Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kaphatnék távtartási...

Hogy kaphatnék távtartási végzést az exanyósom és expárom ellen? Bizonyitékaim vannak hogy folyamatosan fenyegetöznek, zaklatnak. Egész végig el akarták vetetni a fiam, most pedig a gyámüggyel fenyegetöznek, kellene nekik. A kicsi az én nevemen van.

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 21:23
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:

Hiába fenyegetőznek, nem veszik el tőled ha csak nem vagy alkoholista,kápszeres ribi... :))


Jelentsd fel őket zaklatásért a rendőrségen, de ne csak egyszer!! Minden nap jelentsd be őket, ha kell. Legyen jó sok papírod, ha bíróságra kerülne az ügy.


Perelj gyermektartásért, ha eddig nem kaptál!


Tanukkal bizonyítsd, hogy semmivel nem járulnak hozzá a baba neveléséhez, etetéshez, ruházkodáshoz stb.


NE ADD ODA a babát, csak ha van láthatási joguk! Illetve akkor sem, kérvényezd a gyámügyön, hogy csak gyermekvédelmis jelenlétében, vagy a Te felügyeleteddel láthassák.

2012. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig anyaotthonban voltam a kicsivel,és jó volt az exanyósnak hogy ott vagyok a közelben,igy akkor rángatott hogy vigyem hozzá az unokát,amikor neki tetszett. Igazából az verte ki nála a biztositékot hogy egyetlen egyszer nemet mertem mondani,mert a rokonaimnál voltam kinn a kicsivel. ezért amig nem voltam az otthonba,ö elment oda és ott mindenki elött elhordott engem mindennek. fenyegetözött ott hogy feljelent engem és az otthont is hogy mit képzelnek magukrol hogy engem kiengednek egy 4honapos gyerekkel,na meg persze hogy elveszi tölem a fiamat. A kedves fia egyetlen egyszer sem látta még a gyermekét lassan öt honap alatt de karácsonyra haza akar jönni és a nevére venni. gondolom hogy legyen némi esélyük velem szemben a gyámügyön vagy nem tudom. A kedves nagymama már vett a gyereknek egy kabátot és 2 nacit,de apuka soha-semmit! Még csak haza sem jött peströl hogy lássa. Szeretnék ha anyaotthonrol-anyaotthonra vándorolnék a kicsivel,csak hogy akkor ráncigálhassanak amikor nekik kedvük tartja. ha nemet mondok,akkor pedig elöveszik az igazi énjüket,az alpári,obszcén,viselkedni nem tudó,embertelen arcukat bárhol,bárki jelenlétében,bármikor. A kedves exanyósnak, és a fiának is van már külön élete tölem,akkor nekem miért nem lehet,nem engedik?? Ha megtudnák hogy van párom aki majd nevére veszi a kicsit,elképzelni sem tudom,milyen szörnyüségeket tennének. Már csak a folyamatos alkohol hatására is. Eddig féltem tölük,de nem akarok örökké rettegni. :((
2012. dec. 4. 22:00
 3/6 Mara Acoma ***** válasza:
Hát hallod ritka szar helyzet ez :(( Nagyon nem jó így. A legelső, hogy valami lakhelyet kell keresned! Ha van hol lakni és el tudod tartani a kicsit, nincs az a bíróság, amelyik elvenné Tőled. Az üzenetben is írtam, a névre íratás nem befolyásol semmit, viszont a gyerek apja nem tudja ezt csak úgy megtenni nélküled, ne aggódj. A Te belegyezésed nélkül nem csinálhatja, mivel Te vagy a gyámja a babának. Egyébként hol laksz? Már mint a város.
2012. dec. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lakhatásom már megoldódott,mert hétvégén költözünk ki albiba,és a gyerek eltartásával sincs semmilyen problémám,mert elbirjuk. Az intézmény vezetöje javasolta hogy vegye a párom a nevére a picurt,igy megcsináltuk. Nem kell nekem sem gyerektartás,sem semmi,csak hagyjanak nekünk békén. Én egy nyugodt életet szeretnék a fiamnak biztositani. Ha vele nem lehetett,akkor hagyjon,ne zaklasson,fenyegessen. Nem akarom hogy a fiam állandó idegbeteg orditozás,obszcén,trágár szavak mellett nőjjön fel,neki nyugalom kell. Ez az amit ök nem tudnának neki biztositani. 6 hónapos terhes voltam amikor ő elment nyiregyröl pestre azzal a szándékkal hogy keres munkát,és kivisz minket albiba. Nos,ez nem történt meg. Az egyik haverjához költözött,vállalt alkalmi munkákat,de amit keresett rögtön elbulizta,elitta. Egy héten többször ment a morrisonba inni,bulizni és nőzni. Hivatásos ku....-ára cseszte el a pénzét /na meg a piára/! 8honapos voltam amikor közölte velem skype-on keresztül hogy gondolkodott és hogy mi nem illünk össze. Aztán visszavonta,aztán megint mondta... Nem akartam h egyik héten még kell a családja,másikon már nem,mert ez igy ment egy darabig,de a gyerek mellett én ezt már nem birtam elviselni. Örök idegbetegeskedés,trágár szavak,munka kerülés,linkeskedés. Enyit tanulhatott volna tölem a fiam.
2012. dec. 5. 20:05
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyis töle-elnézést! Amikor a kicsi megszületett,az anyjának beadagolta hogy neki nincs pénze haza jönni sosem. Pedig volt,csak a barátja elmondása szerint: Egyszerüen azért nem jött megnézni,mert nem volt kedve annyit vonatozni,és buszozni. Lépten-nyomon hazudozott. Elmondása szerint ő beteg,méghozzá borderline eset. /ha gondolod,nézz utána,ez mit takar./ Szerintem egész egyszerüen csak elmebeteg. Ő ugy képzelte el az életét hogy őt egy nő el fogja tartani. Ha másképp nem megy,hát adja el magát k...-nak. Igy akart egzisztenciát teremteni.
2012. dec. 5. 20:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy lássa a picurkát,nem akarom hogy tudja a cimünket,mert részegen állandóan oda fog állitani,fenyegetözni,követelözni,balhézni. Azt pedig végképp nem hogy láthatást kapjon,mert nem egyszer hangoztatta hogy lelép a gyerekkel külföldre ahol nincs kiadatás és kerestethetem. Félek,meg is tenné. :(
2012. dec. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!