Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bajban mutatkozik meg a...

A bajban mutatkozik meg a valódi énjük? (érdekes)

Figyelt kérdés

Érdekesség a mai napi facebook bejegyzésekből:


Fidesz: Mai nap folyamán nincs bejegyzés. Semmi fontos nincs az országban!



Zs2014: Egy fontos hír! Elmarad a kollektív beszervezés.



Jobbik: Segítséget ajánlók, és a hó közepén várakozók bejegyzéseit

osztogatják, hogy minél hamarabb megérkezzen a segítség ahová kell.



Elgondolkodtató, bárhogyan is magyarázzuk.


2013. márc. 15. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
A Jobbik az általában mindig aktív ilyen témákban.Mikor volt az árvíz a Jobbikosok akkor is mentek zsákokat pakolni.
2013. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azt hogy a Jobbik fasiszta párt azt a politikai ellen feleik gerjesztik.Minta azt is hogy a komplett baloldal a cinista zsidók gyarmatosításához eszköz.
2013. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

"Vajon aki zsidó vagy cigány, azt a hóban hagyják?"


Csak egyetlen kérdésem van: Te ma hány embert ástál ki a hó alól? Csak mert a Jobbiknak pont annyira állampolgári kötelessége mint neked. Utána majd lehet reklamálni az ottmaradtakért.

2013. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
31%
Húha. Kezdődik megint a demagógia párbaj? Az állam ásott ki embereket. Az én adómból vették a hókotrót. Te jössz.
2013. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen fasisztákok a jobbikosok, ilyen havazást nyomni a Zországra, bezzeg a fletó a határnál visszafordította volna! :D


Kb. ennyi szűrődik le egyesek firkálmányából. :)

2013. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Azért arra kíváncsi lennék akik itt fasisztáznak meg minden hány embert mentettek ki a hó alól a mai nap folyamán, de az egész életük során is szerintem túlzok ha 1-2-re tippelek, szóval ennyit erről...
2013. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetro ***** válasza:
0%
Az egész nem más, mint egy politikai fogás. Ha ez egy szép gesztus lenne, akkor nem lenne szükséges reklámozni. Így csak önszopkodás.
2013. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
"Zs"2014... bezzeg a Jobbik... kérdező, ebből látszik az éned. (első válaszoló voltam, hozzászólásomat töröltették azok, akiknek fáj az igazság)
2013. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem "önszopkodás", te beteg.


Nem reklámozta senki, csak valaki kiírt egy kérdést. Nincs sehol az, hogy a Jobbik azon őrjöngene, hogy bezzeg ők... BETEG. PATOLÓGIA!!!

2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetro ***** válasza:
43%
Furcsa, mert hogy a Jobbik segített az árvizeknél, én legalább egy tucatszor hallottam különböző nyilatkozataikban. Már el is kezdtem elhinni, hogy jó emberek. Amíg ki nem derült, hogy az összegyűjtött segélyekből pl cigányok nem kaphattak...
2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!