Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes Bajnai Gordonra szavazni?

Érdemes Bajnai Gordonra szavazni?

Figyelt kérdés
Nekem egész szimpatikus, illetve lettek volna jó dolgai, ha ezt nem 1 év alatt kellett volna megmutatni. Amondó vagyok, ha ilyen Gyurcsány meg Orbán-fele emberek megérdemelték a hatalmat nem is 1x akkor Bajnai is kaphat egy esélyt.

2013. ápr. 11. 03:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

Jófelé gondolkodsz, most már lassan ott tartok, hogy még a Gyurcsány is jobb lenne ennél. Amúgy igen, Bajnai a legszimpatikusabb mind közül. Csak sajnos a sok marha mind beszloplája, hogy az ország jobban teljesít, mint Európa.

Na meg rend van 2 hét alatt.

2013. ápr. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
*beszlopálja, elírtam
2013. ápr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen, én rá szavaznék.
2013. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Jelenleg ő az egyetlen, aki megkísérelheti rendbe hozni az ország gazdaságát.

Nem véletlen, hogy a Fidesz annyira támadja.

2013. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Szerintem ő kormányzott eddig a legrosszabbul.
2013. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 jonyka01 ***** válasza:
42%
Az egész balos kormányzáz eladta az országot kilóra, négyzetméterre. Egyik kutya, másik eb. Pazarló, mocskos politikát folytattak, most pedig csak azt tudják mondani, hogy a mostani kormány tönkreteszi az országot, sőt személy szerint Orbán. A "Magyarország ma", sokak által tiltakozásokat kiváltó kampányfilmjükben láthatjátok is a mocskolódásukat. Példátlan, hogy a férgek még vádaskodhatnak azután, amit tettek. Civilizált országokban ilyenekkel tömik a kátyukat.
2013. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

Bajnai amikor hatalmon volt remekül konszolidálta a költségvetést. Eddigi egyetlen értelmes, nem osztogató kormányfőnk.


Igen, szerintem érdemes rá szavazni, egyszer már bizonyított.

2013. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem!Gyurcsány klónja...
2013. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%
Bajnai egyetlen hibája, hogy még nem számolt be arról, hogy mit csinált a guyrcsány kormányban, mi volt az az isteni jó tett, amivel sikerült elérni, hogy a baloldali kormány tagjaként... független szakértőként lépjen elő! önkormányzati miniszterként mit csinált? milyen reformot hajtott végre? ( lehet ez az oka annak, hogy az önkormányzatok csak hitelből tudták fenntartani az iskolát? mások opció a bezárás volt, melyet a kormány félt megtenni..) vagy gazdasági miniszterként mi a felelőssége abban, hogy a térségben a magyar gazdaság süllyedt a leghosszabb ideig és a nagyobbat? ... Szerintem sok ember nem is hallott róla 2009 előtt, ennyire fontos szakértőről is beszélünk...
2013. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

Jól gondold meg.


Én soha nem szavaznék olyan emberekre akik állandóan rasszizmust kiáltanak , meg jaj szegény cigányok.Egyszerűen kiábrándultam az ilyen politikusokból , akiknek semmi rálátása nincs , hogy mi folyik Magyarországon.


Bajnai mit tud?Csak rasszista magyarozik össze-vissza.


Majd lesz újra fészekrakó program , ha megnyeri , lehet a te élettered lesz tönkretéve.Majd beköltöztetnek a társasházadba valami bűnözőket , aztán leshetsz.

2013. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!