Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Magyarországon...

Miért csak Magyarországon divat cigányozni?

Figyelt kérdés

Bulgáriában, Romániban ahol a legtöbb cigány él nincsenek ilyen problémák.

Gondolok itt a szélsőjobboldali radikális megmozdulásokra.


2009. aug. 20. 21:25
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigány de mégsem zeng tőlük a tv
2009. aug. 20. 21:35
 2/38 A kérdező kommentje:
romániában az erdélyi magyarokat zaklatják állandóan és nem a cigányok és azért mert nem teccettek megszavazni az állampolgárságukat
2009. aug. 20. 21:37
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
A cigányokkal csak a baj van és az előző hozzászólóknak igazuk van: ahol több a cigány, több is a gond velük! Ez egyenes arányosság.
2009. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Az RTL-klubbon akarsz romániai híreket olvasni ? gondolkozz már ember, kérdezz meg egy helyi magyart és elmondja neked szépen hogy sokkal több baj van velük. Csak ott a rendőrök a magyarok oldalán vannak nem a retkekén.
2009. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Mert csak a magyar állam nem képes (de inkább nem karja) betartatni ezekkel a dögevőkkel azokat a törvényeket és jogszabályokat, ami minden állampolgárra érvényes.


Nyilvánvalóan jogos felháborodást kelt az emberekben, amikor az ország lakosságának fele törvényen felüli.

Garázdálkodhatnak, ingyen-élősködhetnek, kénye-kedve szerint mulaszthat a gyerekük az iskolából, a legtöbb bűncselekményükért a magyarokat hurcolja meg a jogállamiság.

2009. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
megkérdeztem... aztmondták a helyiekkel nincs baj csak ha látogató jön...
2009. aug. 20. 21:41
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Mi meg el is hisszük.
2009. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%
21:44-es, miért te örülnél ha az utcán minden harmadik ember román vagy cigány lenne ha veled szembe jön? Azért utálják a cigányokat, mert olyanok, amilyenek! Nem azért, mert a nevük cigány, hanem mert a cigány névhez és a cigánysághoz az kapcsolódik, ami! Nézd csak meg: a börtönökben 80% cigány van, biztosan azért, mert olyan becsületes kis fasza gyerekek, nem?
2009. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

előbb határontúli magyarok forever utánamár azok is rohadt románok szégyellem hogy magyar vagyok

ha nem dobok monotovot az első roma család házára máris hazaárulóvagyok...

a románia magyarok sokkal kedvesebbek egyébként mint a "magyarok" és miezmár hogy minden cigány tetű? nekem vannak roma származású ismerőseim sosem loptak a boltból mindíg tiszták és ápoltak és nem is repül náluk a tányér állandóan ezzel mondanám el hogy a máunika sóban látható cigányok a primitív emberiségnek része. Továbbá nem cigány ismerősöm itt vagánykodott hogy mit lopott a teszkóbol.


Ezzelel mondanám el hogy olyan hogy tetűcigánynépcsoport nincs. Van büdöscigány aki beszennyezi a rendes cigányokat olyan szinten hogy ilyen általánosítás lett a vége, és egy "fehérebb" is lehet büdöscigány pélául aki lop a teszkóbol vagy világháborus megbukott eszméket éltet vagy aki temetőt gyaláz aki a vámon csal stb.

Ha meg nálunk van a legkissebb cigánybűnözés akkor tességbefogni a szánkat és örüljünk hogy itt a legkissebb.

2009. aug. 20. 21:56
 10/38 A kérdező kommentje:

rajta! legyen népirtás kedves jobbikosok!

ehez már nagy volt a pofátok!?

NEM VAGYOK CIGÁNY!!!

2009. aug. 20. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!