Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondoljátok azt, hogy a...

Miért gondoljátok azt, hogy a Fidesz-MSZP foglalkozik a cigányokkal, amikor csak négyévente megveszi a szavazatát egy konzervvel, vagy egy sörrel vagy akármivel? Nem a Jobbik az, aki valóban érdemben foglalkozik velük?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, hagyjuk a "Jobbik cigányellenes és rasszista" szlogeneket, mert pont, hogy ők foglalkoznak velük, nem csak 4 évente megveszik a szavazatukat, aztán meg lesz@rják a fejüket.

2013. máj. 1. 00:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy nem ugyanaz egy települést vezetni, és ott rendet tenni, mint egy országot vezetni, és ott rendet tenni. Oké, hogy Érpatakon jól mennek a dolgok (jobban, mint korábban), de például munkahely tekintetében mekkora a környező települések segítsége? Mennyi a más településen dolgozó? Mennyi a település pénzéből inproduktívan dolgozó ember (aki nem termel)?
2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De nem csak Érpatakon, hanem Gyöngyöspatán, Tiszavasváriban és minden Jobbik vezette településen jól mennek a dolgok. Igen, ez felettébb érdekes...a többi kérdésre csak annyit tudok mondani, hogy nézd meg a valóságsokk összeállítását Gyöngyöspata és Tiszavasvárival kapcsolatban, illetve Érpatakról is fent van egy rakat videó.
2013. máj. 2. 18:59
 13/30 The Evil Twin ***** válasza:

"Te majomkirály, ott élsz Érpatakon?"


A szélsőjobb igazán szemérmetlen ostobasága akkor tűnik ki, amikor ellenvéleménybe ütköztek, és ezt csak úgy tudják kezelni, hogy nekiállnak sértegetni a másikat.


Ez igen mély színvonal.


Te mellesleg érpataki vagy?


"Mert az ottani cigányok azt mondják, hogy béke és munka van, és köszönik, jól megvannak."


A cigányok a videón azt mondják... de persze még véletlenül sem játszik közre a tény, hogy Érpatak polgármestere nagyon csúnyán kib.aszhat velük, ha rosszat mondanak a videóban, igaz?


"Egy magadfajta libsi"


Te figyi, libsi az, akinek két anyja van egy faluban.


Te is olyan vagy, mint az SZDSZ-esek, csak ők lenácizzák azt, aki ellent merészel mondani, te meg lelibsized. Jó tudni, hogy a Jobbik követői sem emelik azt a s.zar kommunikációs színvonalat, amit az MSZP-SZDSZ koalíció követői felállítottak, sőt alámennek, ha lehet.


"mindenhol csak a sz@rt kavarná, de itt nem jött össze, mert nincs mit."


Nem nincs mit, hanem úgy csinálsz, mintha nem lenne mit, és haragszol mindenkire, aki szól, hogy de, azért. És ráadásul az állításaidat egy párt által szerkesztett videóra alapozod, ami nagyon jó, csak éppen olyan, mintha a kommunizmus működőképességét a Pravdával akarnád bizonyítani.


A libsi propaganda az hazugság, a Jobbikosnak meg minden szava igaz... hát hogyne, persze, nagyon hihetően hangzik.


Az hogy csökkent a bűnözés, az egy dolog... a bűnözés a Szovjetunióban, még a náci Németországban is alacsony volt, leginkább azért, mert mindenki ba.sztattak, akit lehetett.


Egyéb források szerint komoly gondok vannak Érpatakon is, főleg mert valószínűleg a rossz elemek a faluból nem eltűntek, hanem csak máshová költöztek, gondot okozni. A Jobbik szerint meg minden rendben. Nyilván mindenki más hülye csak a Jobbik helikopter.


És a jobbikusok mindenre ugyanúgy "érvelnek": fúj, nemigaz, ballib médiahazugság, és kész. Nem szólnak egy szót sem arról, hogy miért kéne hinni a Jobbiknak inkább, nincs forrás, biztos mindenki egy követ fúj szegény polgármester ellen a rendőrségtől kezdve a Kúrián át, a liberálisokig. Csak higgyük el, hogy mindenki más hazudik.


Az, hogy a falu kettészakadt, és perben áll a polgármester a lakossággal, az persze nem gond:

[link]


Az, hogy az érpataki polgármester cigány módjára kijár a haverokkal a nekik nem tetsző egyének házához hőzöngeni, az persze teljesen rendben van:

[link]


Az is, hogy a Kúria több ponton jogellenesnek találta a helyi törvényeket:

[link]


Az hogy az egész mentalitás, amire a érpataki modell épül, már több, mint 100 éve bukott, az is teljesen fasza:

[link]


Ráadásul ez a fickó olyan hülye, hogy nem érti, hogy miért is nem lehet nyilvános rendezvényről a neki nem tetsző újságírókat ki.b.aszni. A cigányok tartsák be a törvényt, de neki nem kell, igaz?


Az is rendben van, hogy rejtélyes körülmények között megverik azt, aki a polgármesternek nem tetszik:

[link]


És persze előfordul, hogy az az aranyember hazugsággal vádol valakit, aztán kiderül, hogy éppenséggel ő hazudik:

[link]


Ebből inkább az jön le, hogy Érpatakon bizony még mindig van cigánybűnözés, csak éppen a polgármester és a bandája végzik a cigányok helyett, és nem tűrnek konkurenciát.


Ha a Jobbiknak az eredmény, hogy a kocsmai cigányok megfélemlítésre és anyázásra épülő "kultúráját" sikerült bevinni a település irányításába, hát gratulálok, egy mélypontot ismét sikerült elérni.


Csak gondoljátok át alaposan, hogy hogyan utasítjátok vissza a nácizást, ha az egyik favoritotok éppenséggel fáklyával és egyenruhában magánembereket zaklat éjszakánként. Csak mert ez pont olyasmi, amit a nácik szerettek játszani...

2013. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"A szélsőjobb igazán szemérmetlen ostobasága akkor tűnik ki, amikor ellenvéleménybe ütköztek, és ezt csak úgy tudják kezelni, hogy nekiállnak sértegetni a másikat."


Mi vagyunk, akik semmit nem hisznek el? :DD Ha egy cigány azt állítja, hogy minden rendben van, jól megvannak, egyből jöttök, hogy "háát, meg van félemlítve, biztos terrorizálva van"..Szánalmas, szánalmas, szánalmas...


"Te mellesleg érpataki vagy?"


Nem. De veled ellentétben én többször voltam lent, beszéltem ott emberekkel, és ők elmondták, hogy mi a helyzet. De te persze jobban tudsz még náluk is mindent, persze-persze..


"A cigányok a videón azt mondják... de persze még véletlenül sem játszik közre a tény, hogy Érpatak polgármestere nagyon csúnyán kib.aszhat velük, ha rosszat mondanak a videóban, igaz?"


Megint a tipikus "meg vannak félemlítve" szöveg. Csak tudnám, hogy miért csak a pofád nagy? Miért nem költözöl le csak egy hetet oda, hogy megtapasztalt, hogy a cigányok valóban milyenek? Ez a képmutatás, hogy messziről pofázunk valamiről, amiről fingunk sincs.


"Te figyi, libsi az, akinek két anyja van egy faluban."


És a tieid messze laknak egymástól?


"Te is olyan vagy, mint az SZDSZ-esek, csak ők lenácizzák azt, aki ellent merészel mondani, te meg lelibsized. Jó tudni, hogy a Jobbik követői sem emelik azt a s.zar kommunikációs színvonalat, amit az MSZP-SZDSZ koalíció követői felállítottak, sőt alámennek, ha lehet."


Küldtem 2 videót, amin cigányok mondják el, hogy jobb a helyzet, van munka, kisebb a bűnözés. De persze meg van félemlítve mindenki..persze..


"Nem nincs mit, hanem úgy csinálsz, mintha nem lenne mit, és haragszol mindenkire, aki szól, hogy de, azért. És ráadásul az állításaidat egy párt által szerkesztett videóra alapozod, ami nagyon jó, csak éppen olyan, mintha a kommunizmus működőképességét a Pravdával akarnád bizonyítani."


Mondod ezt úgy, hogy cigányt is csak képről láttál. Menjél inkább legózni.


"A libsi propaganda az hazugság, a Jobbikosnak meg minden szava igaz... hát hogyne, persze, nagyon hihetően hangzik. "


Feltehetném fordítva a kérdést. A libsi propaganda mind igaz, a jobbikosoknak meg minden szava hazugság szerinted..hát hogyne.


"Az hogy csökkent a bűnözés, az egy dolog... a bűnözés a Szovjetunióban, még a náci Németországban is alacsony volt, leginkább azért, mert mindenki ba.sztattak, akit lehetett."


Ez aztán hihetetlen magas értelmi színvonalról árulkodik. Belekeversz ide mindent, náci Németországot, Szovjetuniót. Menjél inkább aludni.


"Egyéb források szerint komoly gondok vannak Érpatakon is, főleg mert valószínűleg a rossz elemek a faluból nem eltűntek, hanem csak máshová költöztek, gondot okozni. A Jobbik szerint meg minden rendben. Nyilván mindenki más hülye csak a Jobbik helikopter."


Sajnos nem a Jobbik irányítja az országot, így az, hogy valaki elmenekül onnan, ahol már nem tud bűnözni, jelzi azt, hogy a Jobbik valóban a rend pártja. Remélem, hogy egyszer Magyarország határát is elhagyják, veled együtt. Nyilván nem fogja a te sajtód - a káosz sajtója - dicsérni a rendet, hiszen neki az a jó, ha a magyarok és a cigányok között ellentétek vannak/lesznek. De továbbra is fennáll a kérdés, miért nem mész le kérdezősködni ottani emberektől?Félted a segged? Vagy tudod, hogy nincs igazad?


"És a jobbikusok mindenre ugyanúgy "érvelnek": fúj, nemigaz, ballib médiahazugság, és kész. Nem szólnak egy szót sem arról, hogy miért kéne hinni a Jobbiknak inkább, nincs forrás, biztos mindenki egy követ fúj szegény polgármester ellen a rendőrségtől kezdve a Kúrián át, a liberálisokig. Csak higgyük el, hogy mindenki más hazudik. "


Ez pont nem igaz. A te fajtád írja azt, hogy a Jobbik programja sz@r. Miért? "Há me csak". Ez aztán érvelés. El sem olvassa, de azért beszél róla. Fogadjunk, hogy te is ilyen vagy. Miért kéne nekik hinni? Talán azért, amiket már véghezvittek azokban a falvakban és városokban, amiket ők irányítanak.


http://www.youtube.com/watch?v=LT_qz8xVyQk


http://www.youtube.com/watch?v=zXtYpUChZLM


Na, most magyarázd ki, hogy ez mind manipulált felvétel, és nem igaz :DD egyébként Fülöp Eriket, Tiszavasvári polgármesterét 2012-ben újraválasztották, és több szavazatot kapott, mint 2010-ben. Tudom, szívás, mi? :)


"Ebből inkább az jön le, hogy Érpatakon bizony még mindig van cigánybűnözés, csak éppen a polgármester és a bandája végzik a cigányok helyett, és nem tűrnek konkurenciát."


Na itt azért meglátszik, hogy mélységesen mély az életnek kútja..Te vagy rá az élő példa..


"Ha a Jobbiknak az eredmény, hogy a kocsmai cigányok megfélemlítésre és anyázásra épülő "kultúráját" sikerült bevinni a település irányításába, hát gratulálok, egy mélypontot ismét sikerült elérni."


Miért alkotsz olyanról véleményt, amiről fingod sincs?


"Csak gondoljátok át alaposan, hogy hogyan utasítjátok vissza a nácizást, ha az egyik favoritotok éppenséggel fáklyával és egyenruhában magánembereket zaklat éjszakánként. Csak mert ez pont olyasmi, amit a nácik szerettek játszani..."


Sajnos nem nácik vonulnak, hanem a Magyar Gárda, és a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület. Apropó, Gyöngyöspatán az SZJPE eltartását, és mindenét a magyar lakosság fizette, csak hogy maradjanak ott. Majd aláírásgyűjtésbe is kezdtek, hogy ne menjenek el. Több, mint ezer aláírás összegyűlt. Majd mi lett? Megválasztották Juhász Oszkár jobbikos-jelöltet polgármesternek. Lejárt a hazugságod/hazugságaitok ideje. 2009-ben az EP-ből, majd 2010-ben a Parlamentből is kiestek az ilyen eszmék (SZDSZ), mint amiket te itt összehordtál. Törődj bele, jön a Jobbik. És ha gondolod, rettegj egy sort, nekem mindegy ;)

2013. máj. 2. 20:59
 15/30 The Evil Twin ***** válasza:
55%

"Mi vagyunk, akik semmit nem hisznek el? :DD Ha egy cigány azt állítja, hogy minden rendben van, jól megvannak, egyből jöttök, hogy "háát, meg van félemlítve, biztos terrorizálva van"..Szánalmas, szánalmas, szánalmas..."


Nem terrotizálva, hanem szépen zsebrerakva. Megvéve, ahogy te fogalmazod meg.


Figyi, a polgármester akkor vehet el a cigánytól minden támogatást, amit kapna, amikor kedve tartja, és ugyan ki állítaná meg? :D Csak azt ne mond, hogy őszinte a mosolya... :D


Hát persze, hogy szépet és jót mond a nagyságos úrról. Hisz a nagyságos úr maga írta a szórólapokra, hogy aki rossz hírét kelti Érdpataknak, annak mi a büntetése... :D


"Nem. De veled ellentétben én többször voltam lent, beszéltem ott emberekkel, és ők elmondták, hogy mi a helyzet. De te persze jobban tudsz még náluk is mindent, persze-persze.."


És sosem mondtam, hogy jobban tudom, csak bizony találtam forrásokat, amelyek szerint igaz hogy rend van Érpatakon, de egyéb problémák vannak (érdekes, ezekre az egyéb problémákra nem szóltál semmit...)


"Megint a tipikus "meg vannak félemlítve" szöveg."


Mivel konkrétan be vannak fenyítve. A polgármester maga sorolta fel, hogy mivel. :D


"Csak tudnám, hogy miért csak a pofád nagy? Miért nem költözöl le csak egy hetet oda, hogy megtapasztalt, hogy a cigányok valóban milyenek? Ez a képmutatás, hogy messziről pofázunk valamiről, amiről fingunk sincs."


Cigánytelep mellett nőttem fel, többször törtek be hozzánk (hol a cigók, hol nem azok) és még megpróbáltak kirabolni is. Csak én nem őrültem bele, mint egyesek, akik mellett ha elmegy egy cigány, akkor már cigányterrorról mesélnek...


"És a tieid messze laknak egymástól?"


Egy kis kunyhóban élnek a béka segge alatt, de kicsivel a Jobbik szavahihetősége fölött.


"Küldtem 2 videót, amin cigányok mondják el, hogy jobb a helyzet, van munka, kisebb a bűnözés. De persze meg van félemlítve mindenki..persze.."


Jah, igen, biztos imádják a méltóságos urat, és is igyekeznék szeretni, ha csettintéssel ki tudna b.aszatni a faluból... mellesleg érdekes, ha a cigányok rosszat mondanak a Jobbikra, akkor fúj, hazudnak, bérrettegnek, megvették őket, de ha szépet, akkor már minden szavuk az aranyba öntött igazság.


"Mondod ezt úgy, hogy cigányt is csak képről láttál. Menjél inkább legózni."


Cigányok mellett nőttem fel, csak nem őrültem bele, mint ahogy ezt már mondtam. Nem legóval töltöm a szabadidőmet, ne magadból indulj ki.


"Feltehetném fordítva a kérdést. A libsi propaganda mind igaz, a jobbikosoknak meg minden szava hazugság szerinted..hát hogyne."


Igazából ilyet pont nem mondtam, viszont hoztam neked több forrást, amik kicsit árnyaltabb képet festettek. Mivel némelyik mellé rendőrségi jelentés volt rakva, nem csak a polgármester úr drága, és a sakkban tartott cigányok adott szava, ezért hajlamos vagyok hihetőbbnek kezelni.


"Ez aztán hihetetlen magas értelmi színvonalról árulkodik."


Úgy hívják műveltség. Tudom, hogy neked ismeretlen szó.


"Belekeversz ide mindent, náci Németországot, Szovjetuniót. Menjél inkább aludni."


Az nem az én hibám, hogy nem érted a párhuzamot... figyi, mi nem világos azon, hogy attól még hogy rend van, nem biztos, hogy a társadalom ideális (illusztráltam két példával).


Rajzoljak, hogy megérsd?


"Sajnos nem a Jobbik irányítja az országot, így az, hogy valaki elmenekül onnan, ahol már nem tud bűnözni, jelzi azt, hogy a Jobbik valóban a rend pártja."


Vagyis hát annak hazudja magát. Látható a rendőrségi jelentésekből, hogy a Jobbikos rend azt jelenti, hogy csak jobbikosok bűnözhetnek, csak ők azt nem úgy hívják. Most már nem kell félni attól, hogy éjszaka ordibáló cigányok zaklatnak a házadnál, megteszi helyette a polgármester, és a Jobbik néhány tagja. De persze, ha ők csinálják, akkor nem bűnözés, csak ha cigányok csinálják, de akkor nagyon.


"Remélem, hogy egyszer Magyarország határát is elhagyják, veled együtt."


Tapsolhatsz, mert én már elhagytam. Nyugodtan szegényedjetek és butuljatok vissza a 19. századba nélkülem. :)


"Nyilván nem fogja a te sajtód - a káosz sajtója - dicsérni a rendet, hiszen neki az a jó, ha a magyarok és a cigányok között ellentétek vannak/lesznek."


Láthatóan neked meg nem a bűnözéssel van problémád, csak azzal, hogy nem a Jobbik csinálhatja...


" De továbbra is fennáll a kérdés, miért nem mész le kérdezősködni ottani emberektől?Félted a segged? Vagy tudod, hogy nincs igazad?"


Minden okom meglenne félteni: idegileg labilis bűnözők uralják a helyet, és még a cigányok is fosnak tőlük. Épelméjű ember ilyen helyre nem megy.


"Ez pont nem igaz. A te fajtád írja azt, hogy a Jobbik programja sz@r. Miért? "Há me csak"."


Speciel pont most linkeltem egy rakattal, ami tételesen, bűnügyi jegyzőkönyvekkel, bírósági ítélettel bizonyítja, hogy Orosz Mihály hazudik, a tövényeket nem tartja be, és bűnöz, ráadásul rejtélyes körülmények között megverik azt, aki neki nem tetszik. Csak úgy csinálsz, mintha ezek a zavaró körülmények nem léteznének, hogy megvédd a kis agyad a kognitív disszonanciától.


"Ez aztán érvelés. El sem olvassa, de azért beszél róla."


Speciel olvastam.


" Fogadjunk, hogy te is ilyen vagy."


Milyen kár, hogy a képzelőerőd túlmegy az eszeden. Monjuk nem nehéz...


"Miért kéne nekik hinni? Talán azért, amiket már véghezvittek azokban a falvakban és városokban, amiket ők irányítanak."


"Na, most magyarázd ki, hogy ez mind manipulált felvétel, és nem igaz :DD egyébként Fülöp Eriket, Tiszavasvári polgármesterét 2012-ben újraválasztották, és több szavazatot kapott, mint 2010-ben. Tudom, szívás, mi? :)"


Ezek tök meggyőzőek, csak az a baj, hogy meggyőző videót lehet csinálni, viszont a problémák attól még lesznek. Érpatak a legjobb példa, ahogy a videódon lévő mesevilággal szembemegy a rendőrség és a bíróság, meg úgy mindenki más véleménye, meg tulajdonképpen a polgármester maga...


Gyurcsányt is választották már újra, és ugyanígy büszkélkedtek vele a hívei, akik képtelenek voltak elismerni a gyurcsányizmus problémáit... a te helyzeted kísértetiesen hasonló...


"Na itt azért meglátszik, hogy mélységesen mély az életnek kútja..Te vagy rá az élő példa.."


Na ezzel szépen megcáfoltál, húha... :D

Nyilván szebben beszélnél rólam, ha ki bírnálak dobatni onnan, ahol laksz, meg tudnám tőled vonni a téli fűtést (ugye, az Orosz-féle tüzifaellátás), és éjszakánként egy egész fáklyás tömeggel fenyegetnélek a házad előtt ordibálva...:D

Jobbikos módra... vagy cigány módra? Egyre jobban hasonlít a kettő...


"Miért alkotsz olyanról véleményt, amiről fingod sincs?"


Fúú, megint de frappáns voltál, szinte brillírozol...


Most úgy viselkedsz, mintha én találtam volna ki, hogy a kedvenc politikusod cigánybűnöz, és nem a rendőrök kapták volna rajta...


"Sajnos nem nácik vonulnak, hanem a Magyar Gárda, és a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület."


Sajnos nem nácik??? :D


Miért, nácikat szeretnél a Magyar Gárda helyett? :D


Még jó, hogy kibújt a szög a zsákból... :P


"Apropó, Gyöngyöspatán az SZJPE eltartását, és mindenét a magyar lakosság fizette, csak hogy maradjanak ott. Majd aláírásgyűjtésbe is kezdtek, hogy ne menjenek el."


Akkor azt mondhatom, hogy tényleg súlyos lehetett ott a cigánybűnözés. Ha képesek egy másik bűnözői csoportnak fizetni is, hogy távoltartsák a cigókat, akkor nem lehetett ott szép a helyzet. Sajnálom őket, és szégyene az egész magyar rendfenntartásnak, hogy közrend helyett nekik csak ennyi jutott.


A kettő közül melyikek voltak azok, akik a rendőrségi kamera előtt a fölre hugyoztak, majd balhéztak a cigányokkal, a gárdisták, vagy a SZJPE-sek? Már nem emlékszem...


"Több, mint ezer aláírás összegyűlt. Majd mi lett? Megválasztották Juhász Oszkár jobbikos-jelöltet polgármesternek."


Húúúú, aztaaa!


"Lejárt a hazugságod/hazugságaitok ideje. 2009-ben az EP-ből, majd 2010-ben a Parlamentből is kiestek az ilyen eszmék (SZDSZ), mint amiket te itt összehordtál."


Egy szempontból igazad van, valóban, most már itt van a ti hazugságaitoknak az ideje, mert most arra vevő a nép. Köszönöm, nagyon hízelgő, hogy kislányos zavarodban annyira érvek nélkül maradtál, hogy az SZDSZ-el próbálsz összemosni, mert ugye annyira műveletlen vagy, hogy neked mindenki libsi, aki nem őrült bele teljesen a Magyarországi viszonyokba, és játszik földesurasat.


Egy apró probléma van, az, hogy én fel bírtam mutatni pár dolgot, ami szembe megy Mihály bácsi, a Jobbik, és a te szavaddal, tudod, részleteztem miket. Én ezzel tudom alátámasztani az állításaimat, ha nem tetszik, vitatkozz a rendőrségnél azzal, aki a jelentéseket írta, vagy a Kúriával, tőlük van az infó, én csak továbbítottam neked.


A te érved meg még mindig a videó, amin az a cigány mosolyog, amelyik nem kap pénzt, és nem fűthet télen "mennyiben rontják településünk jó hírnevét" csak hogy Orosz elvtársatokat idézzem... :P

[link]


"Törődj bele, jön a Jobbik."


Jahj, nyugi haver, a pártod egyenlőre még ott tart, hogy kisebb a támogatottsága, mint az SZDSZ-nek, amikor még hasonlóan fiatal kis mozgalom voltak. Ameddig eljutottottatok most, az még nekik is sikerült, szóval akkor igyál a medve bőrére, ha már megvan, és sikerült is megtartani.


Csak egy igazi barom ünnepel előre.


"És ha gondolod, rettegj egy sort, nekem mindegy ;)"


Dehogy rettegek, olyan helyen élek, ahol az ilyen Orosz-félék a többi bűnözővel együtt vannak sitten.

2013. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy feldobtad az estémet. De komolyan. Az, hogy elhagytad az országot, felvillanyoz. Nincs is a magadfajtára szükség. Az SZDSZ-el azért hoztalak össze, mert bár te nem vagy liberális, mégis azt fújod, amit ők. De te nem vagy, hogyne :)


Ja, és az, hogy megválasztanak egy jobbikos polgármestert, arra csak egy "húhhaa"? Hát igen, ahol a Jobbik van, ott az emberek nyugalomban élnek. Nem is tudom, most az az őrült, aki azt állítja, hogy békében élnek az emberek ott, vagy az, aki szerint a polgármester bűnöző, mindenki a zsebében van, mindenkinek azt kell csinálnia, amit ő mond. Igen, enyhe összeesküvés-elmélet, azt nem nagyon szeretik ezen az oldalon azok, akik hasonló véleményen vannak, mint te. :)


"Kibújt a szög a zsákból..:p" Mintha valami hihetetlen, elképesztő dolog derült volna ki. Ha ezt megkérdezi tőlem valaki - amit te itt valami leleplezésnek gondoltál - akkor elmondom neki ugyanazt, amit írtam :D


De szerencsére jön a Jobbik, és az ilyenek, mint te, elmennek. Jajj de jó, feldobtam a napomat :))))

2013. máj. 2. 23:42
 17/30 anonim ***** válasza:
Kár, h a kérdező kommentjeit nem lehet felpontozni :)
2013. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 The Evil Twin ***** válasza:

"Köszönöm, hogy feldobtad az estémet. De komolyan. Az, hogy elhagytad az országot, felvillanyoz. Nincs is a magadfajtára szükség. Az SZDSZ-el azért hoztalak össze, mert bár te nem vagy liberális, mégis azt fújod, amit ők. De te nem vagy, hogyne :)"


Annyira örülsz, hogy továbbra sem beszélsz arról, hogy miért kínos, hogy bűnöző a szeretett polgármestered... :D


Tudod mit: ha neked az jelenti azt, hogy "liberális" hogy elvárom, hogy a rendfenntartás ne csak azt jelentse, hogy a jobbikosoknak ne kelljen betartani a törvényt, akkor nyugodtan hívj liberálisnak. Majd közben mosolygok, és bólogatok, mint a szülő, aki hallgatja, hogy a hülyegyerek 11 évesen is hisz a Mikulásban.


"Ja, és az, hogy megválasztanak egy jobbikos polgármestert, arra csak egy "húhhaa"?"


Ja, húhaaaa, azta! Megválasztották polgármesternek... húúúú, így lassan eléri az 1%-ot a Jobbikos polgármesterek aránya az országban... aztamindenit, hát ez nem semmi...


Mondom, ha így haladtok lassan még elérhetitek azt a szintet, ahol az SZDSZ volt 20 éve... sőt, az is lehet, hogy majd pár ezer fősnél nagyobb településen is lesz Jobbikos polgármester. Jajj, az lesz aztán az igazi! :D


Csak nehogy elgondolkozz azon, hogy miért van az, hogy ott, ahol az emberek nem őrültek bele a cigánykérdésbe miért nem jobbikos a polgármester, a végén még kiderül, hogy a Párt mást nem tud, csak cigányokat meg a neki ellentmondókat vegzálni, és a tudományuk itt ki is merült...


"Hát igen, ahol a Jobbik van, ott az emberek nyugalomban élnek."


Már ameddig elkussolnak. Ahogy a mellékelt ábra mutatja, hogy ha nem kussolsz, akkor jön a fáklyásmenetet a házad elé éjszaka, vagy megver valami rejtélyes ismeretlen, vagy a fél település mellett veled is perre megy egy egyenruhás elmebeteg... vagy hasonlók.


Igazad van, ez az új Éden...


"Nem is tudom, most az az őrült, aki azt állítja, hogy békében élnek az emberek ott, vagy az, aki szerint a polgármester bűnöző, mindenki a zsebében van, mindenkinek azt kell csinálnia, amit ő mond. Igen, enyhe összeesküvés-elmélet, azt nem nagyon szeretik ezen az oldalon azok, akik hasonló véleményen vannak, mint te. :)"


Összeesküvés-elmélet? :D

- Nem igaz tán, hogy emberek tucatjával áll perben a polgármester a rend mintaképének kikiáltott falun belül? (Ez a béke mértékegysége mi? :D Ha a perek száma eléri a 3 számjegyű értéket, akkor mit kiáltotok majd ki, Szuperbékét? :D

- A rendőrség tán hazudott a jelentésben, ami állítása szerint a polgármestert éjszaka garázdaságon kapták?

- Nem igaz tán, hogy konkrétan arra alapozva is visszavonhatnak segélyt, meg tűzifát, hogy valaki a település rossz hírét kelti?

- Nem igaz tán, hogy büntetőeljárás alatt állt a Méltóságos Úr magánlaksértés miatt? (Na kik azok, akiket rendőrrel kell eltakaríttatni a portádról, csak nem a ci...ci... jobbos polgármesterek?)

- Nem igaz tán, hogy a Polgármester Őszentsége kidobat újságírókat egy nyilvános iskolai rendezvényről, mert nem tetszettek nekik, ami miatt a megyei főkapitányság indított Őszentsége ellen vizsgálatot?


Ezekről eddig hallgattál, mint a csuka...


""Kibújt a szög a zsákból..:p" Mintha valami hihetetlen, elképesztő dolog derült volna ki. Ha ezt megkérdezi tőlem valaki - amit te itt valami leleplezésnek gondoltál - akkor elmondom neki ugyanazt, amit írtam :D"


Jóvanna, persze, nyilvánvaló volt az elején, hogy náci vagy na...


"De szerencsére jön a Jobbik, és az ilyenek, mint te, elmennek."


Mint mondtam, egy igazi barom ünnepel csak előre. És persze, hogy elmennek, mert ugye amikor elmebetegek kerülnek hatalomra, azt szokták az emberek csinálni... üss fel egy történelemkönyvet, és nézd meg mikor vándorolnak ki tömegesen, aztán örvendezz, hogy a Jobbik is csatlakozott Rákosi, Kádár, meg a többi eszelős közé... :D


"Jajj de jó, feldobtam a napomat :))))"


Te is az enyémet. Mosolyra fakaszt, ahogy sunyi mód kerülöd a Polgármester versus Hatóság témakört...

Majd szólj, hogy hogyan haladtok a cigánybűnözéssel, kíváncsi vagyok mennyivel lesztek hatékonyabbak náluk, amikor lopni kezdtek...

2013. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

"Annyira örülsz, hogy továbbra sem beszélsz arról, hogy miért kínos, hogy bűnöző a szeretett polgármestered... :D"


Mit beszéljek erről? Nem bűnöző..:D


"Tudod mit: ha neked az jelenti azt, hogy "liberális" hogy elvárom, hogy a rendfenntartás ne csak azt jelentse, hogy a jobbikosoknak ne kelljen betartani a törvényt, akkor nyugodtan hívj liberálisnak. Majd közben mosolygok, és bólogatok, mint a szülő, aki hallgatja, hogy a hülyegyerek 11 évesen is hisz a Mikulásban."


Nem. Te szerinted mindenki betart minden törvényt, kivéve a jobbikosok :)..nagy különbség azért :)


"Ja, húhaaaa, azta! Megválasztották polgármesternek... húúúú, így lassan eléri az 1%-ot a Jobbikos polgármesterek aránya az országban... aztamindenit, hát ez nem semmi..."


A legfrissebb adatok szerint már bőven megelőzte az MSZP-t, erősödik tehát. Ezt nem én találom ki :)


"Mondom, ha így haladtok lassan még elérhetitek azt a szintet, ahol az SZDSZ volt 20 éve... sőt, az is lehet, hogy majd pár ezer fősnél nagyobb településen is lesz Jobbikos polgármester. Jajj, az lesz aztán az igazi! :D"


Neked ez mit fáj? Nem itt élsz, minek ugatsz akkor ide? Ez a tipikus provokátor viselkedése, hogy kívülről ugat, és ráadásul hülyeséget. Amíg van Jobbik, ezek szerint haza sem jössz. Helyes :)


"Csak nehogy elgondolkozz azon, hogy miért van az, hogy ott, ahol az emberek nem őrültek bele a cigánykérdésbe miért nem jobbikos a polgármester, a végén még kiderül, hogy a Párt mást nem tud, csak cigányokat meg a neki ellentmondókat vegzálni, és a tudományuk itt ki is merült..."


Kosd település? Jobbikos-polgármester van, és gyakorlatilag nincs cigány kisebbség. Ezért vagy hülye, mert fel sem készülsz, és semmit sem tudsz. Igen, a jobbikosok vegzálnak mindenkit, hogyne..tudod, ha nem lenne cigánybűnözés, meg úgy kb az elmúlt 22 év összes botrányos ügye, nem lenne Jobbik. Na, idáig eljutottál? :)


"Már ameddig elkussolnak. Ahogy a mellékelt ábra mutatja, hogy ha nem kussolsz, akkor jön a fáklyásmenetet a házad elé éjszaka, vagy megver valami rejtélyes ismeretlen, vagy a fél település mellett veled is perre megy egy egyenruhás elmebeteg... vagy hasonlók."


Ne már, fáklyás felvonulás???? Hihetetlen rettegés..://

Megver valami rejtélyes ismeretlen? Ahha, szóval gyakorlatilag - ha akarom - bármilyen verekedést ráfoghatok a Jobbikra, ha ott jobbikos polgármester van, mert hát "biztosan azért, mert megszóltam"..ez már nekem ciki, de komolyan...egyenruhás elmebeteg? Akik a rendet tartják fent, mert a "rend"őrség nem teszi ezt meg? A cigányok meg tombolnak vidéken? De ezt nem értem..egy jobbikost bárki beperelhet, hiszen még igaza is van, de egy egyenruhás állampolgár egy másik állampolgárt már nem? Fura elképzeléseid vannak a demokráciáról..


"Igazad van, ez az új Éden..."


Erről talán azokat az embereket kéne megkérdezned, akik békében élnek azóta, mióta jobbikos polgármesterük van. Ja, hogy itt sem vagy, csak külföldről pofázol?


"- Nem igaz tán, hogy emberek tucatjával áll perben a polgármester a rend mintaképének kikiáltott falun belül? (Ez a béke mértékegysége mi? :D Ha a perek száma eléri a 3 számjegyű értéket, akkor mit kiáltotok majd ki, Szuperbékét? :D"


Ja, hogy perelni sem lehet azt, aki romboló egy faluban? Különösen akkor nem, ha jobbikos az illető? Demokrácia, én így "szeretlek"..


"- A rendőrség tán hazudott a jelentésben, ami állítása szerint a polgármestert éjszaka garázdaságon kapták?"


A rendőrség foglalkozott volna inkább azzal, hogy rendet tartott volna, és nem a cigányokat védi egyfolytában.


" Nem igaz tán, hogy büntetőeljárás alatt állt a Méltóságos Úr magánlaksértés miatt? (Na kik azok, akiket rendőrrel kell eltakaríttatni a portádról, csak nem a ci...ci... jobbos polgármesterek?)"


Nem. :DDDDDDD 2010. november 23.-án felmentette őt a bíróság ez alól a vád alól..ciki, mi? :DDD


"- Nem igaz tán, hogy konkrétan arra alapozva is visszavonhatnak segélyt, meg tűzifát, hogy valaki a település rossz hírét kelti?"


Arra alapozva, aki bűnözik. Aki bűnöző, ne kapjon semmilyen juttatást. Vagy ez már a náci Németországot idézi? :/


"- Nem igaz tán, hogy a Polgármester Őszentsége kidobat újságírókat egy nyilvános iskolai rendezvényről, mert nem tetszettek nekik, ami miatt a megyei főkapitányság indított Őszentsége ellen vizsgálatot?"


Tiszta nevetséges vagy :DD Őszentsége..:D Mint egy óvodás. Azt az újságírót meg azt a cigányt én is kidobtam volna. Csak provokálni mentek oda, és mindenki kívánta, hogy húzzák el a belüket onnan. Az átlátszó oldal pedig egy vicc? Vagy komoly oldal?


"Mint mondtam, egy igazi barom ünnepel csak előre. És persze, hogy elmennek, mert ugye amikor elmebetegek kerülnek hatalomra, azt szokták az emberek csinálni... üss fel egy történelemkönyvet, és nézd meg mikor vándorolnak ki tömegesen, aztán örvendezz, hogy a Jobbik is csatlakozott Rákosi, Kádár, meg a többi eszelős közé... :D"


Neked mindenki elmebeteg, aki nem olyan, mint te? Komoly demokrata vagy :)


"Te is az enyémet. Mosolyra fakaszt, ahogy sunyi mód kerülöd a Polgármester versus Hatóság témakört...

Majd szólj, hogy hogyan haladtok a cigánybűnözéssel, kíváncsi vagyok mennyivel lesztek hatékonyabbak náluk, amikor lopni kezdtek..."


Válaszoltam. Mi nem kezdünk el lopni, nem úgy neveltek minket. De tudod mit, te ezekre válaszolj akkor :) :


"Ez a módszer itt bevált. Lenne miniszterelnök, az országot is rendbe tenné" - mondták Orosz Mihály Zoltán polgármesterről, illetve az általa kidolgozott érpataki modellről a helyi hivatal egyik telephelyének farönkökkel telizsúfolt udvarán tevékenykedő emberek. A falu nagyot fejlődött, magyarázza László, aki apró, üres büféjében támasztja a kályhát a Kossuth utcán. "Tisztán tartatja az utcákat, takaríttatja az elhagyott házakat, a kisebbséget is rákényszeríti a munkára. Azelőtt heti háromszor-négyszer voltak betörések, és bár ilyen most is akad, de csak hébe-hóba egy-kettő" - állítja a férfi"


Minő rasszizmus, nemde? Vagy várj..csak..nem..már az egész város a zsebében van...neeeee...:///


És ezek:


http://www.youtube.com/watch?v=LT_qz8xVyQk


http://www.youtube.com/watch?v=zXtYpUChZLM


És a Kosd településére mi a magyarázatod? :)

2013. máj. 3. 15:43
 20/30 A kérdező kommentje:
Na, Evil, mi van? Beadtad a K.O-t? :)
2013. máj. 4. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!