Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiállt rasszizmus a...

Miért kiállt rasszizmus a világ, ha Magyarországon félünk a cigányoktól?

Figyelt kérdés

-Izraelben lehet sterilizálni a etióp zsidókat,

-Olaszországban a maffia felgyújthatja a cigány telepet,

-Franciaországban ugyanezt az állam dózeroltatja el

-Szlovákiában lehet falat építeni a cigányoknak

-USA-ban lehet rassz szerint nyilvántartani az embereket,

-Romániában a rendőrök úgy viszik el a cigányokat mint a kutyákat

-Kanadában megadták nekik az esélyt, ott is folytatták a Magyarországon megszokott életmódot, de ott nem tűrték meg őket. Hazatoloncolták őket

Stb


De ha Magyarországon beszólnak egy cigány bűnözőnek akkor az egész világ felhördül, hogy mekkora rasszizmus van itt. Ha Magyarországon a mi adónkból tartjuk el a cigányokat, és ők gyilkossággal, lopással, stb köszönik meg. Ha valaki felszólal az ellen ,hogy a cigányok szinte mind bűnöző, betörtek hozzá, iskolában szekálják, fél vonaton utazni , retteg az utcára kimenni stb akkor egyből rasszista,fasiszta.


Én felszólaltam itt az oldalon ,hogy az iskolám több mint fele cigány és csak a segélyért járnak be, hangosak, üvöltöznek verekednek, kimennek óráról, cigiznek, egyből én lettem a liberálisoknak a célpontja ,hogy rasszista vagyok, nem vagyok értelmes, buta tuskó vagyok, hogy nem vagyok képes tolerálni,meg ők ilyenek, meg hogy én cigányozok, pedig csak leírtam a véleményemet. Kérlek,hogy kéne tolerálnom amikor a cigány beszól, verekedik, hogy kéne? Ez úgy érzem a tolerancia diktatúrája, felszólalsz,hogy bántanak a cigányok rasszista, és tolerálatlan, ha cigány verekedik, hát ő cigány ilyenek el kel őket fogadni. Csak kérem,hogy toleráljak amikor a cigány bicskával késel, ez is egy cigány szokás.


Köszönöm soha nem találkoztam cigánnyal emberekkel akik védik őket, most mi szívunk miattuk. A cigány védőknek is.


2013. márc. 6. 18:04
1 2 3 4 5
 1/48 Vadkan01 ***** válasza:
85%
Üdvözöllek Magyarországon.
2013. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen..
2013. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Mi hát igen?


Kár ,hogy az osztály egy negyede 17 éves cigányokból áll.

Az gondolom aki cigány védő az nem ilyen iskolába járt.

2013. márc. 6. 19:00
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
ingyenélő mocskok
2013. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
12%
Ne féljél senkitől sem. Szedj be Xanaxot.
2013. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Hogy amikor félek,hogy ki ne raboljanak. Akkor azt ,hogy csináljam?
2013. márc. 6. 19:22
 7/48 anonim ***** válasza:
82%
és ez csak rosszabb lesz mivel nem fogják hagyni hogy a Magyar megvédje magát ez van
2013. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

Mert "magyarország" kis és gyenge ország így mernek kekeckedni, ilyenkor meg még a zombi ballibek bólogatnak is.


Amúgy meg örülnének ha nem mennének oda hozzájuk, meg hát amit másnak nem szabad azt lehet mindenki másnak.

2013. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


Sajnos várnunk kell a 2014-es választásokig, addig nem hiszem, hogy sok mindent tudnánk tenni a tetvek ellen. A JOBBIKRA kell szavazni!!!


Engem is idegesítenek. Például amikor jön velem szemben egy "keménykedő" retek a kihalt utcán, próbálok úgy menni, hogy nehogy belém kössön. Belülről érzem, ahogy termelődik bennem az adrenalin, beszűkül a látásom, gyorsul a szívverésem, és a vérnyomásomat már a fejemben is érzem. És ezt természetesen nem tudatosan csinálom. A szervezetem megismerte a cigányokat, és amikor meglátok egyet, már tudja, hogy hogyan kell felkészülnie.


Néha elgondolkozok rajta, hogy MEDDIG KELL MÉG EZT TŰRNÜNK?

MIÉRT KELL ELTARTANUNK 1,5 MILLIÓ IDEGENT A SAJÁT HAZÁNKBAN?

ÉS MIÉRT NINCS JOGUNK A VÉDEKEZÉSRE ELLENÜK?


A válasz egyszerű: a rendszer miatt.


Ha nagyon be akarnának illeszkedni a cigányok, akkor be is illeszkednének. Dolgoznának, tanulnának, normális családot alapítanának. DE AKKOR MIÉRT NEM INTEGRÁLÓDNAK VÉGRE?


Hát a rendszer miatt, mi más lenne az oka?


Ennyi az egész röviden.


Viszont azt én sem értem, hogy miért csak mi vagyunk a rasszisták a Földön. Talán azért, mert a többi felsorolt ország messze van, és nem sokat hallunk felőlük? Lehetséges, ezt nem nagyon tudom megválaszolni.



KITARTÁS MAGYAROK! SZEBB JÖVŐT!

2013. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
9%
Mert a magyarok nagy része sem különb a cigánytól
2013. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!