Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma feltöltötte Bajnai ezt a...

Ma feltöltötte Bajnai ezt a fényképet a Facebookjára. Nem fél, hogy így elveszíti a bázisát?

Figyelt kérdés

[link]


Bajnai eddigi bázisa:

- A műveltek


Akiket a populista kép vonz:

- Középosztány

- Közép-felsőosztály

- Proletariátus felsőbb része


Akiket a kép mondanivalója taszít:

- A műveltek


Pont azokat nyomja el magától, akik eddig szerették.

WTF?



2013. ápr. 8. 17:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
Én ha ránézek csak a tönkrement libatartókat látom már amelyik még nem húzta fel magát.
2013. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"#10

Egy 8-10%-os támogatottság már eléggé úgy hangzik mint egy szavazótábor."


Annak a 8-10%-nak 80-90%-a csak azért szavazna rá, mert Orbán elvett tőle két forintot. Három éve még azért szavazott Orbánra, mert Bajnai is elvett tőle kettőt. Meg még kettőt, mint gazdasági miniszter.

2013. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora különbség van Ludas Matyi és Libajnai között.
2013. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
31%
Értelmiségi körben mozgok,de közülük(közülünk) egyik sem támogatja Bajnait. Főleg a régen jól éltek(hitelből),most meg nem típusú emberek szavaznának rá vagy azok,akik kevésbé iskolázottak(értsd nincs diplomájuk).(de ez csak az én meglátásom,ahogy körbetekintek az ismerőseimen)
2013. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
14%
az imf utasításainak végrehajtása nem szakember, bajnai egy kommunistaliberális imf báb
2013. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, hogy: nem szakemberség
2013. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Értem mire akarsz kilyukadni. Sajnos ez a baj a demokráciával hogy ha előállna egy x oldalas gazdasági szakszöveggel miszerint ez meg ez a baj és ezt fogja csinálni, ami ezt és ezt eredményezi akkor 100-ból 20 elolvasná és 10 megértené. A szavazatokhoz néha óhatatlanul is populistának kell lenni.
2013. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!