Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a legfőbb okok, amiért...

Mik a legfőbb okok, amiért nem szavaznál rájuk?

Figyelt kérdés

MSZP

Fidesz

Jobbik



#FIDESZ #MSZP #Jobbik #egykutyamind
2013. márc. 21. 06:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

MSZP: ők nemcsak a kormányon, de most ellenzékként is megbuktak a szememben. A jó kis fizetésüket felveszik, de ahelyett, hogy esetleg ellensúlyoznák a kormányt, inkább kivonulnak a teremből. Kösz szépen.

Fidesz: nekem nem tetszik ez az erős központosítás, az egy ember körül forog Magyarország-gondolat, nekem nem kell erős kéz.

Jobbik: a szélsőségek még soha nem szerepeltek jól a világtörténelemben, mindig csúfosan buktak. És igazából nincs programjuk, csak azt szajkózzák, mi nem jó, és ezért kik a hibásak. (Jó, jó tudom, egyetlen mai magyar pártnak sincs programja, csak a sajátzsebtömésdeaztmindenáron.)

2013. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: idióta vagy..Jobbik programját ajánlom figyelmedbe :)
2013. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

MSZP:Javarészt ők juttaták oda az országot, ahol ma tart.

FIDESZ:Ők is benne voltak.

E2014:Uez pepitában.

Jobbik:Elveszett szavazat, kifejtem, hogy miért:


1. A nyugati pénzvilágot mozgató erők összeroppantanák az országot,,,amint hatalomra jutnának. Ft elszállna, tőkekivonás, csomó megszűnt munkahely = feketehalál.


De ez az első utópia, ilyen sosem lesz, mert:


2. Nem lenne meg az absz. többségük... 51% kéne ahhoz, hogy kormányozni tudjanak, mivel elvileg nem lépnek koalícióra senkivel. Amennyiben esetleg a Fidesszel mégis, no akkor sok szavazót elveszítenek vagy sok szavazót is veszítenek és be is darálja őket a Fidesz.


3. Ja és ne felejtsük el, ha esetleg vmi csoda történne is...hiába nyernének választást, a köztársasági elnök felkérhet mást is a kormányzásra, mint azokat, akik a legtöbb szavazatot kapták. Egy "fasisztának" kikiáltott pártot ígysem-úgysem fog megnevezni, tökmindegy, h nyer vagy sem.


A 3 észérv alapján tehát esélyük soha nem lesz kormányozni, elveszett szavazat, de erős ellenzéket azonban alkothat.


Megmondom őszintén jobboldaliként így nem tudom hova szavazhatnék. Egyelőre: sehova.

2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát igen a Jobbikra még emiatt sem szavazok a 3 észérv mellett: NEM TUDJÁK ELFOGADI, HA MÁSOK MÁS VÉLEMÉNYEN VANNAK. Agresszívan próbálják másokra ráerőltetni az akaratukat, meglátásaikat. Amíg ezen sem változtatnak, pláne nem győzhetnek és max. hajókat kormányozhatnak... :)Amúgy én olvastam a IV. Béla tervet, mondjam azt, hogy ilyen 30. pontot én is tudok írni??? CSODAORSZÁG CIGÁNYOK NÉLKÜL ÓZ A NAGY VARÁZSLÓVAL? :)))
2013. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

10-es! Én azok közé tartozom, akik a másik oldalt is meghallgatják, utánanéznek. Vonát is többször hallgattam és nem tetszett. Úgy gondolom, hogy nem ők Magyarország jövője, hiszen saját bevallásuk szerint sem demokratikus keretek között gondolkodnak, sokkal inkább érzelmekre és indulatokra támaszkodó, hangzatos kijelentéseket tevő párt, aki ha hatalomra kerülne, programpontjainak nagy részét nem tudná megvalósítani.

MSZP program van új is, ne a régit olvasd! De látom, Te is inkább "elmúltnyócév"ezel. Vannak pártok, akik egy évtizedben egynél több programot is megalkotnak.

2013. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mszp ét és Fideszt azt hiszem mindenki feltudja foni mért ne.

A jobbik . A gazdasági programjuk egy az egyben tőnkre vágná az országot. Külpolitikájuk méjitené. A cigányságal kapcsolatosan elveben jok viszont a nagyrészük megvalósithatatlan kis részük meg káros.

Nem tudják elfogadni hogy a teherszálitó repülők gyors vasut és kamionok korában nincsen őnáló gazdaság. A kőznevelési nézetei meg egy nagy szivatás.

2013. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te okokat keresel, vársz!


Kaptál. Az ok, az érzelem. "nekem ez tetszik, csudajó, a többi mind rossz". Érv semmi. A stílus összhangban vele "hülye vagy, ha nem az tetszik, ami nekem".


Érdemes feljegyezni, kik lelkesednek most. Csak azért, hogy megállapíthassuk, ugyanők lesznek két év múlva, akik vadul szidják, akire szavaztak.


Látom a teendőket. Önellátásra kell berendezkedni, mert javulás nem lesz. Csak ismételt siránkozás. Ez a berendezkedés nem fog problémát okozni, mindössze a jövendő (valójában már a mai) környezet zavar. A legnagyobb magyar azt mondta: Ha egy nép vezetői ostobák és a nép érdekei ellenére cselekednek, azt a nép nagyon rövid idő alatt nyom nélkül elsöpri. Ha ezt nem teszi, akkor az a nép vagy idióta, vagy rettenetesen buta. Úgy látom, itt nemhogy söprés, de inkább szemétgyűjtés folyik. Visszavonulok hát.

2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!