Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs akkora igény a...

Miért nincs akkora igény a bulizásra mint a 80-90-es években?

Figyelt kérdés

Elolvastam ezt:

[link]

Aztán beszélgettem a szülőkkel és mondták, hogy a Balaton parton 20 éve nagyságrendekkel több ember szórakozott nyaranta mint manapság.

Ez úgy érzem nagyon rossz irány, ha az embernek még bulizni, ismerkedni sincs kedve. Mi van a magyar fiatalokkal??

A hülye facebook, tv, meg internet miatt van ez esetleg vagy miért???


2013. márc. 10. 22:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
41%

"Sajnos a Balaton parton lakom. Ha rajtam múlna még ennyi buli sem lenne. Ezek nem emberek, ezek állatok. Szétverik a közterületeket, telehányják az utcákat, hajnalban óbégatnak az utcán matt részegen az utcán a homokos nők egymás szájában vannak..."


Mondtam, hogy végett kell vetni a bulizgatásnak, mert csak söpredéket termel ki.

2013. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ez úgy érzem nagyon rossz irány, ha az embernek még bulizni, ismerkedni sincs kedve. Mi van a magyar fiatalokkal??

A hülye facebook, tv, meg internet miatt van ez esetleg vagy miért???


Hidd el, nem a bulizási kedvvel van a gond. Én 5 évig jártam a bulikat, aztán beleuntam pár dologba:

Az a probléma, hogy a szórakozóhelyekre ma már igénytelen, balhés,drogos,részeges, 15-17 éves fiatalok járnak és ezek közé a normális többség nem fogja betenni a lábát.

Személy szerint szívesen járnék szórakozni,ha lenne olyan hely ahol a kidobó igenis megnéz és eldönti hogy vagy-e elég kultúrált, hogy bemehess és ha benn leiszod magad tudatlanra,balházol, kitesznek szó nélkül.

De az ilyen helyeket nagyítóval kell keresni és az italárak horror szinten vannak.

Egy ilyen helyet ismertem, név nélkül, ott ha valakivel ütköztél a tánctéren, kölcsönös bocsánatkérés és kézfogás volt, mert ha balhéztál már vittek is hátra a biztonságiak...nagyon helyesen.

A szórakozóhelyek többségében viszont a következő megy:

bemegy a tömeg, 70% férfiak, már előtte részegek és be vannak állva/szívva, mert egy kocsmában vagy otthon alapoztak. Aztán benn már nem fogyasztanak mert drága. Ha tánctéren meglöksz valakit vagy ránézel valaki bnőjére(nem szólsz hozzá) már jön oda arcoskodni,mert tökrészeg és túlreagálja. Az ilyenből aztán

1, Ha kiállsz magadért: havergyűjtés-tömegverekedés

2, Ha nem állsz ki magadért: késelés, kórház


A biztonságiak a bejáratnál szobroznak 10-en, a tánctéren egy sincs így a balhékról lemaradnak. Tisztelet a kivételnek, ismertem egy csapatot akik rendet tartottak a legundorítóbb szórakozóhelyen is, aztán a tulaj kirúgta őket mert a söpredék panaszkodott rájuk,hogy nem engedik be őket szórakozni...


Ezért nem éri meg elmenni bulizni a normális többségnek.


23/F

2013. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 50felett ***** válasza:

A legtöbb hely tulajdonosa,vagy üzemeltetője, az alvilághoz köthető, valamilyen szinten.

Meg a drog kereskedelem melegágya ,aki szeretne jól szórakozni, nem hiszem, hogy nagyon sok "tiszta helyet"

talál.

2013. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Okozója a netrejsz,facebook,meg az,hogy effektív közösségi helyeken inni vagy szívni kell,akkor vagy ott rendben.De vannak kislétszámú antidivat közösségek,ahol élmény néhány órát eltölteni.Keresztény,irodalmi,hobbielektronika,stb.
2013. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Amikor mindenhová bejár a zsebes-gagyis banda,az átlag paraszt inkább marad otthon.Nem vágyik bicskások közé.És sajnos marad neki a net,mint nekem is.
2013. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Amikor mindent a pénz és nem az ész határoz meg, akkor nem lehet olyan helyeket létesíteni, amelyekben értelmes (nem részegségig, belövésig tartó) bulikat lehet rendezni. Az ilyen helyek nem kifizetődők, és az igénytelen erőszakos tömeg öt perc alatt tönkreteszi. Ez egy olyan fokozatos folyamat, aminek a megfordítása nagyon sok időben, pénzbe és munkába, nagy szervezettségbe kerül. Az az egy területen lévő néhány igényes nem tud erővé szerveződni, hogy képes legyen megvédeni egy saját helyet, még ha létre is hozná.

A fentebb vázolt, igénytelen, buta, fizikailag szinte életképtelen, pénzüket szóró tömegekre épül minden a szórakozóhelyektől a média ösztönzéséig, mert oda is ilyen igénytelenek mennek, oda is az ő pénzük kell (értelmes ember nem adna arra a sivárságra).


Kiút egy van. Az igényes rétegnek szerveződni kell, használni az eszét, kezdetben titkolt és zárt helyeken való összejövetelekre, és ha kellően megerősödnek, lehet fokozatosan bővíteni a teret és lehetőségeket.

2013. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló lánnyal tökéletesen egyetértek.

Egyszerűen nincs számomra olyan színvonalú buli, ahova szívesen mennék. A koncertek meg nekem sokszor elég drágák. Pest mellett lakom, tehát buli után haza is kéne jutni valahogy, de hajnalig nem akarok kóborolni Pesten, mert olyan rossz a közbiztonság, taxizni meg nem akarok minden hétvégén.

De a társasággal is gondok vannak, nekem nincs is kivel elmenni. A barátaim nagy része egész nap a facebook előtt lóg és nem mozdulnának ki, másik fele meg melózik és mindig hullafáradt.

23/L

2013. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert arányaiban nézve annyi pénzem sincs rá, mint mondjuk szüleimnek volt a 80-90-es években...
2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"A szórakozóhelyek többségében viszont a következő megy:

bemegy a tömeg, 70% férfiak, már előtte részegek és be vannak állva/szívva, mert egy kocsmában vagy otthon alapoztak. Aztán benn már nem fogyasztanak mert drága. Ha tánctéren meglöksz valakit vagy ránézel valaki bnőjére(nem szólsz hozzá) már jön oda arcoskodni,mert tökrészeg és túlreagálja."


Hét éve járok heti rendszerességgel bulizni Pécsen, egy ilyen esettel nem találkoztam. Kétszer volt olyan, hogy valami részeg f.sz lökdösődött tánctéren, de azokat is hamar kivitték a kidobók. Siófokon 2009 óta minden nyáron lenn vagyok egy-másfél hetet haverokkal, amikor minden nap lenn vagyunk a Petőfi sétány szórakozóhelyein, szintén nem történt ilyen incidens, amit írtál, még csak nem is láttam komolyabb balhét.


Ami meg az alvilági klubtulajdonosokat illeti, nekik sem érdekük, hogy balhé legyen, mert az csak negatív reklám a helynek, vagyis súlyos bevételkiesés. Főleg, ha rendőrségi ügy is lesz a dologból, amire meg szintén nagyon nem vágynak, érthető okokból.

2013. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!