Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs akkora igény a...

Miért nincs akkora igény a bulizásra mint a 80-90-es években?

Figyelt kérdés

Elolvastam ezt:

[link]

Aztán beszélgettem a szülőkkel és mondták, hogy a Balaton parton 20 éve nagyságrendekkel több ember szórakozott nyaranta mint manapság.

Ez úgy érzem nagyon rossz irány, ha az embernek még bulizni, ismerkedni sincs kedve. Mi van a magyar fiatalokkal??

A hülye facebook, tv, meg internet miatt van ez esetleg vagy miért???


2013. márc. 10. 22:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
jaj persze mert egy cikk ezt meg azt írja.. azért zárnak be legendás szórakozóhelyek, mert nincsen rájuk igény, nem haladnak a korral. jön a helyükre másik. nézzetek körül, ugyan akkora az igény még most is.
2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Tévedésben vagy! A környéken úgy tűntek el több ezer fős helyek, hogy nem jött a helyükre semmi. Esetleg kis pár száz fős.

De a Balaton part is régebben annyira pörgött, hogy nyáron már szerdától-szombatig (!) nyitva voltak a diszkók!!

Ma hol van ilyen??

2013. márc. 10. 23:38
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori generációk eleve sokkal népesebbek voltak mint a mostani.

Most viszont rengeteg az olyan gyerek akiket a szülei a segélyért gyártottak és annyira le vannak szakadva , hogy zabára is alig telik nekik.

Ezen kívül egész más most a szokás is ,mert ha össze is jönnek egy társaságba akkor sincsenek együtt ,mert mindegyik a saját telójával babrál.

Akik magyar szülőkkel és némi életszínvonallal rendelkeznek azoknak a füléből ott csüng szinte állandóan a fülhallgató a szókincsük, érdeklődési körük, az összetartozásra ,barátkozásra való hajlamuk a nulla felé tendál.Arról nem is beszélve hogy a fele társaság túlsúlyos vagy kifejezetten kövér és majdnem mind apuci kedvence elkapatott nyafogó kiskedvenc.Ha 200 méternél többet kell véletlenül futnia a rosszul lét környékezi.De megárt neki az is ha egy 10 sornál hosszabb szöveget kell elolvasnia vagy kézzel leírnia.Vagy ha 5 percnél tovább kell valamire koncentráltan figyelnie.

Ezek már szmáljikkal kommunikálnak és ha valami már annál bonyolultabbat kell kifejezniük az általános kliséken kívüli saját szavakkal ,nem biztos ,hogy jól sikerül nekik.

Nem ők a hibásak hanem a szüleik akik rossz példákat mutatva és egymással versengve tolnak alájuk mindent és nem kényszerítik őket teljesítésekre.

Nem ők a hibásak hanem az elfásult tanáraik akik szintén rossz példákat mutatva kisebb gondjuk is nagyobb annál ,hogy a tananyag leadásán kívül neveljék is a gyerkőcöket.

Nem ők a hibásak hanem a törvények akik megkötik a tanárok kezét és túl engedékenyek a nebulókkal szemben.

Nem ők a hibásak ,hanem a média ahonnan csak a talmiság és mocsok meg a sztárkultusz árad rájuk és ferdíti el az értékrendjüket.

Csak simán a leggyakrabban használt szavuk után "lesecarom generációnak" hívom ezeket a mostani 18 év körülieket.

Nem tudom mi lesz a világgal?!

Bár anno más formában de mi is megértük a pénzünket és a mi szüleink is csak csóválták a fejüket miattunk.

2013. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos én erre csak a saját tapasztalatom tudom mondani. Egy 22 éves lány vagyok, és ha jól emlékszem tavaly előtt nyáron voltam utoljára szórakozó helyen... és miért? mert nem tudom jól érezni magam az ott tévelygő igénytelen társaságban (tisztelet a nagyon ritka kivételnek)... sokszor szégyellem a női mivoltom az ottani lányok láttán. Piálnak, drogoznak, és kb öt percenként más srác szájában vannak... undorító... és mielőtt még valaki rám sütné a bélyeget hogy valami hülye kis begyömöpösödött liba vagyok, elmondom hogy NEM. Imádok fesztiválozni, koncertre járni... De egyszerűen taszít a mostani szórakozó helyek igénytelensége... Aztán ott van még a pénz is ugye, de ezt mindenki ismeri, nem megyek bele
2013. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a közbiztonság, illetve aki dolgozik az többnyire annyit dolgozik, hogy nem marad mellette ideje/ereje bulizni, aki meg nem dolgozik annak pénze nincs rá :)
2013. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

22 éves férfiként szerintem a mai bulik nagyon rosszak.

Egy buli éjfél után indul be, inni nem lehet mert annyira drága. Mindenhol ez a tektektek zene megy, amire se táncolni, se jól érezni magunkat nem lehet. Általában több a fiúk aránya is. Egyedül a fesztiválok és a házibulik maradtak csak nekem :(

2013. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Tévedésben vagy! A környéken úgy tűntek el több ezer fős helyek, hogy nem jött a helyükre semmi. Esetleg kis pár száz fős.

De a Balaton part is régebben annyira pörgött, hogy nyáron már szerdától-szombatig (!) nyitva voltak a diszkók!!

Ma hol van ilyen??"


Akkoriban volt az MTV meg a német VIVA, azt a zenét hallgatta mindenki ami ott volt. Így könnyű több ezer fős tömeget összegyűjteni. Ma már van internet, nem a kiadók szabják meg ki mit hallgasson, sokan rátaláltak undergroundabb zenekarokra/dj-kre. Ilyenek is voltak régen, de ma sokkal-sokkal több van. Nem lesznek már Michael Jacksonok, Prodigyk az biztos.

2013. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A Balaton parton, Siófokon most is nyitva vannak nyáron a szórakozóhelyek egész héten. Tényleg drágább lett minden, mondjuk engem nem érint különösebben, mert nagyon ritkán iszom alkoholt.
2013. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Annak is örülnek az emberek ha nem halnak éhen,hétvégenti bulizásról már nem is álmodoznak.Aztán ott van az hogy egyre jobban szétesnek a társaságok,mindenki inkább begubózik a facebook meg a többi marhaság elé.Ugye a "közbiztonságot" se kell említenem,manapság az embereknek már attól kell rettegniük hogy nehogy megkéseljék őket bizonyos barna bőrű egyének
2013. márc. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Sajnos a Balaton parton lakom. Ha rajtam múlna még ennyi buli sem lenne. Ezek nem emberek, ezek állatok. Szétverik a közterületeket, telehányják az utcákat, hajnalban óbégatnak az utcán matt részegen az utcán a homokos nők egymás szájában vannak...
2013. márc. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!