Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már olyat, hogy...

Hallottatok már olyat, hogy valakinek a Munkaügyi Központ talált munkát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Az ott dolgozóknak.
2013. ápr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Igen. nekem talált munkát.

csak jól meg is szívtam vele.

2013. ápr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Közmunkát sanyinek.
2013. ápr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 doboszoli ***** válasza:
79%
Egy időben a MK volt a "munkaadóm", azt mondta az ügyintéző, hogy a régebbi dolgozók, már HALLOTTAK ilyet, de lehet, hogy csak városi legenda..)
2013. ápr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talált. A szuperinfónál idióta házalós cigánykodós munkát. Persze csak 2 hónapra.
2013. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg biztosítóknál biztosítás ajánlónak, amit vállalkozóként kéne csinálni, amikor is semmi pénze nincs az embernek amúgy sem, és ha nem tudsz elmenni az "interjúra" ami amúgy egy előadás mert többen vagytok, akkor megvonják a segélyt, stb, mert nem jelentél meg. Én lakóhelyemtől pont hatvan km-re voltam, kiküldték elsőbségivel egy szerdai nap, a behívás meg csütörtökre szólt. Na menjenek ezek a pixába.
2013. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Talált is meg nem is..mint a mesében.


Valójában én találtam, majd mentem a Munkaügyi Köponthoz a talált munkáltatóm pályázatával, amit elfogadtak és így 5 hónapig közfoglalkoztatott lehettem, 5 hónap után pedig rendes munkavállalóként véglegesítettek.


Támogatás nélkül nem rizikóztak volna velem a munkahelyemen, tehát kellett a MKp segítsége, de helyettem ők nem kerestek volna nekem helyet...

2013. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok. Magyarán oda már csak tényleg azok írják be magukat, hogy kell nekik munkaerő akik hírdetések útján sem találnak, így meg ha akarod ha nem azt el kell fogadni, különben ugrik a segélyed is, és még a munkaügyiből is kivágnak egy évre. Én mondom, az ilyen ügynökösködési dolgokat nem szeretem. Én utálok bármit rátukmálni másra, és a visszautasításokat sem szeretem.
2013. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig voltam munkanélküli,így elmentem a központba.Bár csak ne mentem volna,legközelebb inkább éhen dögölnék vagy kukáznék.Ahogy az emberrel bánnak egyszerűen nevetséges,azt gondolják mindenki segélyért áll sorban.Na mindegy,végül 3 helyre közvetítettek ki,mindegyiket be vállaltam,de atyaúristen milyen helyek voltak azok...kb mind 3 helyen 3 hétig bírtam.Ez volt 2 éve,azóta is keresnek oda embereket...hála a jóégnek találtam magamtól rendes munkát.Soha nem megyek többet munkanélkülire.Inkább el megyek guberálni addig...
2013. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem minek számít szitokszónak a "segély" szó? Ha valakinek nincs jövedelme, de éhes, vagy mondjuk lehet belepótolja az elbérletbe, az miért baj, ha igénybe veszi? Ez ahogy látom úgy van elterjedve, mint amit azozk igényelnek akik lusták és nincs is eszükben sem dolgozni. Az, hogy bunkók, valaki már írta, a munkaügyisekről, hogy nem csak ez a dolguk, állítólag és ki vannak égve.
2013. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!