Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Segitünk! Ne hagyja el a...

"Segitünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe. " Miért nem irják hozzá pl. azt is hogy ha járatja a motort, ügyeljen, hogy ne temesseb körbe a kocsit a hó? Ha elalszik inkább nyissa résnyire az ablakot.

Figyelt kérdés
Azt hinné az ember hogy néhány értelmes életmentő tanács még beleférne. Az hogy én is megkapom oké, nem tudnak csak oda küldeni smst, ahol vesztegelnek, de az megint nem értem, miért most kapom meg mikorra már majdnem mindenkit kimentettek. Ha meg még mindig ott vagyok jó esélyel már a mobilom is kimerült...
2013. márc. 15. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jaj nekem...
2013. márc. 15. 23:57
 12/16 anonim ***** válasza:

""Sőt a Voda az összes hívásért, amelyik segitséget kérőktől jött, nem kér pénzt!""


Kétt szolgáltató a T-mobile és a Vodafon kűlte az sms-eket a belűgyminisztérium kérésére.

Mindkét szolgáltató már bejelentette nem kér a kikűldöt sms-ekért pénzt és a bajbajutott emberek hívásaiért sem.

2013. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖ, és honnan tudja a szolgáltató, hogy ki a bajba jutott? Bemondásos alapon, vagy a facebookon nyomozza le? Vagy mégis hogyan? A segélyhívásokért nagyon derék, ha nem kér pénzt, mert hát ingyenesek a segélyhívó számok :)
2013. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pannonosok nem kaptak smst...
2013. márc. 17. 08:04
 15/16 anonim ***** válasza:

"ÖÖÖÖ, és honnan tudja a szolgáltató, hogy ki a bajba jutott? "


Cella információkból.

2013. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Minden olyan mobilnak küldenek üzenetet ami lakott településektül minimum 10 km-re van?


100-al megyek egy járható útszakaszon s jön egy üzenet hogy ne szálljak ki a kocsiból?

2013. márc. 17. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!