek (akkor még a kortársaid voltak és nem az ellenségeid) és a szórakozás sem abból állt hogy leisszuk magunkat a sárga földig és csá' - szóval hogy klasszikusokat idézzek: http://www.youtube.com/watch?v=cvUpQTT3eNY
2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7: Ne legyél naiv! Itt van egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=k9rTOr9hjAA
2013. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
#8: Hidd el én örülnék neki, ha megint punkok lennének a mai tinédzserek helyett a szórakozóhelyeken.
2013. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9: Jó, most linkeljek Scooter videót? Akkor is volt minden, most is van. Nem rosszabbak semmivel a mai fiatalok.
2013. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!