Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg ekkora...

Szerintetek tényleg ekkora probléma ma a rasszizmus Magyarországon, mint ahogyan a balliberálisok állítják? Mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező.

Minden országban ezt csinálják a ballibek.

Beképzelik hogy egy fasiszta , náci országban élnek.


Arra jó nekik hogy feltűnést keltsenek.

2013. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Tudod a legjobb védekezés a támadás.

Persze mindennek lejár egyszer a szavatossági ideje.

Úgy látszik a rasszista trapista náci nyilas stb stb kártyának éppen most kezd lejárni. Még a megszokásból, vagy mert nincs alternatíva, megpróbálnak akkorákat sírni hogy az már holló színház, de kb ennyi. A náci kártya lassan tetemre hív, hogy a komolytalanság homályába veszhessen.

2013. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Minden országban probléma a rasszizmus, és nem csak a ballibek között. Hanem minden értelmes ember szemében.
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem akkor, de ha egyszer kiengedték a palackból a szellemet és ehhez néha pártunk és kormányunk is szemet huny, akkor a véresszájúak vérszemet kapnak és azt gondolják,hogy szabad a gazda. A rasszizmus témában egy kis lazát sem szabad engedni,mert vannak emberek,akik a saját nyomorúságának okozóját látják benne és ezek megtéveszthetőek szinte áldozattá válnak. Azokban az országokban erősödik fel, ahol a szociális téren nagyon sok és súlyos a probléma és ilyenkor az emberek másba keresik a hibát és a probléma okát. Sajnos e dolgokban nagyon sok a TUDATOS megtévesztés. Nálunk Magyarországon már ez a kevés is nagyon sok.
2013. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sz1u ***** válasza:
8%
Pofon egyszerű lenne: nem kellene cigányozni-zsidózni-románozni-tótozni-stb... a kérdésed máris értelmetlenné válna (bár így is elég értelmetlen, mert nemcsak a ballibeknek probléma a rasszizmus, hanem minden egészségesen gondolkodású embernek).
2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem olyan nagy a probléma, mint amekkorának tartják.

Ha érvekkel alátámasztod, hogy miért nem szereted azokat akiket, és ha elmondod, hogy nem mindet utálod, csak azokat akik ... akkor is lerasszistáznak. Tapasztalat.


Egyszer egy ismerősöm nekiállt vitatkozni velem a cigánykérdésről, és a vitát úgy zárta le, hogy "jól van, de te rasszista vagy". "Nem vagyok az"-mondtam. Erre rögtön rávágta, hogy "de az vagy!".


Mások jobban tudják nálad, hogy kit utálsz, ez a probléma. Mások mondják meg ilyen szempontból a te véleményed, és innentől kezdve vert helyzetben vagy, megbélyegeztek. Lásd: náci kártya.


És szerintem sokkal nagyobb gond az, amit mindig mondunk, és ami miatt rasszistának tartanak minket.

2013. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

" lenne: nem kellene cigányozni-zsidózni-románozni-tótozn"


Meg nem kellene magyarozni.

Nálunk napi szinten vannak rasszista támadások a magyarok ellen.

Valahogy ez senkit nem zavar, de legalább ilyenkor csendbe van a baloldal.

Jobb is;)

2013. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a mérvadó médiák és politikai irányzatok azt hirdetik, hogy minden ember egyenlő, akkor miért kell a kisebbségnek külön jogokat biztosítani? Miért kell megkülönböztetni a kisebbségeket, az egyenlőség nevében? Ez nem rasszizmus, ha valakiben ez a kérdés felmerül ...
2013. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

6-os vagyok.


De, tényleg nagy a rasszizmus. Most találtam,. de már nem emlékszem ki írta:


"A miniszter a 45. életévüket betöltött, valamint a roma származású személyek munkaerőpiaci helyzetének javítása, foglalkoztatásának elősegítése érdekében e törvényben foglaltaknál kedvezőbb szabályokat állapíthat meg." 1991. évi IV. törvény 20 § 4. bekezdés


Persze szigorúan csak diszkriminációmentesen. Senkit sem különböztetünk meg származása miatt, kivéve a magyarokat. Nekik nem jár segítség!

2013. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
A pózitiv diszkrimináció is raszizmus és az nagy probléme pl a cigányok felzárkóztatására kidobot miliárdok. Viszont aba a formában nem sok gond van vele mint ahogy mondják. Ugy nincs is raszizmus magyarországon csak olyanok akiknek igénye lene rá. Amugy libis vagyok énis.
2013. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!