Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap lenne a választás,...

Holnap lenne a választás, akkor kire szavaznál?

Figyelt kérdés
Jöjjön minél több válasz, és ne pontozzuk le egymást, mert mást gondol (mert az ő válasza is hasznos!)

2012. nov. 18. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Amire szavaznék, az még nem párt és valószínűleg holnapra se lenne az, így LMP.
2012. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Senkire, mert mire végzek a teendőkkel, bezárnának a szavazóhelységek ^^
2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem a Fideszre, az biztos.
2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, hogy elmennék szavazni, ugyanis számomra a jelenlegiek közül senki sem hiteles.
2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
MSZP
2012. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Jelenleg nincs olyan párt akire szavaznék, csak olyan párt van akire biztosan nem szavaznék. 2010-ben is így szavaztam. El akartam kerülni a jelenlegi helyzetet, ezért úgy szavaztam, hogy ne legyén esély a 2/3-ra...
2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Kire? Szomszéd Pista bácsira. Múltkor beszélgetésünk során megjegyezte, hogy ejj, ha ő bekerülne a parlamentbe, ezeket a semmirekellő kommunistákat (Fidesz, MSZP, LMP) meg azt a divatnáci (Jobbik) pártot úgy kivágná, hogy a lábuk nem érné a földet. Meg nem azok a volt kommunista vezetők vinnék a magyar földet a hátukon több száz, vagy akár ezer hektárral. Mindenkinek jutna vagy 10 hektár, azt művelhetné, termelne rajta, már-már meg is lehetne belőle élni, ha olyat termesztenének, ami jól jövedelmez. De lehetne nekik állatot tartani, tehenet, kecskét, adna tejet, disznót, baromfit, egyebeket, adna húst. Lenne miből megélni, mert lenne termés is. közel 90 évesen több esze van, mint azoknak, akik a parlamentbe vannak. Erre megjegyezte, hogy aki nem dolgozik, ne is egyék. Aki még akkor is a pénzért sírna, az megérdemelné hogy éhenhaljon, mert az ő gyerekkorukba (Horthy-korszak) nem volt ám olyan, hogy a cigányok segélyből éljenek, vagy dolgoztak, vagy meghaltak. Volt mindenkinek területje, ahol megtermelte ami kell.(persze szép paraszt tájszólással beszélnek, de ha leírnám hogy vót meg dógoztak, akkor elég hülyének néznének) Én dédnagymamámék megéltek 10 hektár földből (Szintén Horthy-korszakban) úgy, hogy nyugodtan szórakozhattak, nyugodtan költekezhettek kicsit jobban, ha megtetszett egy pár csizma volt rá. Most meg 91 évesen a nyugdíja nem elég, hogy az otthonba ellássák. (beteg már, nem tud járni, csak fekszik szinte, néha felül) És jó nyugdíja van, nyolcvanvalahányezer, meg tizenvalahányezer valami támogatás.

Úgyhogy szerintem egyik párt se jó, ami most van.

2012. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy Medián?
2012. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Fideszre
2012. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Együtt 2014-re
2012. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!