Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Segitünk! Ne hagyja el a...

"Segitünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe. " Miért nem irják hozzá pl. azt is hogy ha járatja a motort, ügyeljen, hogy ne temesseb körbe a kocsit a hó? Ha elalszik inkább nyissa résnyire az ablakot.

Figyelt kérdés
Azt hinné az ember hogy néhány értelmes életmentő tanács még beleférne. Az hogy én is megkapom oké, nem tudnak csak oda küldeni smst, ahol vesztegelnek, de az megint nem értem, miért most kapom meg mikorra már majdnem mindenkit kimentettek. Ha meg még mindig ott vagyok jó esélyel már a mobilom is kimerült...
2013. márc. 15. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
160 karakter nem sok...
2013. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Voda már délelőtt szétküldte, sógoréknak nagyon jól jött.
2013. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Két sms meg már túl drága életmentéshez. Kampányra azonban megéri.
2013. márc. 15. 23:35
 4/16 A kérdező kommentje:

23:34 azt elhiszem, Van akinek sokat segitett. De mi T-Mobilosok idáig tanakodtunk volna, mi legyen...

Át kell menni a vodához.:)

2013. márc. 15. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Én meg itt lesek a mobilomra hogy ki a fene szórakozik... mert se kocsim nincs, se nem néztem híreket ma...
2013. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
T-Mobilos vagyok, kora délután megkaptam...
2013. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"Segitünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe. "


Ezek olyan fontos és jó tanácsok, hogy kb mindenki fagyhalált szenvedett volna nélkülük.


Hahaha...

2013. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar hogy késve jött, én is itthon vagyok. Eddig azért panaszkodtam hogy én már nem is kapok? Én nem számitanék, ott fagyjak meg? Pedig rájuk szavaztam. ha MSZP-s nem kap azt megértem, Tél tábornok segitségével akarnak választást nyerni:)))
2013. márc. 15. 23:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sőt a Voda az összes hívásért, amelyik segitséget kérőktől jött, nem kér pénzt!

A Tesco megnyitotta áruházait a hóviharban elakadtak előtt!

Két multicég és a civilek többet tettek, mint a másfél napos késéssel végre megmozduló Katasztrófavédelem. Pintérék ördög tudja, mire vártak?

2013. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Sapka, sál, kesztyű! Sárga hóból ne egyen! BM."
2013. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!