Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ez a Fideszes politikus,...

Ki ez a Fideszes politikus, akinek Kálmán Olga visszaszólt?

Figyelt kérdés

Egy német polgármestert kitüntetett a Magyar Állam, az visszautasította azt.


[link]


Volt egy riport nemrég az ATV-ben, amiben Kálmán Olga vednégül látta egyik Fideszes politikust. A politikus azzal akarta védeni a Dicső Nagymagyar Világnemzeti Büszke Igazi Magyar Kormányt, hogy "hát ki ez a polgármester, kit érdekel, hogy visszautasította".

Olga erre visszaszólt, hogy "miért, magya milyen kitüntetést kapott életében?"


Ki ez a Fideszes politikus? Nem találom a musort, meg szeretném nézni és nem tudom, hogy hol érhetném el. ATV honlapjára is rengeteg van feltöltve, nem tudom, hogy melyik az.


2013. ápr. 20. 14:03
 1/1 Pro Patria ***** válasza:

Bár érzem az írásod hangvételén, hogy nemigazán vagyunk egy világszemléleten, sőt, kifejezetten gúnyosan írsz arról, ami az én értékrendem, így elgondolkodtam egy percre, de amenyit tudok, segítek: Kálmán Olga az Egyenes beszéd c. műsort vezeti, írd be az atv.hu keresőjébe a műsorcímet, majd keresés (majd kattints át a "videók" fülre, és nyomd meg ismételten a "keresés" gombot, mert egyébként nem érzékeli a váltást). Azután pedig lődd be nagyjából a dátumot, mikor láttad, és nézd vissza az akkori adásokat.

Adok egy tippet is: Kálmán Olga egy ideje nem szerepel (tudtommal még mindig) így a legutóbbi egy-két (vagy nem is tudom pontosan, milyen időtartam) adásait eleve át is ugorhatod.

2013. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!