Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországi egyetemisták...

A Magyarországi egyetemisták miért vannak úgy a köztudatban, hogy ingyenélő gerinctelen férgek, akik csak ki akarnak menni az országból? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 00:31
1 2
 1/19 Komplikato ***** válasza:
89%

Nyilván mert valakinek az az érdeke, hogy ez legyen a köztudatban.


Tudod a krimik alapvető kérdése: Kinek az érdeke?


Ráadásul nyilván hülyeség, mert a diákok jelentős része fizet valamint nagyobb része nyilván sehova nem megy ...

2013. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sz1u ***** válasza:
76%
Ez csak a kormánypártiak köztudatában van. A normális emberekében nem.
2013. márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Jelentem, én az egyetem mellett dolgozok, adót fizetek, a HaHa aktív tagja vagyok, és nem akarok innen elmenni, és épp ezért küzdök, hogy maradhassak, és ne haljak majd éhen diplomával a kezemben.
2013. márc. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Az a véleményem, hogy a többségükre ez igaz is. Nézd csak meg hány röghözkötés kérdés van kiírva. Nekem sosem fordult meg a fejemben kimenni bárhová, pedig minden évben hívnak, épp ezért sosem foglalkoztatott, mi lenne ha lezárnák a határokat. Ez a röghözkötésnek nevezett valami, pedig senkit sem gátolna abban hogy kimenjen, mindössze az adófizetők pénzét kérné vissza, ennek ellenére is tele van az oldal ilyen kérdésekkel.
2013. márc. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

"Jelentem, én az egyetem mellett dolgozok, adót fizetek, a HaHa aktív tagja vagyok, és nem akarok innen elmenni, és épp ezért küzdök, hogy maradhassak, és ne haljak majd éhen diplomával a kezemben."


Tisztelet persze a ritka kivételeknek! :)

2013. márc. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 doboszoli ***** válasza:
39%

Bár nem illő, de kérdéssel válaszolnék:

Miért hirdeti fennhangon a kis f&rkú, hogy "a méret nem lényeg"?D)

2013. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert a Fidesz azt mondta, hogy azok, erre az összes fideszes számára azok lettek.
2013. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a Fidesz 2008-ban azt mondta, hogy a tandíj rossz, akkor a fideszesek harcoltak a tandíj ellen, mint az őrültek. Most a Fidesznek kellett a tandíj, erre a fideszesek lettek a tandíj legnagyobb támogatói.


Szánalmas söpredék az ilyen mindenféle önálló gondolat és vélemény nélkül...

2013. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én is egyetemista vagyok és én se tervezek kimenni. Max. egy pár félévre, mint gyakorlat és utána itthon kamatoztatni azt a tudást, amit kint is összeszedtem.

De ahogy nézem az egyetemista, meg a hallgató lassan már szitokszónak számít és sokszor az ingyenélőt is társítják hozzá.

2013. márc. 12. 07:18
 10/19 A kérdező kommentje:
6. teljesen igazad van. Meg sokakat a jobboldali demagógia is erre buzdít. Pl.: emlékeztek, amikor asszem a Danubiust és a Slágert eladták a politikának. Egyik lett a Neo, másik a Class Fm. És igaz, hogy nem vagyunk fideszpártiak, de évekig utána a Class FM-en hallgattuk a Morning Show-t, mert amíg ott volt Anett jó kis műsor volt, normális hírolvasóval. Most meg ahogy kirúgták teljesen demagóg lett és már nem is hallgatjuk. Vagy semmi szó a diáktüntetésekről, vagy nagyon elferdítik az igazságot (kíváncsi lennék, hogy ma a középiskolásokról, akiket tegnap elvittek mit mondanak). a Neo FM-et, ami meg a baloldalnak jutott, érdekes módon tönkretették.
2013. márc. 12. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!