Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nincs cigánybűnözé...

Aki szerint nincs cigánybűnözés, az egyáltalán tisztában van annak jelentésével? Tudja, hogy mi az a cigánybűnözés?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
49%
Amit Ti szeretnétek, mondjuk ki, hogy ha cigány az illető, jobban legyen megbüntetve. Azaz ember és ember között tegyünk különbséget származás alapján. Most őszintén, nem erről van szó? Akármilyen távolról is célozgatunk rá. Ezt a történelem bebizonyította, hova vezet. Nem akarjuk mégegyszer.
2013. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt olvasom hogy kiraboltak , megkéseltek egy 70 éves bácsit a "fiatalok".

Akkor egyből tudom hogy cigányok voltak.


Akár 10 ezer forintba is fogadnék rá.

2013. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
Igazából engem a pofátlanság zavar ahogy az ilyesmit elkövetik. Olvastam pl itt gyk-n egy történetet, hogy a csávó lezárta a bringáját, elment intézni a dolgát. Visszament, közben ráraktak még egy lakat. Elővette a telóját, hogy hívja a yardot, körbeállták páran, elvették a telóját, a lakatkulcsot, bringáját, aztán elhúztak a francba.
2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
naigen #23
2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
32%
Ha valós problémáról beszélnél, akkor az lenne a gondod, hogy (pl) a betöréses lopás 2-8 évig terjedő büntethetősége kevés. Ez egy probléma. De Te cigányozni szeretnél, mindegy mi a bűncselekmény, ez rasszizmus. Ha valós problémát hoznál fel, abban nem lenne benne az ember származása.
2013. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről van szó. Arról van szó, hogy aki bűncselekményt követ el, az bűnhődjön, de ne kapjon kisebb büntetést, csak azért, mert cigány. Ez a pozitív diszkrimináció. De arról nem a magyarok tehetnek, hogy a cigányok követik el ezeket a bűncselekményeket többségben.


"Nem akarjuk mégegyszer."


Kik? Ki az a többesszám? Egész Magyarországról beszélsz? A szűk liberális rétegről, vagy a cigányokról? Kik nem akarják?

2013. márc. 19. 21:28
 27/104 anonim ***** válasza:
0%

Drága, azért húzódna ki a szőnyeg, mert eddig az egyik legjobb támadási alapja az pont az, hogy a híradások nem mondják be az elkövetők származását(ami még mindig nem tudom min változtatna, ha van rá időd válaszolj rá). Ha holnaptól az egyik párt úgy döntene, hogy kötelezi a sajtót erre akkor(miután ajvékerolnának) semmi értelme a továbbiakban nem lenne annak, hogy "jaj hát Magyarországon a szocliberálisok nem mondják ki az igazságot".

- 200 000 szavazó a Jobbikank garantálva.

2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 A kérdező kommentje:

28


Ahha, szóval a Jobbikra azért szavaztak ennyien, mert a híradásokban nem mondják be, hogy cigány az elkövető, és nem azért, mert a cigányok megkeserítik a bűnözéssel a magyar emberek életét? :))

Meg véletlen sem azért szavaztak rá ennyien, mert esetleg más alternatívát nyújt, mint az eddigi pártok.

2013. márc. 19. 21:31
 29/104 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, nem erről van szó. Arról van szó, hogy aki bűncselekményt követ el, az bűnhődjön, de ne kapjon kisebb büntetést, csak azért, mert cigány."


De miből hiszed, hogy kisebb büntetést kap?

Mint már mondták a bíróság nem faji alapon dönt...

2013. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
50%

22. válaszoló.


A cigányok jelenleg kevesebb büntetést kapnak csak azért mert cigányok.


kapnak ALANYI JOGON mindenféle támogatást , ingyen számítógépet , mindent ingyen.


Én nem írtam alá semmit,nem egyeztem bele , hogy az adómat ellopják és ezeknek adják.


Aki nem tesz le semmit az asztalra az semmit nem érdemel.Felőlem éhen is halhat.

2013. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!