Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerülne hatalomra,...

Ha a Jobbik kerülne hatalomra, írhatnának ki népszavazást a halálbüntetésről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 21:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

#19


1.: A jobbik nem fog ilyet kiírni


2.: "kilépünk az EU-ból, lesz megint kádárisztán amikor csak útlevéllel utazhatsz pénz nélkül, vízum kell mindenhova"

Ennek nem kell így lennie! Nem kell egyedül maradnunk! Hallottál már mondjuk az eurázsiai unio-ról?


3.:"Nem inkább Európa normáihoz kéne igazodni, mint beszopni a hobbimagyarok hülyeségeit?"

Ezzel meg tudod az a baj, hogy az eu kib...ul nem tekint minket egyelőnek! Mi csicskák vagyunk nekik, akik adják az olcsó munkaerőt, meg nyomatunk nekik egy kis zsebpénzt!

Ja, szerintem is kib...ott jó ezen az úton maradni!

Nem tudom, feltűnt-e neked, de valahogy nem azt kaptuk, amit a belépéskor ígértek! És előtte sem volt egy álomvilág az élet, de azóta exponenciálisan gyorsul a gazdaságunk hanyatlása! Tönkre tettek minket, ez az igazság!

De persze nyavalyogj csak, hogy ha kilépünk, majd nem ihatsz pepsi-t, meg meg nem lesz plasma tv-d!

2013. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
14%
Tengerésznek hiába mondod, nem csak a fél szeme, hanem legalább a fél agya is hiányzik.
2013. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
24%
Minden lehetséges, de értelmetlen, mivel a lélek nem gyilkolható. Nem igazságszolgáltatásról, hanem középkori csőcselék (Itt nem a jobbikra gondoltam, mert a jobbikos ismerőseim, barátaim kivétel nélkül nagyszerű emberek.) kéjvágyáról van szó. Az én vallásom nem ismeri el a "fogat fogért" elvet, mint ahogy, a "ne ítélkezz..." a legfontosabb tétel, és nem azért mert félek a következményektől, hanem azért mert az Isten dolga.
2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatból tudom, de a kedves tengerész is utánaszámolhat, egy Magyarországon bebörtönzött ember, az "adófizetőknek" napi 9670-forintjába kerül. A ténylegesen életfogytiglanra ítéltek napi tartási díja: 11987-forint. Bocs, ha nem a legfrissebb adatokat teszem közzé. Egy darab 9x19-es Luger lőszer ára, hivatalosan 54-forint. Magyarországnak, mi olcsóbb? Továbbra is más seggét nyalni, vagy végre talpra állni, és az eddig elrabolt, ellopott, kiárusított, elmutyizott javakat visszakövetelni, vagy ha kell visszavenni. Támogatom a halálbüntetés visszaállítását, hisz a tengerész által annyira ajnározott Amerikában is 17 államban létezik a halálbüntetés, és abból 9 állam alkalmazza is.
2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#21


Látom, az orbáni háborús maszlag belemászott az agyadba. Persze, tönkretett minket Európa...

2013. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Valaki nagyon keveri a demokratikust a liberálissal! Az

demokratikus, hogy a megválasztott képviselők négy évig

nem hívhatók vissza, s amint számtalan esetben nyilvánva-

ló, nem a választóik érdekérvényesítésével foglalkoznak,

hanem az eus csapok nyitogatásával, trafikozással, nappal

anyázzák egymást a parlamentben, este kispályáznak és sö-

röznek együtt. Nekünk meg egy kis holokamu műsor, kitűző

meg felvonulás, hogy lássuk, milyen demokratikus. Töröljé

tek ki a csipát a szemetekből, ez az egész parasztvakítás!

Közben demósan szétlopják az országot és köztörvényesek, leszerepelt arcok alakítanak pártokat, s szeretnének is- mét a

fejőgép mellett szorgoskodni, munka helyett a bőrünkre.

2013. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 EagleHUN ***** válasza:
25%

Én ugyan halálbüntetés párti vagyok én sem tartom járható útnak hogy mindenből ki kellene lépni (Nem csak az UNIO-s szerződésből) csakhogy visszavezessük a halálbüntetést.


Nekem viszont van 2 ötletem köztes megoldásra:

Beszélni kell a tényleges életfogytiglant töltőkkel, Marinkók, Rémek... 2 lehetőséget kínálni nekik föl, "véletlenül" bejut olyan eszköz vagy olyan cellába kerül ahol "öngyi" tud lenni (ergo nem kell tovább eltartani), ha nem vállalja akkor egy kis plusz juttatásokért nem-e dolgozna nekünk, berakjuk mellé a visszaeső nemi erőszakot elkövetőt, pedofilt...és ő végez velük (azokat sem kell 20 évig eltartani már), neki meg lesz még egy életfogytiglanja és akkor mi van...

Ezen még a külföldi jogvédők is nehezen találnának fogást, ha nem látnak bele hogy ezek az "incidensek" az állam részéről szándékosak voltak, és nem véletlenül következtek be. Ráadásul az alvilágban elterjedne hogy hogy járnak bizonyos rabok által is megvetett csoportjai a raboknak, így ezen bűnesetek száma erősen csökkenne, idővel 0 közelébe redukálódna le (elfogynak a visszaeső nemi erőszakolók és pedofilok... XD)


Sokan keverték itt a dolgokat a Schengeni egyezmény -el is, azoknak írnám hogy több olyan ország is van Európában, akik NEM UNIÓS tagok, a határaikon mégis át lehet menni simán, mert a Schengeni egyezményben benne vannak. Tehát ha véletlenül úgy alakulna hogy kilépünk az EU-ból vagy kitesznek minket, az még nem azt jelenti hogy újra határzár lesz. Maximum a kamionokat ellenőrizni és vámoltatni fogják újra...


Azokkal értek egyet akik azt mondják hogy az UNIÓ-nak mi felvevőpiacnak meg munkaerőnek kellettünk, nem egyenlő partnernek. Itt még meg sem merték csinálni azt a számítást amit a Lengyelek már igen. Összeadták hogy mennyit adott az unió és azt is hogy hány cég ment tönkre illetve a helyi cégeknek mennyivel lett kisebb a bevételük az új piaci verseny miatt. Kijött hogy minden egyes Euróból ami az uniótól jött mindössze 0.6 Euró haszna keletkezett náluk, ami mellé még ugye a költségvetésből vagy ami még rosszabb hitelből mellé kellett finanszírozni ezeknek a projekteknek. Vagyis erősen mínuszban van a dolog náluk. Magyarországon a helyzet még rosszabb ennél is, itt csak becslés van egyenlőre de az 0.4Euró/1Euró, vagyis minden kapott eurón azonnal bukunk 0.6Eurót + amit mi rakunk mellé (hitelből+ennek kamatait is!).


Faji dolgokról tisztázzunk pár dolgot.

(Nem vagyok a Jobbikban, nincs kapcsolatom Jobbikossal, bár rájuk szavazok.)


Romának lenni születés kérdése és ezzel önmagában nincsen semmi baj/bajom és szerintem a Jobbikosoknak sincs ezzel semmi baja. Nekem személyesen vannak olyan munkatársaim sőt nevezzük jó ismerősnek aki Roma származású és nem is egy közülük kijelentette hogy "útálja a Cigányokat" mert hogy az meg egy viselkedési formát takar (antiszociális, mások munkáján élősködő, ha valahol kiutálják máshol folytatja, bűnöző...) és lejáratják ezzel a viselkedéssel őket, a normális életmódot folytatókat is. Mindig is ezt jelentette a "cigány" szó, régen is arra használták ezt a szót aki úgy élt vándorló "cigány" életmódban. Pedig attól még az illető lehet Magyar, Német, Szlovák vagy akármi. Az sajnos tény hogy Magyarországon akit "lecigányozhatnánk" azok 80%-a roma származású de ott van az a 20% aki nem az! mégis ezt a viselkedési formát követi. Ezért csúnya dolognak tartom azt a fajta összemosást és általánosítást amit a ballib próbál elérni hogy aki cigányoz "az rasszista meg náci"...pedig akik ezt a szót használják nem hiszem hogy mind egy népcsoportra értenék, csak a viselkedési formára (nevezhetnénk társadalmi trolloknak is őket lehet hogy szerencsésebb kifejezés lenne). Épp ezért nem hiszem hogy Magyarországon 1db -al is több igazi "náci" jutna /fő-re mint bárhol máshol. Pedig azokról a problémákról beszélni kell társadalmi szinten is amit ez fölvet, nem dughatjuk örökké a homokba a fejünket. Így mondjuk ki igenis van "cigánybűnözés" is, a szó nem etnikai értelmében!


Ha valaki végiggondolja ugyanez igaz az Izrelita vallásúakra is (született izraelita és nincs ezzel semmi gond szerintem)

- kontra "Cionista" felvásárló, hitellel országot meghódító "Zsidó" -nak titulált egyén, aki szintúgy nem is biztos hogy egyáltalán Izraelita vallású vagy nem követi már ezt a vallást, lehet ez Magyar politikus is aki közreműködik ebben jó pénzért, vagy Osztrák bankár is...Csupán maga a szó kapott egy csúnya felhangot a második világháborúban.

2013. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!