Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az MSZP-ből és a Fideszből...

Ha az MSZP-ből és a Fideszből kiábrándultak az emberek, miért nem hagyják hogy a Jobbik megmutassa ők mit kezdhetnének ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A Jobbikot miért nem hagyják kibontakozni? MSZP 2-szer nyert, mindenki a pokolra kívánta őket, most sokan a Fideszt kívánják az ellenségeiknek, de azzal nem találkoztam nagy arányban, hogy a Jobbikot szavaznák meg. Talán a média miatt gondolkodnak így az emberek?
2013. ápr. 25. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

A Fidesz még mindig torony magasan vezet, szóval ezt hogy "sokan a Fideszt kívánják az ellenségeiknek" nem tudom honnan vetted. Maximum azok a hangosabbak akik Fidesz ellenesek, akik meg a szavazóik nem annyira hallatják a hangjukat.

[link]

2013. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Mert akik kiábrándultak a Fideszből, azok már tudnak gondolkodni.
2013. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy a Jobbiktól sokan félnek. Részben alaptalanul, részben jogosan. Sajnos a médiában egyrészt keveset foglalkoznak a Jobbikkal, másrészt pedig, ha foglalkoznak vele, akkor általában csak rossz hírek kapcsán.


Pl. azt sem mutatták a Híradóban, hogy hány gárdista segített a gátakon árvízkor. De ez csak 1 példa a sok közül.


egy jobbikos

2013. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

Ha elszámoltatás lenne a parlamentben amit a Fidesz oly nagyon ígért , akkor a parlament 70 százaléka menne a sittre.


Sokan félnek a Jobbiktól ,a ,média is nagyon negatívan állítja be.

A fiatalok között azért népszerű mert ők az internetet használják inkább , mint a TV-t vagy a rádiót.

2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Miért a Jobbik? Miért nem a Szolidaritás, Milla, Együtt 2014, Szociáldemokrata Párt, 4k!, LMP, Párbeszéd Magyarországért? Miért pont a Jobbiknak kéne, a "még nem volt, csak jó lehet" esélyt megadni?
2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Együtt 2014 (Bajnai) már volt esélye meg a bandájának (SZDSZ) is.
2013. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

"Szolidaritás, Milla, Együtt 2014, Szociáldemokrata Párt, 4k!, LMP, Párbeszéd Magyarországért"


Azért nem, mert ezek ugyanazt a szociáldemokrata vonalat viszik tovább, mint amit az MSZP-SZDSZ páros is csinált.

2013. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát én annyira nem szeretem ezeket a statisztikákat... úgy tudom anno ugyan ez volt, hogy úgy volt beállítva a Fidesz a népnek, hogy alig csökkent a támogatottságuk, aztán pofára estek amikor az MSZP nyert.
2013. ápr. 25. 17:24
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Inkább a jobbik mutassa meg mit tud kezdeni az országgal mint a Szolidaritás, Milla, Együtt 2014, Szociáldemokrata Párt, 4k!, LMP, Párbeszéd Magyarországért közűl bármelyik!
2013. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

"Azért nem, mert ezek ugyanazt a szociáldemokrata vonalat viszik tovább, mint amit az MSZP-SZDSZ páros is csinált."


Meg az emberek is ugyanazok benne.Ismerős arcok.

2013. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!