Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utáljál sokan Bokros...

Miért utáljál sokan Bokros Lajost?

Figyelt kérdés
Én még nagyon fiatal voltam, amikor Ő a Horn.kormány ideje alatt bevezette ezt a Bokros-csomagot. Hallottam már erről több, mindent, hogy ezzel tönkre tette az embereket, de olyat is, hogy ezzel mentette meg az országot a csődtől. Normális válaszokat kérek nem az, hogy valaki szerint mind hülye stb... 19f
2013. ápr. 22. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%

Kedves kérdező!

Ezek szerint a számodra a vadkapitalizmus az egyetlen elfogadható gazdasági felfogás.


De kérlek.

Csak most csak itt, magyarázd el nekem hogy egy kis nyitott tőkeszegény prekapitalista a függőségi rendszerbe beleszorult alacsony hozzáadott értéket termelő és a környezetében csupa erőfölényes gazdaságokkal rendelkező országnak miként lehetne hasznos a felfogásod?

2013. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag a lényeget összefoglaltad. hasonlóan működött mitn ma a fidesz. megszorítások és életszínvonal csökkenése gazdasáégi javulás érdekében.

nyilván az emberek nem szeretik mikor romlik az életszínvonaluk.

2013. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

de ha te annyira liberális pártra akarsz szavazni, hát szavazz rá. még van a párbeszéd magyarországért is, ami lmp2.


az mdfből kivált/reinkarnálódott jólét és szabadság fiatalokból áll, de enm tudom ők mennyire liberálisak. ők is elitisták, és bizonyára hasonló a politikájuk csak kevésbé az országot tálcán kínáló fajta.

de szerintem ők sincsenek igazán képben a mai magyar vlaóssággal kapcsolatban. gyerekesek és el vannak tévedve.

de ők is utálják bokrost, állítólag bokros lenyúlt tőlük pénzeket és eltűnt.


szerintem ez állhat a legközelebb hozzád.

[link]

2013. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért utálják mert nem ígérget felelőtlenül mint pl. orbán
2013. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!