Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar parlamentbe miért...

A magyar parlamentbe miért nincsenek verekedések? Mint az ukrán parlamentben.

Figyelt kérdés

Pedig milyen jó lenne nézni pl híradóba, ahogy ütik egymást :D

Hofmann Rózsira 5-en, OV-ra 10-en, mindenki mindenki ellen.



Egyébként ukrán parlamentben miért ilyen gyakori? Japánoknál is volt annó.



2013. márc. 29. 23:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De azért érdekes lenne...ha már az ukránok így lerendezték.
2013. márc. 30. 00:25
 22/30 anonim ***** válasza:

Egy képviselő azt mondta, hogy Magyarországon addig nem lesz rendszerváltás, amíg el nem csattan az első pofon a parlamentben.


Én spec. örülnék neki, mert egyrészt megérdemlik, másrészről azt bizonyítaná, a képviselők szembenállása valós és nem csak nekünk játszák el, hogy haragszanak egymásra, közben meg megy az összekacsintás, üzletelés, boltolás, alkuk a háttérben.



Tudom, hogy furán hangzik, de én már csak a képviselők öklének hiszek. :) A szavaiknak nem.


Lendvai vs Hoffman Rózsa hajtépése érdekes lenne.


Zagyva Gyula végre "megbeszélhetné" a folyosón a fideszes honatyával a nézeteltérésüket, nehogy már azok a szép bútorok megsérüljenek. :)


Régen volt verekedés a magyar parlamentben is, sőt egy sikertelen merénylet maradéka, egy pisztolygolyó ütötte nyom ma is látható pulpitus fájában.



Szvsz a Jobbikosok nyernék a bunyót, Zagyva, Schneider, Z. Kárpát Dani jó bunyósok. :)

Szanyi Kapitány pedig mindenkiből kettőt lát.

Ő az MSZP alkoholista tagozatának elnöke.

2013. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mert van már arra külön Házörség, ha azt akarja a kormány, hogy vér folyjon a Parlamentben.
2013. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 ettro ***** válasza:

"A magyar parlamentbe miért nincsenek verekedések? Mint az ukrán parlamentben."


Mert nekünk Magyaroknak van kultúránk.

Az ukránoknak meg nincs. Az ősemberek is bunkóval oldották meg a vitás kérdéseket. Ennyi . :)

2013. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ott a pont utolsó!


Hogy nálunk nem marják össze egymást kézzel lábbal ülés közben, az csak jó lehet. Nálunk ilyen probléma nincs, és ha itt Európában ez az állatkodás továbbterjed, akkor még nagyobb pozitívum lesz, hogy itt tök nyugiban végig tudják vinni a dolgot.

Nekem spec nem hiányzik, hogy ettől legyen hangos a tv, újság, minden. Na meg itt a fórum is, hogy "Ezek nem tudnak viselkedni?" Meg: "Miért nem tudnak a parlamentiek kultúráltak lenni?" Biztos így lenne, mindenki sírna.

Amíg ilyenekkel nem kell szembesülnünk, addig mi vagyunk a kultúráltabbak.

2013. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Csinálnak egy ringet, mekkora lenen már. A politikusok MMA edzésekre járnának. 2014-ben nem szavazások lesznek.
2013. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 ettro ***** válasza:

13:17

A plitikus boxot én is megnézném. XD

2013. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Azért fiam, mert mi nem vagyunk primitív szláv népek.

Lásd: szerbek, szlovákok, horvátok, szlovének. Itt már volt verekedés.


De még csak cigány románok sem vagyunk, ugyanis ott is volt.


Magyarországon még soha, és remélem soha nem is leszünk olyan kultúrálatlanok.

2013. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nálunk csak rálőttek Tisza István miniszterelnökre,de az már jó régen volt.
2013. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Akkor még én is nézném a közvetítéseket XD,de jó lenne:)

Tudom mi nem vagyunk primitívek ezért az elitünk nem bunyózik a Parlamentben ,csak végtelenül buták mivel az elitünk lerabolt minket sőt kifosztott :)De hát mindig a fejétől bűzlik a hal nem?Most ha neki állnának darabolni egymást akkor mi is egy idő után feljogosítva éreznénk magunkat rá és a végén még ők lennék az áldozataink

egy parlamentnyi ember vs. feldühödött tömeg

szerintem nem kérdés ki nyerne süncik ide süncik oda

Tehát nagyon is okos oka van annak ,hogy pl. az ellenzék nem dobja a széket a házelnök fejéhez ,ha az lekapcsolja a mikrofont. DE tőlem jöhetne a Parlamenti Pankráció :)

2013. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!