Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ekkora állatság mint a közmunk...

Ekkora állatság mint a közmunka működik még valamelyik országban?

Figyelt kérdés

A hülye is látja, hogy csak a statisztikát akarják javítani vele, közben meg már 300 ezer(!!) ember dolgozik 40-50 ezer Forintokért!!

[link]


2013. ápr. 22. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen még közmunka sincs.

Most már más lesz a "divat"

30 napot kevesen tudják leigazolni, hogy kapjanak segélyt.

Nemrég voltam a munkanélküli hivatalba jelentkezni. Ott mondták, hogy lesz egy új rendszer, ahova a munkáltatók jelzik ha dolgozóra van szükségük, hogy regisztráljanak-e be. Erre kifakadtam, hogy eddig is ez volt stb...

Mind kiderült önkéntes munkaválalókkal akarnak dolgoztatni. (mivel ezt is elfogadják, hívatalos 30 nap ledolgozott munkaviszonynak.)

Képesek még magukat dicsérni, hogy milyen jó, hogy nem vesztem el a segélyt! Ezen már azt se tudom, hogy sírjak-e , vagy nevessek.

2013. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Engem miért nem sajnál senki, hogy egy gyárba napi 8. órás munkával 10 ezerrel keresek többet mint egy közmunkás?

Hagyjuk már ezt.

2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is teljesen jogos, hogy aki pénzt kap az államtól, az dolgozzon is meg érte!

Az, hogy 40-50 ezrekért dolgoznak, ne zavarjon meg, hiszen ez nem egy munkahely, ez azért van, hogy ne a semmiért kapd a segélyt!

2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 The Evil Twin ***** válasza:
62%
Közmunka van más országban, csak ott általában büntetésként verik rád kihágásokért, esetleg drogfogyasztásért, stb...
2013. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyre lenne szükség. Aki nem dolgozik, azt büntessék, és nem azt, aki nem talál munkát, mert bezárt a hatalmas gyár.
2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

17:05

A közmunka nem büntetés!

Legalábbis nálunk nem az!

2013. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen formában nincs. Ez szimplán annyiról szól hogy a segélyért cserébe adnak nekik munkaviszonyt, ami így szépen mutat a statisztikákban viszont a költségeket megháromszorozza.
2013. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

statisztikákban viszont a költségeket megháromszorozza.

Szóval azt akarod bemesélni,ha kifizetek 5 ezret abból vissza kapok hármat a segély csak kétezer, az ráfizetés? Most a számok csak ilusztrációk.

2013. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#9

Nem értem a logikád(hiányát) de a lényeg annyi, hogy azért hogy a közm-seknek munkaviszonyt is adjanak a segíly mellé úgy háromszor annyiba kerülnek az államnak mintha simán átutalnák nekik a 47k-t mindenféle bohóckodás nélkül.

2013. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ennek akkor lenne értelme, ha a közmunkát nem munkahelynek vennék, hanem lenne külön közmunkarésze a statisztikának.
2013. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!