Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi a büne Szaniszlo...

Bussanyi béla kérdése:

Pontosan mi a büne Szaniszlo Ferencnek? Talán a valoság kimondása?

Figyelt kérdés
Véleményt nyilvánít..Az igazságot osztó bíróság elnem ítélte!Talán egyes köröknek csípja a szemét amiért kiáll a magyarság mellett?

#bűn #mibaj van vele.
2013. márc. 22. 09:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább a hülyeség kimondása. (Az IMF drónja, amint felrobbantja a vörösiszap-tározót, pl.)
2013. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Kiáll magyarság mellett? Ez vicc. Aki olyan hülyeségeket ír, mint ő, annak az elmegyógyintézetben a helye.

Nem vagyok szoci, sem zsidó, csak tudok gondolkodni.

2013. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Hogy mennyi a valóság és mennyi az extrém feltételezés a szavai mögött ezt valljuk be hogy senki nem tudja!


Az biztos hogy egy a szavaival élve "háttérhatalom" működik, hiszen a világ gazdasága nem alakulhatott volna úgy ahogy, ha nincsenek összefonódások és magas érdekérvényesítő képességgel megáldott kooperációra képes csoportok.



Szerintem maga Szaniszló nem zavart vizet.

A balíbek elkezdték stuffolni a világsajtót és a kapcsolataikat, és mire észbe kaptak már késő volt.

Akkora reklámot csináltak Szaniszlónak hogy akár több kontinensen kiadható könyvet is írhat, a siker garantált.

Nem ez az első kontraproduktív lépése manapság a balnak és a hátterének, de ez van. Kezdenek gyengülni és nem veszik a lapot. Az meg nevetséges hogy azok akik nem is léteznek, manapság folyamatosan megmutatják magukat.

2013. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

"Leginkább a hülyeség kimondása. (Az IMF drónja, amint felrobbantja a vörösiszap-tározót, pl.)



Ha ennyire ismered Szaniszló műsorait.

Erről egyszer linkelj már valamit erre én is kíváncsi lennék!

2013. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

" Kiáll magyarság mellett? Ez vicc. Aki olyan hülyeségeket ír, mint ő, annak az elmegyógyintézetben a helye.

Nem vagyok szoci, sem zsidó, csak tudok gondolkodni.



Pont az hogy nem is akarsz, inkább a média mágia.

2013. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
89%

Mi abban a mondatban az igazság, hogy (idézem):


"Isten (....) kivezetett ázsia mélyébe, magasába, Tibetbe, és aztán a szent turulmadár vigyázó vezetésével vezetésével, elhozta elődeinket Európa közepébe ránk bízva a világ szívét, a kárpát medencét"


"Mi Sumérok, szkíták, etruszkok, kelták, hunok vagyis magyarok megszenvedtük választottságunkat"


"A Kárpát medence óriási csatatér, ahol a jók, a magyarok Istene szándékából legyőzik a gonoszokat"


"A kárpát medencének különleges kisugárzása van"


"Különös kisugárzása tán a mi földünknek, hogy megtizedeli a ránk kezet emelőket"


Ha bárki bármelyik állítást bizonyítani tudja 100%-osan, elismerem, hogy Szaniszló nem teljesen elmebeteg.


Én ezt egyébként nem nevezném a valóság kimondásának.

2013. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
"Pontosan mi a büne Szaniszlo Ferencnek?" Miért? Valaki mondta, állitotta hogy bünös? Légyszi a pontos forrásmegjelölést! Szerintem csak arrol van szo, hogy egy dijra nem tarják méltonak. Én sem kaptam Táncsics dijat. Akkor én is bünös vagyok? Aki nem kapott az mind bünös szerinted?
2013. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%

Én meg azt nem értem, hogy távolabbi országok milyen jogon szólnak bele egy szimpla díjátadásba, most mindegy ki kapta és miért.

Ugyanezek meg mélyen hallgatnak ha a magyarokat pocskondiázzák!

2013. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Haaz osztrákok a határ mentén egy nagy szobrot emelnének Haynaunak az mi se néznénk jó szemel. Amugy a sok elmebetegség amit ősze hadovál az még a skinhedeket is lejárasa. (Én gázkamrába külfdeném az őszes cigányt és a zsidókat se sajnálnem meg senkit) . Azért kérték a dij visza adására . Vajon mért adta visza mért engedet a zsidó hátér hatalmnak háthogy tudjon a arol beszéni hogy megfosztoták a dijátol merha megtarcsa akor nem tud vele ugy példálózni.
2013. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!