Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én lepődök meg a Bándy-gy...

Csak én lepődök meg a Bándy-gyilkosság ítéletén?

Figyelt kérdés

Életfogytiglan.


Ha őszinte akarok lenni, arra számítottam, hogy egy ilyen szemetet hamar (5-10 év) kiengednek, hogy -vagy a család-, vagy a lány volt kolegái "elintézzék". Nem igaz, hogy nem jutott ez eszébe senkinek...


Ott van a lány családja, volt barátja, a rendőrség, a BM, jobboldali szimpatizánsok, lényegében mindenki utálja ezt az embert, erre fel, bezárják egy cellába...

Az, hogy élni hagyják a börtön védelmében, szerintem ez nem büntetés egy ilyen állatnak.


2013. ápr. 6. 08:09
1 2
 11/13 (g)brigi ***** válasza:

Nagy butaság amit írtál szerintem.

Másrészt meg miből gondolod, hogy a börtönben nem lehet kikészíteni, tönkre tenni?

Szabad világba kiengedni 5 év után...szép...csak nehogy Veled fusson össze.

Szőrszálhasogatás.

2013. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bekerült a börtönbe, hálaégnek soha többet ki se jön onnan, nem látod. Akkor mi a probléma? Az összeset életfogytiglanra kéne ítélni, aki ilyet csinál.
2013. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És szerinted bárki merné bántani azt a cigányt?Én pl. abban reménykedem, hogy az őrök különös figyelmet fordítanak majd rá, ha már rendőrpszichológust ölt meg.
2013. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!