Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig képes még fenntartani...

Meddig képes még fenntartani az ország ezt a pangó és sorvadó állapotot?

Figyelt kérdés

Nem arról szól a kérdés hogy lesz polgárháború lázadás, mert ahoz kell egy kritikus tömeg akinek már minden mindegy. Hanem hogy a napi stressz és kilátástalanság, az hogy az emberek nagy része még ha dolgozik is csak pang és nem halad előre. Hogy az a tűz amit a középtávon elérhető fejlődés jelentene teljesen hiányzik.

Gyakorlatilag ez a szituáció ami az emberekben nyomot hagy egy nagy nagy visszahúzó lelki tényező a materiális problémáktól eltekintve is! Hiszen a teljesítményeket nagyban csökkenti az általános iskolától a felnőtt képzésig, vagy éppen a termelékenység a kreativitás kiteljesedésével szemben is. Lehet hogy sokan át sem érzik, de ez nagyon komoly lemaradást eredményezhet az egyénnek és a nemzetgazdaságnak is, akár kemény 10-15 vagy 20% okat is.


2013. márc. 14. 06:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 22 év politikája a felelős ,nem kell mindent a Fideszre meg az elmúlt 8 évre fogni.


EGYÜTT tették tönkre.

2013. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Csak a Fidesz a felelős? Tényleg így látod?"


Nem csak azok a hibásak, ha egyértelműen nem jeleskedtek a 3 év alatt, hanem a szocik is vastagon tehetnek róla, csak a zombi híveik próbálják mosdatni!

2013. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már több évvel ezelőtt is azzal jött mindenki, hogy itt lassan forradalom lesz, meg hogy ez az ország már nem fog sokáig tűrni, ehhez képest 2006-ban volt egy kis megmozdulás Pesten és ennyi, azóta semmi sem történt azon kívül, hogy kimentek a birkák bégetni. Szerintem nemcsak ez az ország fog összeomlani, hanem minden, mert nemcsak Magyarország van szaarban, hanem világméretű a válság. A környezetszennyezést és a megbolondult időjárást pedig meg sem említi senki, csak a politikát, pedig lehetséges, hogy a Föld is össze fog omlani. Nem tartunk valami jó irányba. És itt már sajnos nemcsak magunkat kell félteni.
2013. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kb ez a felfogás mai 100 éve nem működik.

Tudomásul kell venni hogy az egyén lehetőségeit 95% ban a társadalmi keretek szabják meg, és az egyén ezeken a kereteken belül pozícionálhatja magát nagyrészt. Nyilván vannak kivételek, de azokra nem lehet alapozni. "


Pont a "társadalmi keretek"-nek való megfelelés miatt nem is lesz soha. Nézd meg a cigányokat! Mennyire élnek a "társadalmi kereteken belül"? Szerintem egyáltalán nem. Csinál valaki ellenük valamit? Nem. Nem biztos, hogy nem érné meg megpróbálni. Csak nincs meg a hit, a bátorság. Ezt értem én fotelből politizálás alatt. Azt, amikor olyan rettentő okos valaki, amíg nem látják. Nem tagadom, hogy én nem ezt csinálom, de én azon kevesek közé tartozok, akik belátják és elismerik a hibáikat is.

2013. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!