Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Okkal ok nélkül Ti elhiszitek...

Okkal ok nélkül Ti elhiszitek ezt az egész Laborc mizériát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne? A komcsik a legkorruptabb férgek.
2013. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem voltam ott, így nem tudhatom, de nagyon gyanús, hogy valaki jelentést ír saját magáról.
2013. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A totkos szolgálatok mindig is tartóták a kapcsolatot az alvilágal jó hír forrás.

Egy tüzszerészt se tartózatak még le mert munka kőzben felrobantot egy bombát.

2013. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem cseppet sem lepett meg. Sőt csodálkoznék, ha ma máshogy mennének a dolgok.
2013. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laborcnak akadtak olyan ügyei, ami miatt a Fidesz félre akarhatja állítani, ettől persze nem lesz jó vagy rossz ember. Viszont én nem tudom felfogni épp ésszel, hogy valaki minek csinál ilyen hangfelvételt saját magáról, ha ilyen kényes témáról van szó!
2013. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szocik is patkánykodnak egymással ... lásd Öszödi beszéd nyilván, valami betárazta ezt a fegyvert, majd ott hagyta a padláson ...
2013. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!