Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon "Separate but...

Magyarországon "Separate but equal" rendszerre lenne szükség?

Figyelt kérdés

Ez az a rendszer amely az Egyesült Államokban volt a 19. századtól a 20. század közepéig.


Éppen 3 napja , amikor mentem haza villamossal ,arra lettem figyelmes a villamoson , hogy egy "dakota" terrorizál egy 17 év körüli kis hölgyet és erőszakoskodik vele.Odaléptem ,természetesen elkezdett ajvékolni ,a kis hölgy pedig segítséget kért.Persze a dakota fenyegetőzött rendőrséggel meg mindennel.Épp megállt a villamos ,majd egy határozott mozdulattal kilöktem ez erőszaktevő férfit az ajtón.


Ez nem egyszeri eset ,és nem mindenki olyan ,mint én , hogy segít.

Ezért , úgy gondolom hogy teljes elszeparálás szükséges , mint amilyen az Egyesült Államokban volt.Tehát egyenlő bánásmód de mégis elszeparálva.

Elkülönítve az iskolákban , tömegközlekedési eszközökben , illemhelyekben , várótermeknél ,mindenhol , ahol csak lehetséges.

Tehát teljes szegregáció.


Persze amelyik "dakota" bizonyít az átkerülhetne a másik rendszerbe.Lenne átjárhatóság.



2013. ápr. 8. 19:56
1 2
 1/18 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

"amelyik "dakota" bizonyít az átkerülhetne a másik rendszerbe"

Aha.

És mit tartasz elfogadható "bizonyítéknak"?

2013. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem. A cigányságnak itt helye nincs. Aki itt akarja őket tartani, az élvezi, hogy magyarokat mészárolnak le, erőszakolnak meg és keserítik meg több százezrek életét.
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elfogadható bizonyítéknak?

A hátterét ,hogy van-e munkahelye , milyen körülmények között él , követett-e el bűncselekményt.Majd felmérni a lakó környezetét , hogy mennyire civilizált.

2013. ápr. 8. 20:10
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A nem cigány bűnözőkkel, alkoholistákkal, drogosokkal, gyilkosokkal mit csinálnál?
2013. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A kérdés a dakotákról szól , ne térjünk el.


Ők nem alkalmasak , hogy teljesen deszegregált módon éljenek együtt az európaiakkal.


Az elkülönülés magától is megtörténik ,ha figyelitek.Nézzünk az ingatlanárakra egy pillanatra.


Például nem hiszem, hogy egy édesanya olyan intézménybe járatná a gyermekét ahol sok van ezekből.

2013. ápr. 8. 20:21
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

"A nem cigány bűnözőkkel, alkoholistákkal, drogosokkal, gyilkosokkal mit csinálnál?"


Elvernénk, mint a lovat.

2013. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez lenne a legemberségesebb hatékony megoldás a cigánykérdésre.
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyen rendszert bevezetni. Azért csinálják ezt a "dakoták", mert tudják, hogy megtehetik. Mert a legritkább eset az, hogy valaki úgy mint te odaáll a sértett mellé. Velem is volt már ilyen, 170 centi magas, hatvan kilós ember vagyok, három cigány kötött belém éjszaka egy tömött villamosmegállóban. Senki egy szót nem szólt volna, nézett mindenki bambán, szerencsém volt, hogy sikerült elszaladnom. Jól tudják ezek, hogy a magyarok közt nincs összefogás, azért mernek úgy viselkedni mintha ők lennének a királyok. Ezen nem segít semmilyen szeparáció.
2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

""egy határozott mozdulattal kilöktem ez erőszaktevő férfit az ajtón""


Ezzel lehet, hogy megváltozott a történelem :(


(Lehet, hogy családot alapítottak volna a 17 évessel, csak még a kis hölgy még kérette magát)

2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted, hogy megvédted a gyengébbet

a harc kimenetele sosem attól függ, hogy hány centi és hány kiló vagy

2013. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!