Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te visszavennéd Szaniszló...

Te visszavennéd Szaniszló Ferenc Táncsics díját?

Figyelt kérdés
Igazuk volt azoknak akik miatta visszaadták a díjat?
2013. márc. 20. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Ő az alagút végén lévő fény abban az undormányos disznóólban, amit médiának hívunk. Biztos nem venném vissza!
2013. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%

# 1


De gondolom egyetlen """összesesküvés-elméletnek""" sem néztél utána, csak osztod itt az észt mintha te lennél a világ bölcse.

2013. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Minek nézzek utána? Hogy valóban az égből küldték ránk ellenségeink a vörösiszap-katasztrófát? Vagy hogy tényleg mi vagyunk-e a kiválasztott nép? Marhaságok. Gumicsont a liberálisoknak.
2013. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem venném vissza, mivel alapból oda se adnám neki :D Inkább csodálkoznék rajta, hogy nem hívtak rá még mentőt, amekkora baromságokat mond :D
2013. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

Én ki sem adtam volna! De ha már megtörtént, akkor igaz, hogy jó nagy blamázs, de visszavenném.


Tényleg igaz, hogy egy díj értékét az szabja meg, hogy kik részesülnek benne. Ha csak TÉNYLEG arra érdemes személyek, tudósok, művészek, feltalálók, valamilyen kiválóságok kaphatják meg, akkor megtisztelő dolog a díj, hiszen a díjazott ezek közé a kiváló emberek közé számíthatja magát.


De ha egy tudományos díjat egy félkegyelmű kap meg, egy művészeti díjat egy dilettáns, vagy mint jelenleg, egy újságírói díjat egy Szaniszló, az a díj értékét erősen lecsökkenti.

Akár annyira is, hogy a régebbi, neves díjazottak visszaadják a díjat, mert nem akarnak egy szinten szerepelni vele.


Az ilyen esetekből le lehet vonni a megfelelő tanulságot. Ennél már csak az lett volna jobb, ha a díj lezüllesztése ELŐTT gondolkodtak volna.

2013. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Nos én sosem értettem azokat akik visszaadják a díjakat, így nyilván nem tenném, mindenesetre egy dolog tény marad: Szaniszló műsorát ha valaki megnézi, sajnos teljes joggal betegre röhögheti magát. Nem azzal van a gond, hogy ez a megszokott "összeesküvés elméletes" tartalom tükröződik, hiszen sok olyan van ezek közül is, aminek lehet realitása, de Szaniszlónak az anyagai túllépik az épelméjűség határát, melynek a betetőzése részemről a MAL elleni HAARP-al elkövetett robbantás volt :D:D De azért a Jörg Haider elleni "drón merénylet" se volt rossz. Pedig én kedvelem az összeesküvés elméleteket, de ez még az én gyomrom is megfeküdte :)
2013. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Egy normális országban egy Szaniszló-féle képernyőre sem kerülhetne, mert felfordulna tőle a nézők gyomra. Nálunk meg kajálják a műsorait, mint a cukrot. Abszurdisztán, ezért (is) tartunk ott, ahol, és sosem érjük utol azokat, akiket szeretnénk...
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Jobbikosként oda sem adtam volna, mivel egyszerűen nem üti meg azt a szintet.Az meg, hogy nem tudják, kinek adnak díjat, elég nevetséges.Utólag visszakérni pedig szánalmas.
2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Én is jobboldalinak érzem magam,de Szaniszló valahogy mindig is irritált,nem szimpatikus.Úgy nyilatkozik meg mindig,mintha egyes egyedül ő lenne az igazság birtokában,és mindenki akinek más véleménye van mint neki,az valami elpusztítani való féreg.Emellett annyira merev mintha karót nyelt volna.
2013. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Én meghagynám nála, de visszavonatnám vele a szívcsakrás, magnépes, sugárzó szentkoronás baromságait. Ha ezek nem lennének neki, akkor felőlem legyen nála a Táncsics-díj.
2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!