Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meik pártra szavaznál ha most...

Meik pártra szavaznál ha most lenne a választás?

Figyelt kérdés
Indokold a választásod légyszives!

2013. márc. 21. 15:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

A Jobbikra.


Nekem régebben tetszett a baloldal , de az MSZP uralom alatt teljesen megutáltam és megundorodtam tőlük.Ha olyan a baloldal mint az MSZP vagy Bajnai akkor köszönöm , ilyet nem kérek.


2010-ben a Fideszre szavaztam , mint sokan mások is , reméltem a fellendülést , a reformokat ,a valós rendszerváltást.Sajnos igen nagyot csalódtam a Fideszben , nem ezt ígérték.


2014-re a Jobbikra fogok szavazni.Hogy miért?Mert bennük még nem csalódtam , tetszik hogy szociálisak érzékenyek , és nem olyan vadkapitalista szemléletű a gazdaságpolitikájuk.A másik amiért tetszenek , hogy ők igazi lázadók ,tabu döntögetők.

Magyarország érdekeit képviselik és harcolnak.

A hóban elakadtakon is segítettek civil Jobbikosok.

Emellett ,a cigány integrációhoz is ami kezd egyre égetőbb probléma lenni , másként állnak , foglalkoznak vele.


Aki az MSZP-t kommunistának , a Jobbikot nácinak mondja az nagyon tudatlan és buta ember.

2013. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
A Jobbikra, egyszerű indoknál fogva, nincs jobb a jelenlegi felhozatalban. 8 évig volt az MSZP, jobb lett nekünk ez idő alatt? Nem. Most jött a Fidesz, ezek jobbak? Nem. Az LMP pedig szerintem elég harmatgyenge, így az egyetlen, aki marad, az a Jobbik.
2013. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
egyikre sem. ha még is kéne választanom Jobbik. de bennük sem bízok meg úgy igazán. az egész politika rendszer korrupciótól, hazugságokkal teli.nincs igazi ,hazafias,párt, aki valóban a magyar nép érdekeit nézné. aki nem lopna,csalna,hazudna. aki nem akarná a saját népét nyomorba dönteni. nem igazán hiszek én már egy pártnak sem.
2013. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat a 3. válaszadótól megkérdezném hogy a jobbik illetve az lmp még nem volt kormányon honnan gondolod hogy ők is szétlopnák az országot illetve miből gondolod hogy a jobbik nem hazafi párt?
2013. márc. 21. 16:12
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyáltalán nem biztos, hogy ugyanabban a hatalmi helyzetben ők nem lopnának ugyanannyit. De az is benne van a pakliban, hogy tényleg kevésbé lopnák szét az országot. Mivel még nem voltak hatalmi helyzetben, így ezt nem lehet előre tudni, de én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy egy esélyt ők is kaphatnak ennek bebizonyítására avagy cáfolására.
2013. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Most? A Jobbikra.


Pár nagyon jobbikos voltam. Azóta egy kicsit kiábrándultam belőlük, főleg a Zagyva-Novák páros miatt, ők elég nyíltan rasszisták. Nem mondom, hogy antiszemiták, de lehet, hogy azok is. Erre nincs bizonyíték. Ellenben tisztelem Vonának és Volnernek a kiállását a magyar érdekek mellett, és nem húzzák meg magukat a kényes témáknál sem. Amint írták, náluk tényleg nincsenek tabuk. Ki mert volna még tüntetni a Gáza-övezet mellett? Ki mert volna még a kettős állampolgárság veszélyeiről a politikai életben?

Csak az a baj, hogy a média ellenük van, mert a II. világháború óta a zsidókról egy rossz szót szólni is tilos. És e mögé a "betonfal" mögé most bebújt Izrael is. Aztán persze örülök, hogy végre valaki kimondja, hogy a cigánykérdés Magyarország egyik legfontosabb politikai kérdése, amit minél hamarabb rendezni kell, mert különben csak duzzadni fog a lufi, és egyszer úgy fog kipukkadni, hogy az mindenkinek fájni fog.

2013. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
LMP re . A mszp szétlopta az országot másik két pártban a volt minoszterelnőkeik irányitanak. A Fidesz most lopja szét. A jobbik egésznap zsidóz és nagyon rosz gazdasá és külpolitikai elképzelései vanak. Az LMP nek normális külpolizikai és gazdasági nézetei vanak a régi vezetést meg cserélni kell az erejük meg atol fug hány szavazatot kapnak. Aki azért nem szavazna rájuk nert kicsi kondolgojon azon hogy ezért kicsi . A fideszt mindenkép leváltja valaki tehát ezért nem kell egy roszab pártra szavazni inkáb ara akit legjobanak gondolunk jelenlegi erejétől fugetlenül.
2013. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7-es válaszolo megkérdezhetem hogy az LMP-nek meik programjai vagy nézetei tetszenek hogy rájuk szavaznál?
2013. márc. 21. 17:54
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Azért megkérdezném, hogy a sok jobbikos olvasta-e a Jobbik programját? Én nagyon sok jobbikost ismerek, de a programjuk elolvasása után sokan ábrándultak ki belőlük, szóval érdemes lenne átfutni rajta.
2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Attól függ, hogy melyik párt tenne a legtöbbet az ország fejlődéséért. Az MSZP-t kizárnám, mert eladták az ország nagyvállalatait (pl: Máv-vargo, most osztrák tulajdonban van) külföldnek és hazudtak 8 éven át. Valószínűleg a FIDESZre, mert ők sokat tettek a fejlődés érdekében.

18/F

2013. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!