Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon "Separate but...

Magyarországon "Separate but equal" rendszerre lenne szükség?

Figyelt kérdés

Ez az a rendszer amely az Egyesült Államokban volt a 19. századtól a 20. század közepéig.


Éppen 3 napja , amikor mentem haza villamossal ,arra lettem figyelmes a villamoson , hogy egy "dakota" terrorizál egy 17 év körüli kis hölgyet és erőszakoskodik vele.Odaléptem ,természetesen elkezdett ajvékolni ,a kis hölgy pedig segítséget kért.Persze a dakota fenyegetőzött rendőrséggel meg mindennel.Épp megállt a villamos ,majd egy határozott mozdulattal kilöktem ez erőszaktevő férfit az ajtón.


Ez nem egyszeri eset ,és nem mindenki olyan ,mint én , hogy segít.

Ezért , úgy gondolom hogy teljes elszeparálás szükséges , mint amilyen az Egyesült Államokban volt.Tehát egyenlő bánásmód de mégis elszeparálva.

Elkülönítve az iskolákban , tömegközlekedési eszközökben , illemhelyekben , várótermeknél ,mindenhol , ahol csak lehetséges.

Tehát teljes szegregáció.


Persze amelyik "dakota" bizonyít az átkerülhetne a másik rendszerbe.Lenne átjárhatóság.



2013. ápr. 8. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a "nincs a magyarok közt összetartás" eléggé káros felfogás. Én is bemennék másodiknak az öt agyatlan ellen, és először a legnagyobból rugdosnám ki a szteroidot. Személyes sértésnek veszem, ahányszor vérkomolyan leírva látom ezt a hülyeséget, hogy nincs összetartás.
2013. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De ezzel az elszeparálással ugyanolyan nyomorú sorsra ítéled az utódaikat, akik meg igazán nem választhatják meg hova születnek. Genetikailag sincs bennük, hogy tolvajok vagy erőszakosak vagy gyilkosok. Ráadásul ez csak még több feszültséget szülne.
2013. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg száz emberből csak egy (sajnos manapság leginkább egy sem) mer odaállni a gyengébb mellé, addig nincs összefogás. Sértés vagy sem, a cigányok bandában mennek rá a gyengébbre, a magyarok pedig elfordulnak. De jó, hogy nem engem találtak meg gondolkodásmód uralkodik. Vagy gondoljátok, hogy maguktól lettek ilyen bátrak a cigányok? Ők azt látják, hogy következmények nélkül lophatnak, terrorizálhatnak. Persze csak a tőlük feleakkorára mernek rámenni, akkor is legalább hárman. A magyar gárda is csak a Hősök terén meg a Sándor palota előtt tud menetelni, az éjszakai Blahán vagy a Nyugatinál várhatna a segítségre az ember napestig.
2013. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

"Genetikailag sincs bennük, hogy tolvajok vagy erőszakosak vagy gyilkosok."

Tévedés. A cigányoknak a vérükben van a bűnözés. Ha egy cigánygyereket születésétől fogva intézetben nevelnek, általában akkor is bűnöző lesz belőle.

2013. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Shai-Hulud ***** válasza:
41%
Rossz a példád. Akit intézetben nevelnek, abból többnyire bűnöző lesz. Bőrszíntől függetlenül.
2013. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert olyan géneket örökölt a szüleitől. Nem véletlenül került intézetbe.
2013. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
És azt mivel magyarázzátok, ti bonyolult eszűek, hogy két jó barátom is 100%-os cigány, nyugodtak, a szövegük is max egy-egy durva paródia erejéig hasonlít a "szokásos" cigány megnyilvánulásokra, rendes családapák, láthatóan semmiféle "vér szava" nem okoz nekik nehéz perceket, amikor normális embernek kell megmaradniuk. Az egyik viszonylag nyugodt légkörben nevelkedett, a másik a sűrűjében, mégis emberek mindketten. Nem a vér késztet bűnözésre sokakat. Ök teszik, a maguk eszével. Ne akard elvenni a felelősségüket!
2013. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem az abaj, hogy cigány valaki , hanem az, hogy nem dolgozik, hanem lop, csal, hazudik.
ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!