Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eu ban tényleg elgurult a...

Az Eu ban tényleg elgurult a gyógyszere valakiknek?

Figyelt kérdés

"Magyarország ellen uniós eljárást indítottak, mert hazánk nem jár jól el a tenger a tengerbiztonsági szabályokban."


[link]


2013. máj. 2. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ott nem csak valakinek , hanem mindenkinek.
2013. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Tengerünk nincs de folyóink vannak...
2013. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de itt tuti nem gömbölyű valami.
2013. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 doboszoli ***** válasza:
18%
Esetleg a "kokik, és sallerok" amit bölcs vezetőnk nagy arccal kiosztott, visszaütnek??
2013. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tengeri kereskedelmi hajónk vagy valami hasonló minősítésű hajónk akkor arra ezek a szabályok vonatkoznak függetlenül attól hogy a tengeren használják vagy sem. A cikkben világosan leírják hogy volt ilyen hajónk de már szerintük nincs, az unió szerint van. Ez sima adminisztrációs hiba lehet nem több. A cikk csak sima áldebilkedés. Itt szó sincs arról hogy van-e tengerünk vagy nincs.
2013. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 rémuralom ***** válasza:

Amennyire én elolvastam, itt nem kifejezetten tengerről van szó, hanem hajókról. Hajóink pedig akkor is vannak, ha tengerünk nincs, pl. a Balatonon és a Dunán.


Egyébként meg miben akadályoz meg minket az, hogy nincs tengerünk? Tengernagyunk is volt a két világháború között tenger nélkül. Aki egyben egy királyság államfője is volt. És nem király.

2013. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én azt csodálom, hogy ezek tényleg ennyire naplopók, "a hajók fedélzetén lévő tengerészeti felszerelésekre vonatkozó új uniós szabványokat alkalmazza!". Nyilván a hajósok, matrózok értenek ezekhez, hagy alkalmazzák már azt a szabványt amit ők akarnak, úgy ahogy ők akarják, értenek hozzá, biztos tudják mit hogy kell, mi balesetveszélyes és mi nem, maguknak és hajójuknak meg csak nem akarnak rosszat! Szóval én most azt kifogásolom, hogy minek erre is úúújnniós szabványt bevezetni?
2013. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ezzel az erővel minek van az autókra vonatkozó előírások meg minek kresz ugye? Mert az autós sem akar maguknak rosszat. Gondolkozz ember...

2013. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

NEM hiszik, hogy van tengerünk! Csupán azt kifogásolják, hogy a hajóink felszereltsége nem felel meg az Uniós szabványoknak.

Az előzőnek: a tengerészek és hajósok sok mindenhez értenek a hajón, de nem biztos, hogy ez elegendő a biztonságos hajózáshoz!

Be kell tartani a szabályokat, ennyi.

2013. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem, az Unió sem azt mondja, hogy van tengeri hajónk.

SZABÁLYAINK vannak, amik alapján LEHETNE tengeri hajónk, ezek a szabályok azonban NEM FELELNEK MEG az uniós előírásoknak.


egyáltalán nem szokatlan, hogy egy-egy cég idegen zászló alatt futtatja a hajóit, pontosan azért, hogy bizonyos szabályokat ne kelljen betartania. pontosan ezért nem engedheti meg az Unió, hogy a magyar szabályok rosszak legyenek, mert az lehetőséget adna arra, hogy magyar zászló alatt szabálytalan hajók fussanak.

2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!