Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik még mindig úgy...

Ti, akik még mindig úgy gondoljátok, hogy Szaniszló Ferenc baromságokat beszél, ezt látván is tartjátok a véleményeteket?

2013. márc. 23. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem néztem végig, mert akármit is mond az, aki összeesküvés elméleteket gyárt, zsidózik, UFÓkról beszél meg Szíriuszról jött magyarokról, azt én nem fogom épelméjűnek tartani...
2013. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
A liberálisok a legintoleránsabb fajtáját adják az emberiségnek, ez tény. Ettől függetlenül Szaniszló baromságokat beszél.
2013. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondom, hogy Szaniszló csak baromságokat beszél, de Szaniszló nagyon sok baromságot beszél.
2013. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteg hülyeséget összehord, és sokszor feleslegesen szid mindent, meg nem értem a logikai kapcsolatokat, de egyébként a háborús tudósításai tényleg jók voltak annó.
2013. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tetro ***** válasza:
68%
Igen, ezt látván is meg van zakkanva. Következő?
2013. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Mi még mindig úgy gondoljuk, hogy Szaniszló Ferenc baromságokat beszél.


Attól, hogy aljas gonosz liberálkommunisták "orvul hátbaszúrták", még lehetne akár épeszű is. De nem az.

Ha akár EZT a felvételt megnézed, ebből is csak az derül ki, hogy szerinte az égvilágon mindent valami titokzatos háttérhatalom, és a körülötte szőtt gonosz (és természetesen zsidó) összeesküvés irányít. Még a pékek is azért sütnek kenyeret, mert ezzel valami hátsó céljuk van...


Bocs, lehet hogy bennem van a hiba, de én az ilyen embert nem tudom épeszűnek, normálisnak tekinteni.


Pedro

2013. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Jobbikos vagyok , Szaniszló tényleg baromságokat beszél többnyire.

Nem hiszem az ilyen ezoterikus dolgokban.


Szaniszló véleménye a zsidóktól...hát...

Nem irányítják a világot, ez túlzás.Viszont a befolyásuk egyes országokban igen nagy.

2013. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Mikor azt mondta, hogy az iszaptárolókat igazából bombázták, na ott egy holtpont volt.
2013. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Egy sértett, dacos ember hosszú monológja. Szegény! Ő ellene mindenki összeesküdött, a kormány, az ellenzék, Európa, Amerika, Izrael, a magyarok, a földönkívüliek, szóval mindenki. A Világ Panorámát hallva másra gondoltam, nem Szaniszló önéletrajzra.

A válaszom a kérdezőnek: igen.

2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes hogy ha enyire lene van azsidó liberális komonista hátér hatalom akor ár neki nem csak 3 minőség jelzőt dsikerül őszeszedni egy szó előt mert ki kell tőlteni a müsór időt. Akor mért kapta meg? Mért adta visza nekik ?

Mér adta visza hátmert egy mgetartotdujnál nem tud anyit siránkozni főleg hogy álitása szerint nem is kell neki de már 3szor jelőlték a haverjai az elmpndása szerint. Gondolom a hátér hatalom joban rejtve marad ha ez a tv ben fojton beszél rólúk és időről időre nagyob botrányok lesznek körülöte. Mintha rejtéjesen eghalna mint a külfőldi diktátorok hát egy tv és feltőnőb lene mint egy államvezető vagy egy gát , felhőkarcóló.

2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!