Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Milyenek a...

Budapestiek! Milyenek a pártpreferenciák a különböző kerületekben? Gondolom, elég nagy eltérés lehet egy nyolcker és a II. kerület között.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát most szinte az összes kerület fideszes, csak Angyalföld, Kispest és Pesterzsébet maradt szoci.
2013. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért tudná ezt egy budapesti jobban, mint egy nem budapesti?


A szomszédom politikai álláspontját sem tudom, nemhogy a kerületét. :)

Google, választási adatok illetve közvélemény-kutatások.

2013. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de ami biztos hogy a VII és a XII ben nem lesz egyhamar Jobbikos győztes!
2013. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
VII VIII XI XII ben valószínű hogy nem.
2013. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az ötkerben lakom, itt minden Rogán kiskirályról szól, a nyugdíjasok istenként tisztelik mert húsvétkor kapnak tőle két szelet sonkát. Bár valamiért mióta kiderült, hogy többet nem indul polgármesterként kevesebb az osztogatás mint 2010 előtt.
2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Angyalföldön, Újpesten, Újbudán, Csepelen a szocik fognak nyerni (E2014-el, ha összeállnak), Zuglóban, kőbánya-Kispesten, Ferencváros, Józsefvárosban is (talán) a mostani ellenzék. A többi marad fideszes. De összevetve a mostani ellenzék esélyesebb itt mint a Fidesz. A Jobbik, LMP ugyanolyan erős kb. (10-12%)
2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg Pestbözsi is szoci.
2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostanra a statisztikák alapján kiderült, hogy alapvetően a nyugdíjasok és a munkanélküliek támogatták csak a Fideszt mind Budapesten mind országszerte. Így 1-1 kerületben a nyugdíjasok számával egyenesen arányos a fideszes szavazók száma. Mindemellet láthatunk itt is átalakulásokat, a hosszú jobboldali múltra visszatekintő 2., és 12.kerület dolgozókorú rétege is inkább Összefogás párti lett.
2014. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!