Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell kollektíven felelős...

Miért kell kollektíven felelősségre vonni és zsarolni az egész magyarságot azért, mert 70 évvel ezelőtt pár száz magyar német parancsra vonatokra pakolta az itteni zsidóságot és elküldte őket gyűjtőtáborokba?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel mi is kollektíven felelősségre vonhatnánk a zsidóságot, mert rengeteg, valószínűleg több száz zsidó vett részt a kommunista kínzásokban és a gyilkolászásban 1919-ben és 1945-től kezdve. Legalábbis a vezetők bizonyítottan zsidó származásúak voltak. Vagy ilyen alapon a cigányságot is felelősségre lehetne vonni, mert a nagy többségük elég állat módjára viselkedik, lop, rabol, gyilkol, kötekedik, erőszakoskodik.

2013. ápr. 15. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%

A rasszizmus,szupremácia tudat a zsidóktól ered.

Ezt ne felejtsd el.

2013. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Mert ebből van a pénz.

Kíváncsi vagyok meddig fogjuk utalni a milliókat.

2013. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Mindent számon tartanak, nem felejtenek, nem bocsátanak meg és hetedíziglen megbosszulnak mindent - főleg azokon, akiknek közük nincs hozzá.
2013. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Ki zsarolja az országot, ki vonja felelősségre? Te hol élsz? Egyedül a magyar állam fizet kártérítést, de nem csak a zsidóknak, hanem sok magyar embernek is, akik a kommunizmusnak estek áldozatul, vagy politikai fogolyként ültek a börtönben. Ez nem zsarolás, ez kártérítés. Ha téged jogtalanul ültetnek le, te is kapsz pénzt az államtól itt 2013-ban is.
2013. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerinted a magyar államnak honnan, kiktől van pénze?
2013. ápr. 15. 13:51
 6/23 A kérdező kommentje:
És ez nem csak a pénzről szól, hanem a lelkiismeretről is. Mintha mi ezrével kimennénk Ausztriába, Németországba, Oroszországba, Törökországba vagy Mongóliába és rákényszerítenénk az ottani lakosságot, hogy szolgáltassák ki magukat nekünk érzelmileg csak azért, mert valamikor az őseik elég erősen ártottak a magyarságnak és onnantól kezdve mindent meg tudnánk velük tenni, mert erkölcsi hátrányban lennének velünk szemben mivel egyfolytában szégyellnék magukat, csak elég lenne emlékeztetni őket a múltra.
2013. ápr. 15. 13:55
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

"az őseik elég erősen ártottak a magyarságnak"


Konkrétan mivel ártottak erősen nekünk?

2013. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

#2 De a zsidók nagytőkések, akik a világot irányítják a háttérből, akkor minek kellenek nekik a mi millióink? (Egyáltalán mennyi pénzt adunk nekik, amit mondjuk a katolikus egyháznak nem.)


Amúgy kérdező gondolom téged hétvégenként keresztre feszít a (ha vidéken élsz valószínűleg nem létező) helyi zsidó hitközösség, majd megcsapolja a véredet, hogy legyen miből sütit készíteni.

2013. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%

"Konkrétan mivel ártottak erősen nekünk?"


Ha te nem vagy magyar, akkor valszeg neked felejtős a dolog, de én magyar vagyok és az én őseimnek igenis ártottak, és ez kihat a jelen mindennapjaira is.

2013. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%

Egy kis semmi ország lettünk, de még mindig ostoroznak minket.Ez csak nekem érdekes?Mitől tartanak?

Hmm....

2013. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!