Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti ha ujra szavaznátok MSZP-re...

Ti ha ujra szavaznátok MSZP-re és az osztódottakra Gyurcsányra, Bajnaira, miért tennétek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Na most akkor döntsd el kire :D


A magam részéről MSZP-re semmiképp...képmutató, álszent, köpönyegforgató, megújulni képtelen párt.


Gyurcsányra? Szerintem dettó ugyanaz, mint Orbán. Hiteltelen, lecsúszott politikus...


Bajnai (HA indul) azért szimpatikus nekem, mert nem olyan elvetemült, mint a szocik vagy Gyurcsány, hanem bizonyos kérdésekben képes praktikusan gondolkozni.


Ezzel egyáltalán nem azt mondom, hogy számomra Bajnai az ideális választás, sőt, szavazni se szívesen szavaznék rá...de ezerszer inkább ő, mint hogy a Fideszt támogassam a szavazatommal =/

2013. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert szeretném látni Orbánt, ahogy koppan egy nagyot. Az országnak úgyis mindegy, egyik olyan, mint a másik pepitában.
2013. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Hasonlítsd össze Orbán és Bajnai beszédeit, ígéreteit. Szerintem egyértelmű, hogy miért.
2013. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

na de azok nehogymár mégegyszer visszajöjjenek!!!


bárándy, suchmann, draskovics, göncz stb. ezeket újra? nane!

2013. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Valaki látott parlamenti vitát 2010 előtt. Az tudja, hogy Bajnai vitái legemlékezetesebb semmit mondások, amik még a youtube-n se hagytak nyomot! Bárkiről hamarabb találsz vitaanyagot, mint az ex gazdasági, önkormányzati miniszterről és miniszterelnökről!

Ez mindenképp figyelemreméltó...

2013. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Én azért szavaznék Bajnaira, mert korábbi miniszterelnöksége alatt bizonyította, hogy nem érdekli a populizmus, csak hogy az országnak jó legyen.

Meglépett pár olyan intézkedés (pl 13. havi nyugdíj eltörlése) ami szükséges volt a költségvetés rendbe tételéért.

2013. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Sem az MSZP-re, sem a DK-ra, sem pedig Bajnai pártjára nem szavazok! Ezerszer inkább a Fidesz, mint a fenn említett, bukott, kizárólag a nemzetközi nagytőke érdekeit szem előtt tartó és kiszolgáló banda. (Nem hiába van össztűz alatt az ország, hiszen nem nyaljuk a Nyugat se**ét!)
2013. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

mert gyurcsány alatt jól éltünk, kaptam ingyen hitelt (tv, kocsi)... igaz 5évig másra se futotta és 2szer fizettem vissza a felvett hitelt! de ez is Orbán miatt van. Ma már harmad annyit se ér a kocsim és a tv, mint amennyiért én megvettem.


Bajnait meg azért, mert jó szakember ...Főleg olyan országok állnak mögötte, mint amerika, vagy Németország ... ezek a világ vezető hatalmai, ha nekik jó, akkor mindenkinek jó... Gonosz Orbán, csökkenti a rezsit, de arra nem gondol, hogy németeknek ez nem fog tetszeni és emiatt megvonják az eu-s pénzeket!

2013. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!