Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te visszavennéd Szaniszló...

Te visszavennéd Szaniszló Ferenc Táncsics díját?

Figyelt kérdés
Igazuk volt azoknak akik miatta visszaadták a díjat?
2013. márc. 20. 19:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Pedig azokat a dolgokat is pókerarcú merevséggel adja elő,sajnos ezt sem lehet elválasztani "munkásságától".
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
Én oda sem adtam volna neki. De ha már így alakult nála hagynám és egyben meg is szünetném mert ezek után nem lehet pozitívan értékelni ha valaki megkapja.
2013. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%

Akkor bezzeg nem volt tiltakozás, mikor Bolgár György elvtárs, Németh Péter elvtárs, Andrassew Iván elvtárs megkapta a díjat.



Gyerekek!

Kertész Ákos Kossuth-díjával mi van?

Még nála van?

Nem veszik vissza tőle?

Magyarellenes, rasszista kijelentések rendben vannak?


Balogh Zoltán szerint teljesen elfogadhatók ezek a kijelentések? Szerinte ez nem indok a díj visszavételére?

2013. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Most azon kívül, hogy megérdemelte-e vagy nem a díjat, szerintem egy nagy fasság ez a visszakérés. Akkor én meg rossz döntést hoztam, amikor a fideszre szavaztam, így kérem, hogy kárpótoljanak, vagy szeretném átvinni a szavazatomat egy másik párthoz.. mi lenne, ha ez így működne? A kétharmad elfogyna, és hetente más kormányozna.. (egyébként nem szavaztam senkire, csak példa volt :D )

Akár jó, akár rossz döntést hozott a díjjal, már maradjon úgy, annyi mindent nem lehet visszacsinálni az életben, legyen ez is olyan, ne járassa le a díjat, és magát mégjobban.

2013. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

Már vissza is adta, nem értem a hisztit!

De egyébkémnt egyetértek azzal aki felvette más fröcsögők "díjának" visszavételét is, és amúgy kinek mi köze van hozzá, hogy most kik kapták? Pláne egy idegen országnak?

2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
NEM! HAJRÁ SZANISZLÓ!
2013. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A kérdéstől függetlenül,akiknek még kérdéses a háttérhatalom létezése talán figyeljenek oda honnanérkeznek a rosszalló kommentárok az ügyben.Big Brother kokikat osztogat a buksinkra ha nem a gusztusuk szerinti Kertész fajták kapnak díjakat.Aztán lehet visítozni a nemzetközi sajtóban ,hogy úristen miféle rendszer van nálunk,ahol valaki más nézetekkel mint amit ők jónak látnak díjat kaphat.
2013. márc. 20. 22:59
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve beszüntetném az állami kitüntetéseket...


Ha az állam értéksemleges (elvileg az), akkor elég visszás, hogy ilyen módon mégis állást foglal, mely művészeket/közéleti szereplőket támogatja, szóval mégis becsempész egy "hivatalos ideológiát"...

2013. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Csak nekem szimpatikus Szaniszló Ferenc? Nem szimpatizálok a Jobbikkal, nem szimpatizálok a turbóturulokkal, nem szimpatizálok a cionbolsevikokkal, nem szimpatizálok az áldemokrata álpolgári narancsosokkal, nem szimpatizálok senkivel aki jelenleg a politikai palettán van, mégsem vettem volna vissza a díjat senkitől. Ezek alapján akkor innentől fogva minden kormányváltáskor vissza lehet vonni az előző ciklusban kiosztott díjakat?


Azt a műsort pedig látta innen valaki, amiben bejelentette, hogy visszavonja? Sikerült mindenkinek levonni a következtetéseket abból, amit mondott? Lehet hogy sok "összeesküvés elmélet" van az között, amit mond, de könyörgöm. Ki nem sz*rja le, hogy az Izraeli vagy az USA nagykövet mit kér (követel)? Mi köze van hozzá? Ez az ország belügye.


Azok meg, akik nácizzák, fasisztázzák, stb. stb., mind egy etikai szinten vannak azokkal, akiket szidnak. Megbélyegzés és megbélyegzés között szerintem nincs különbség.


Szumma szummarum, jobban tette hogy visszaadta a díjat. Rajta kívül csak azok kapták meg, akik jó pártkatonáknak bizonyultak, így degradáló lett volna rá nézve, ha birtokában van egy ilyen, egykor szebb napokat is megélt díj, mely egy üres júdáspénz kategóriába züllött.

2013. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy arra nem gondol senki, hogy ha tényleg csak egy kötöznivaló bolond lenne Szaniszló, akkor mindenki tett volna magasról a kitüntetésére? Nem lehet hogy azért van mindenki így felháborodva, mert túl sokat beszél; túl sok érdeket sért, amit mond? (és itt most nem a Haarpos hülyeségekre gondolok...)
2013. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!