Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondoljátok azt, hogy a...

Miért gondoljátok azt, hogy a Fidesz-MSZP foglalkozik a cigányokkal, amikor csak négyévente megveszi a szavazatát egy konzervvel, vagy egy sörrel vagy akármivel? Nem a Jobbik az, aki valóban érdemben foglalkozik velük?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, hagyjuk a "Jobbik cigányellenes és rasszista" szlogeneket, mert pont, hogy ők foglalkoznak velük, nem csak 4 évente megveszik a szavazatukat, aztán meg lesz@rják a fejüket.

2013. máj. 1. 00:40
1 2 3
 21/30 The Evil Twin ***** válasza:

Na mit mondtam, micsoda az, ki korán ünnepel?


Nem, tegnap szombat volt, a haverjaimmal zabáltunk, söröztünk, most meg fekszem és olvasgatok, mert hajnalig zabáltam, meg söröztem, nincs kedvem mozogni.


Ami késik, nem múlik, nyugi. :D

2013. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Jó duma. :D

Csak felesleges :D

2013. máj. 5. 13:30
 23/30 A kérdező kommentje:

Evil


Iszonyat szánalmas vagy ember :) Itt bukott meg a nagy cigány imádatod, és Jobbik utálatod. Ha olyan érvek vannak, amikre nem tudsz válaszolni, akkor kussolsz. Maradj kint örökre külföldön, az ilyenek még arra sem méltók, hogy kiejtsék a szájukon a "magyar" szót.

2013. máj. 7. 00:30
 24/30 The Evil Twin ***** válasza:

"Iszonyat szánalmas vagy ember :)"


Mondod te, aki pártpropagandára, és beszólogatásra építed az érvelésed. Mindkettőről tudjuk, hogy mennyire megbízható.


"Itt bukott meg a nagy cigány imádatod, és Jobbik utálatod."


Felteszem most azt hitted, hogy soha nem fogok válaszolni, csak mert egy pár napra elfoglaltabb lettem, minthogy veled foglalkozzam. A te szellemi szinteden ilyenkor már győzelmet hirdetnek... na itt az igazi szánalom... :D


Mint mondtam, csak ez igazi barom ünnepel előre, te már sokadszorra minősíted magad annak.


" Ha olyan érvek vannak, amikre nem tudsz válaszolni, akkor kussolsz."


Milyen "olyan érvek"? :D :D :D :D


Ugyanazok az érveid, csak ismételgeted őket. :D


"Maradj kint örökre külföldön, az ilyenek még arra sem méltók, hogy kiejtsék a szájukon a "magyar" szót."


A magyar szót a száján bárki kiejtheti, erre nem osztanak méltóságot épelméjű emberek.


Mondom épelméjű.

2013. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ, csak két dolgot említek, amire véletlenül "elfelejtettél" válaszolni. :D Például az, amikor azt mondtad, hogy a Jobbik képtelen olyan városban választást nyerni, ahol nincsenek cigányok. Írtam Kosd települését: nincsen cigány kisebbség, és mégis a Jobbik nyert. Ezt valahogy elfelejtetted kommentálni :DD


A másik, amikor mint egy óvodás, őszentségének nevezted az érpataki polgármestert, bűnözőnek nevezted. Aztán írtam, hogy a bíróság felmentette, de persze erre is "elfelejtettél" válaszolni. Meg arra is, amikor bemásoltam, hogy az ottani emberek megvannak elégedve a polgármesterrel. Ja, de..jajjajj..a zsebében vannak, meg vannak félemlítve, tudom :/


"Elfelejtetted véleményezni a 2 videót, amit küldtem, ja meg összemosol mindent a náci Németországgal. (Ez iszonyat tudatlanságra vall, hiszen te gyakorlatilag akkor nem tudsz semmit sem a náci Németországról, sem a Jobbikról, sem semmiről). De a pofád az jár. Bújjál el jó messzire :)

2013. máj. 8. 15:16
 26/30 The Evil Twin ***** válasza:

"Mit beszéljek erről? Nem bűnöző..:D"


Akkor őszintén válaszolj erre:

Ha valaki éjszaka egy másik ember házához csoportban kivonul, és azt fenyegeti, az garázdaság?


Ha nem, miért nem?


A garázdaság szerinted bűncselekmény? Ha nem, miért nem?


Ugyanígy, a magánlakértésről mi a véleményed?


"Nem. Te szerinted mindenki betart minden törvényt, kivéve a jobbikosok :)..nagy különbség azért :)"


Ilyet soha nem mondtam. Vagy a számba akarsz adni szavakat, vagy nem érted, amit olvasol (funkcionális analfabetizmus).


Azt mondtam, hogy úgy szüntették meg a cigánybűnözést Érpatakon, hogy most már ők garázdálkodnak és terrorizálják aki nekik nem tetszik, és nem a cigányok. Eddig azt zaklatták, és verték meg, aki a cigányoknak nem tetszett, most bezárták azokat a cigányokat, akik ezt csinálták eddig, és helyette most érdekes módon az lett megruházva, aki Érpatak polgármesterének nem tetszik.


"A legfrissebb adatok szerint már bőven megelőzte az MSZP-t, erősödik tehát. Ezt nem én találom ki :)"


Ezzel csak az a baj, hogy éppenséggel nem igaz, a Jobbik kicsivel az MSZP mögött kullog, mivel a 2012-ben szerzett előnyüket már elvesztették.


[link]


[link]


Szóval azt, hogy az MSZP előtt vagytok speciel most te találod ki...


"Neked ez mit fáj? "


Ki mondta, hogy fáj. Tényeket közlök veled ember, tény, hogy még ott sem vagytok, mint ahol az SZDSZ volt az első választása után. Ne feledd, hogy a szadesz két ciklusban volt a 2. legnagyobb párt, 20% felett jutva a Parlamentbe. A Jobbik ettől még messze van, főleg úgy, hogy a választások óta stagnál a népszerűségetek.


"Nem itt élsz, minek ugatsz akkor ide? Ez a tipikus provokátor viselkedése, hogy kívülről ugat, és ráadásul hülyeséget."


Na most először is:

Azért "ugatok" ide, mert azt csinálok, amit akarok, és te ebben nem tudsz megakadályozni.


Másodszor:

Amit én mondok, alá tudom támasztani bíróságtól és rendőrségtől szerzett információval (nézd a linkeket vakegér) ellentétben veled, aki kizárólag pártpropagandából érvel.


Ha neked a hivatalos jegyzőkönyv a "hülyeség" és a pártpropaganda az irányadó, akkor valami gond van a fejeddel.


"Amíg van Jobbik, ezek szerint haza sem jössz. Helyes :)"


Nem a Jobbik miatt mentem el - de örülök, hogy itt ők nincsenek, és a haverjuk, a BNP egy tizedrangú párt - és nem is miattuk fogok vagy nem fogok hazamenni.


"Kosd település? Jobbikos-polgármester van, és gyakorlatilag nincs cigány kisebbség."


Akkor lehet hogy van 1 azaz egy település, ahol a jobbikos polgármester jól végzi a munkáját, ha már a cigány kártya nélkül is hatalmon tud maradni...


"Ezért vagy hülye, mert fel sem készülsz, és semmit sem tudsz."


Jajj, bocsáss meg, hogy nem magoltam be a Jobbikos településlistát (hány falu van rajta, 7?, 8?) etnikai arányokkal.


De persze biztos én vagyok a hülye, és nem az, aki szerint a garázdaság rendben van, csak mert a Polgármester Méltóságosúr végzi...


"Igen, a jobbikosok vegzálnak mindenkit, hogyne..tudod, ha nem lenne cigánybűnözés, meg úgy kb az elmúlt 22 év összes botrányos ügye, nem lenne Jobbik."


Ezzel az utolsó szóig egyetértek. Bizony, olyan országban, ahol nincs ilyen súlyos bűnözés, és ennyire korrupt politika, nem esnek annyira kétségbe az emberek, hogy ez ilyen erőszakos és ostoba kreatúrákat, mint a Jobbik és a köre, egyáltalán a hatalom közelébe juttassanak. De sajnos nálunk van ilyen, ezért az emberek sajnos a társadalom hordalékára is szavaznak. (Pl.: Zagyva György, aki az is rejtély, hogy ennyi aggyal hogy bírja a vegetatív funkciókat ellátni, hát még hogy hogyan kerülhet olyan munkakörbe, ahol meg kell szólalni)


"Megver valami rejtélyes ismeretlen? Ahha, szóval gyakorlatilag - ha akarom - bármilyen verekedést ráfoghatok a Jobbikra, ha ott jobbikos polgármester van, mert hát "biztosan azért, mert megszóltam""


Ja persze, biztos véletlen egybeesés, hogy először megfenyegeti a polgármester, aztán ismeretlenek megverik.


Hihető :D :D :D


Ti mind ilyen egyszerűek vagytok?


"ez már nekem ciki, de komolyan...egyenruhás elmebeteg? Akik a rendet tartják fent, mert a "rend"őrség nem teszi ezt meg?"


Figyi: aki ténylegesen rendfenntart civilként, az önkéntes, vagy polgárőr, vagy Neighbourhood Watch, ezzel nincs is gond, ezt sok országban támogatják.

Aki mindemellett zaklatja a polgártársait, magánlaksért, garázdálkodik, és sorozatosan perben áll a közösséggel, amiben él, az már önbíráskodó, bűnöző, és feltehetőleg háborodott is.


Orosz esetében teljesen biztos vagyok egy komoly elmezavarban, ez már a lovagrend- és egyházalapításánál elővillan, amikor elkezd a metafizikai marhaságairól gajdolni.


"A cigányok meg tombolnak vidéken? De ezt nem értem..egy jobbikost bárki beperelhet, hiszen még igaza is van, de egy egyenruhás állampolgár egy másik állampolgárt már nem?"


Mikor mondtam, hogy nem perelhet? Másold ide azt a részt, amiből ezt véled kiolvasni.


"Fura elképzeléseid vannak a demokráciáról.."


Nekem legalább vannak elképzeléseim a demokráciáról. Veled ellentétben.


"Erről talán azokat az embereket kéne megkérdezned, akik békében élnek azóta, mióta jobbikos polgármesterük van. Ja, hogy itt sem vagy, csak külföldről pofázol?"


Felteszem, az izraeli helyzetről te is mindig úgy nyilatkozol, hogy előtte kiutazol Tel-Avivba, majd Gázába, igaz?


Ha akkora a béke, akkor mire a peres ügyek, miért ír a rendőrség jegyzőkönyvet Orosz által elkövetett bűntényekről, miért szőrözik a bíróság?


"Ja, hogy perelni sem lehet azt, aki romboló egy faluban?"


Ilyet már megint nem mondtam.

A polgármestert perelik, nem fordítva...


Mondom, link.


Persze, hogy lehet egy romboló egyént perelni, ezért perelik Oroszt...


"A rendőrség foglalkozott volna inkább azzal, hogy rendet tartott volna, és nem a cigányokat védi egyfolytában."


Ezért kéne elnézni Orosz garázdaságát?


"Nem. :DDDDDD 2010. november 23.-án felmentette őt a bíróság ez alól a vád alól..ciki, mi? :DDD"


Az ügyészség formai hibája miatt.


Nagyon jó, már csak a többi pár tucat esetben kell várni az ítéletre... már megint: korán ünnepelsz...


"Arra alapozva, aki bűnözik. Aki bűnöző, ne kapjon semmilyen juttatást. Vagy ez már a náci Németországot idézi? :/"


Nem, arra alapozva, hogy a település rossz hírét kelti. Ez egy gumifogalom, bármire rá lehet mondani. Ez az egyik baja a bíróságnak az Érpataki modellel.


"Tiszta nevetséges vagy :DD Őszentsége..:D Mint egy óvodás."


Igen, persze, az óvodások szókészletében az "Őszentsége" rendkívül gyakori szó.


"Azt az újságírót meg azt a cigányt én is kidobtam volna."


És neked se lett volna hozzá jogod egy nyilvános rendezvényen. Ezt mondja a törvény, amit úgy látszik szerinted egy jobbikosnak meg szabad sérteni.


"Az átlátszó oldal pedig egy vicc? Vagy komoly oldal?"


Az Átlátszó.hu egy olyan oldal, amely a magyar politikusok hazudozásait, ferdítéseit, és lopásait deríti fel, és a bizonyítékokat kirakja online.


A Jobbiknak az ilyen az ősellensége.


"Neked mindenki elmebeteg, aki nem olyan, mint te? Komoly demokrata vagy :)"


Nem, nekem mindenki elmebeteg, aki a törvény fölé helyezi magát, de mindenki mástól elvárja, hogy betartsa azt.


Ebbe a csoportba Kádár, Rákosi, és Orosz is beleillenek.


"Válaszoltam."


Jah, a "nem is bűnöző" nagyon komoly érv. Miért nem jutott ez eszébe egy bűnözőnek sem?


"Mi nem kezdünk el lopni, nem úgy neveltek minket."


Se a bolsevikok, se a nácik vezetői nem lopásra lettek nevelve, aztán mégis szétloptak mindent, ami érintéstávon belül érkezett.


Az alkalom szüli a tolvajt, igaz volt ez eddig mindenkire, és igaz lesz a Jobbikra is.


""Ez a módszer itt bevált. Lenne miniszterelnök, az országot is rendbe tenné" - mondták Orosz Mihály Zoltán polgármesterről, illetve az általa kidolgozott érpataki modellről a helyi hivatal egyik telephelyének farönkökkel telizsúfolt udvarán tevékenykedő emberek. A falu nagyot fejlődött, magyarázza László, aki apró, üres büféjében támasztja a kályhát a Kossuth utcán. "Tisztán tartatja az utcákat, takaríttatja az elhagyott házakat, a kisebbséget is rákényszeríti a munkára. Azelőtt heti háromszor-négyszer voltak betörések, és bár ilyen most is akad, de csak hébe-hóba egy-kettő" - állítja a férfi""


Ezzel eddig nincs is semmi baj, sőt, ez nagyon jó.


Ezt eddig én sem vitattam: tök jó, hogy sikerült egy kis munkát csinálni egy 20%-os munkanélküliséggel küszködő faluban, meg hogy sikerült lenyomni a betöréseket. Ezt nem vitatom.


Az a baj, hogy nem normális az a közösség, ahol ezt úgy érik el, hogy a polgármester törvényt sért, erőszakosan, nyilvánosan, és többet jár a bíróságra, mint más WC-re. Az meg végképp beteges, hogy a fenyegetőzés is a része a kommunikációjának.


"Minő rasszizmus, nemde?"


Ugye feltűnt, hogy egyszer sem hívtam a polgármestert rasszistának? Azzal, hogy lecsukatta a cigány bűnözőket, speciel pont egyetértek. Az zavar, hogy most ő a cigánybűnöző helyettük.

2013. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 The Evil Twin ***** válasza:

Nem felejtettem el válaszolni, csak még gépeltem a hozzászólást, amíg te kommenteltél. XD


Már megint korán ünnepeltél. :D

2013. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 The Evil Twin ***** válasza:
Előre szólok, hogy ma este nem érek rá, holnap meg Plymstockba leszek meló miatt, holnapután meg megint hétvége, szóval lehet hogy le fogom sza.rni az internetet szóval ne kezdj el megint előre örvendezni, a végén még kínos lesz. :D
2013. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Ugyanazokat írtad le, amiket eddig. Én meg ugyanazokat írnám le, amit eddig. Bár nem válaszoltál a két videóra, és lesz@rod a magyar emberek véleményét, de biztos igazad van. Tudod, Gyöngyöspatán forgatott a Barikád tv - mert a többi médiát nem érdekelte a helyzet, vagy csak sz@rt keverni ment oda - és egy idős magyar néni ecsetelte, hogy miket művelnek ott a cigányok. Majd feltette a kérdést, hogy "Tudják hogy a cigányok milyenek?"


Na ez az, amit te sosem fogsz megérteni. Mert egy álomvilágban élsz, ahol pont azok, akik rendet raknának, azok az elmebetegek és a bűnözők. (Gyöngyöspatán azóta Juhász Oszkár jobbikos polgármester van, aki rendet rakott ott, és mindenki hálás neki ezért.) De ő is szélsőséges, bűnöző ugyebár..


Végre egy párt, ami nem a cigányok és zsidók érdekeit nézi, hanem a magyar emberek érdekeit. Te maradj csak ott, ahol vagy, ott biztos nincsenek elmebetegek, meg rasszista pártok, mint Magyarországon.

2013. máj. 10. 17:23
 30/30 The Evil Twin ***** válasza:

"Ugyanazokat írtad le, amiket eddig. Én meg ugyanazokat írnám le, amit eddig."


Ebben igazad van, már én is eljutottam addig, hogy nagyrészt magamat ismétlem.


"Bár nem válaszoltál a két videóra, és lesz@rod a magyar emberek véleményét, de biztos igazad van."


Nem szarom le a magyar emberek véleményét, csak nem vagyok hajlandó egyoldalúan kezelni az ügyet, és foglalkozom más magyar emberek véleményével is, akik szerint nincs odaát minden rendben, és meg is tudják mondani, hogy miért, nem csak ismételgetik, hogy a falu szélén a Józsi bácsiék szerint rendben van.


Már elmondtam, hogy mi a véleményem a manipulatív és egyoldalú videókról. Nem mellesleg te sem válaszoltál a kérdéseimre, hogy mi a véleményed a garázdaságról, és a magánlaksértésről.


" Tudod, Gyöngyöspatán forgatott a Barikád tv - mert a többi médiát nem érdekelte a helyzet, vagy csak sz@rt keverni ment oda - és egy idős magyar néni ecsetelte, hogy miket művelnek ott a cigányok. Majd feltette a kérdést, hogy "Tudják hogy a cigányok milyenek?"


Na hát ez az. Tudjuk, hogy milyenek a cigánybűnözők, és az összes cigányra ezt ráhúzzák egyesek. Én is cigánybűnözős környéken nőttem fel, tudom, hogy milyenek, a régi magyarországi szomszédomhoz pár hónapja törtek be. De nem csinálok úgy, mintha nem emlékeznék azokra a cigányokra, akikkel életem folyamán együtt dolgoztam, akikkel együtt jártam egyetemre, meg akikkel Devon kis falvaiban arról beszélgettem, hogy miért is hagytuk ott Magyarországot.


"Na ez az, amit te sosem fogsz megérteni."


Az a baj, hogy én értem, hogy milyen átlátszó hazugságokba kapaszkodtok, ti meg nem.


"Mert egy álomvilágban élsz, ahol pont azok, akik rendet raknának, azok az elmebetegek és a bűnözők."


Nem, azokat tartom a elmebeteg bűnözőnak, akik rendrakás közben azokat is zaklatják és fenyegetik, akik olyat mondtak, ami nekik nem tetszett. Csak ennyiért, és semmi másért.

Ez megbocsáthatatlan egy önmagát demokráciának valló országban, mert az állampolgár legalapvetőbb jogait veszi semmibe, és nem ad rá mentséget, hogy mellette javult a közbiztonság.


Értsd meg, hogy Orosz akármilyen jól végzi a rendfenntartást, akkor sincs joga embereket fenyegetni, meg kidobatni nyilvános helyről. A cigányokra is vonatkozik a törvény, nagyon helyes, hogy betartatja velük, de ez őt NEM HELYEZI TÖRVÉNYEN FELÜL, a törvényt neki is be kell tartani.


Az olyan rendfenntartó, aki nem tiszteli a törvényt, hiteltelen, mert soha nem tudhatod, hogy kinek a jogait sérti meg piszlicsáré okokból legközelebb.


"(Gyöngyöspatán azóta Juhász Oszkár jobbikos polgármester van, aki rendet rakott ott, és mindenki hálás neki ezért.) De ő is szélsőséges, bűnöző ugyebár.."


Ilyet megint nem mondtam. Juhász akár végezheti jól is a munkáját, az ő működéséről nem tudok sokat, bár nincsenek illúzióim vele kapcsolatban sem.

Az, hogy ő esetleg rendet rakott Gyöngyöspatán, semmiben nem menti fel Oroszt az ámokfutása alól, nem tudom mi köze van hozzá.


"Végre egy párt, ami nem a cigányok és zsidók érdekeit nézi, hanem a magyar emberek érdekeit."


Vagyis legalábbis azt mondja. A "nép" vagy a "magyar emberek" érdekeivel sokan jöttek már a történelem folyamán, és mindegyikükről kiderült, hogy a legkorruptabb tolvajok (és mellé gyakran különösen undorító gyilkosok) voltak. A jobbikosok egyenlőre ott tartanak, hogy helyreraktak néhány bűnöző elemet, és punkt. Ebből kisilabizálni, hogy a magyar emberek érdekeit védik, elég korai.


Az, hogy a többi párt a "cigányok és a zsidók érdekeit nézi" hát az meg egy tipikus bunkó hazudozás. Az emberek nem ezt mondták, amikor az MSZP teletömte a zsebüket a hitelből szerzett lóvéval, vagy amikor a Fidesz adott nekik államilag támogatott (értsd: az adófizetők pénzéből fizetett) olcsó hitelt, ők meg elköltötték zokszó nélkül, aztán meg ment a sírás, hogy milyen sok az adósság. És a poén az, hogy mindenki tudta, hogy adósodunk el, a "cionista média" rendszeresen lehozta, hogy gond van a költségvetéssel, óriási a hiány, és ki lehetett következtetni, hogy valszeg a mindenért pénzt osztogatásnak lehet hozzá köze, de senki nem foglalkozott vele (én sem, és felteszem te se) csak elköltöttük az államtól kapott pénzt, és mosolyogtunk - aztán ez lett a vége, amit most látsz. A folyamat, ami ide vezetett, pedig a magyar szavazó zsebének megtömésével, a neki való hazudozással, és a saját pártnak történő mutyizással van kikövezve, nem cigány meg zsidó érdekekkel.


Egy olyan párt, amely erre azt hazudja, hogy a cigányok és a zsidók érdekeinek nézése miatt vagyunk itt, a véleményem szerint egy gocart irányítására sem alkalmas, nem hogy egy országéra.


"Te maradj csak ott, ahol vagy, ott biztos nincsenek elmebetegek, meg rasszista pártok, mint Magyarországon."


Elmebetegek, és rasszista pártok is vannak, csak éppen senki nem próbálja őket hatalmi pozícióba emelni.

Nagy különbség.

2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!