Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem felháborító? Már több...

Ez nem felháborító? Már több a soknál!

Figyelt kérdés

[link]


Szánalmas az egész bagázs.


Meg kellene vonni az összes ilyen szervezet anyagi támogatását.

Nem is értem honnan szalasztották az ilyen Jeney Orsolya , meg az ehhez hasonló tökfejeket ,akiknek semmi realitásuk nincs.



2013. ápr. 8. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért miért nem háborodik fel, h a magyarokat mennyi rasszista támadás éri a cigányság részéről?

Ráadásul ők se házat, se ingyen internetet nem kapnak.

2013. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Ne aggódj ezt a szervezetet nem támogatják. Itthon semmilyen szervezetet nem támogatnak ami az emberek jogaiért áll ki.
2013. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Pont a fordítottja történik amit ír ez a cikk.


Kíváncsi vagyok rá , hogyha ebből a bagázsból tenne egy sétát valaki Pécsen és megerőszakolják , megverik , akkor ,hogy állna a dologhoz.....

2013. ápr. 8. 18:49
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem felháborító! Miért lenne az? A kisebbségek jogaiért valakinek ki kell állni, mert a magyarok nagy része bizony velejéig rasszista, ugyanis nem csak a bűnözőket szidja, hanem kizárólag bőrszín alapján ítéli meg a másikat.
2013. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4. Elolvastad a cikket?

Semmi realitás nincs benne , messze van a valóságtól.


Magyarországon a bűnözők jelentős többsége "olyan".

Hogy bízzunk meg a 10 százalékukba , ha a 90 százalékuk bűnöző?

Ez nem rasszizmus , hanem tapasztalat.

2013. ápr. 8. 18:57
 6/18 Vadkan01 ***** válasza:
Én elhatárolódok az EB-től, mert ellenünk van.
2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
33%

Hogy bízzunk meg a 10 százalékukba , ha a 90 százalékuk bűnöző?

Pont ez a rasszizmus.Ha nem egyénként ítélsz meg embereket hanem csoportként kezeled őket származásuk,bőrszínük alapján.

2013. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Ítélem én már meg egyenként , jól rá is fáztam vele.Azóta másként kezelem.
2013. ápr. 8. 19:09
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Esküszöm bajom nem lenne már a cigányokkal, ha nem örökké azt hallanám, hogy jaj szegény cigányság, meg rasszizmus, nincs cigány bűnözés, 12 szamurájkardos romát vert meg egy bőrfejű stb stb. Azt mondom, hogy a Jobbik sem tud csodát csinálni, rosszabb nem lehet, mint az eddigiek viszont legalább nem nyalná ki a cigányság *****-t. Engem az ilyen dolgok nagyon felháborítanak, főleg mikor nap mint nap ér roma atrocitás a semmiért. Ezért fogok a Jobbikra ha tetszik ha nem.

Lehet lepontozni!

2013. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezért fogok *szavazni a.... (kimaradt)
2013. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!